IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th October 2010, 09:11
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране Колко време трябва да съм на режима за да сваля килограми??

Моля дайте ми отговор как беше при вас от 23 дни съм на режима на д-р Огнян Симеонов тръгнах с голямо желание да го правя но за тези дни съм свалила само един нищожен килограм спазвам всичко дословно ходя на тае-бо 3 пъти седмично ,ям само по предписаният ми режим (само 2 дни не успях и ядох не по програма ) .
Като пишете 30 килограма за по малко от 4 месеца .....направо ми се вижда нереално
Аз искам да сваля 7 -8 ,диетологът ми каза че е реално каза няколко месеца каза по килограм на седмица а аз нещо се застопорих отвсичкото нагоре и се депресирам да се кача на кантара ,като бях по дебела нямах това да не ми харесва да се гледам в огледалото а сега когато изглеждам опреелено по-добре от преди не желая да се гледам постоянно си викам глей какъв гъз глей какви крака аз съм ужасна и т.н смятам че съм развила психически проблем с това неможене да отслабна точно сега ...незнам дали искам отговори или просто да споделя с някой чела съм чета и продължавам да се уча от хората който са постигнали толкова много в някой отношения ....незнам вече се обърках ако има някой с подобен проблем и е излязъл от там нека ми пише ,
Само за инфо да кажа пия ел-карнитин български всеки ден по едно хапче пия лецитин пак български всеки ден по 1 хапче пия също и 1 хап4е реформ -т.е то е като спортуваш повече да се потиш ,ям балансирано с режим от 09.10.2010 изготвен от многоуважаваният Д-р Симеонов
закуска ям 1 час след ставане като преди това пия 1л топла вода ям 2 домата 1 краставица 27 грама препечен хляб и 100 грама сирене
на обяд ям месо и салата и вечерта пак междухраненията ям 1 кисело мляко верея с калции и 1 лъжца ленено семе и лъжица овесени трици вътре ,разннобразявам доколкото е възможно кажете някой толкова забавял ли се е с свалянето на килограми като мен ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th October 2010, 09:45
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Като за начало - това кисело мляко с трици и ленено семе е най-добре да е за закуска. Второ - правиш омешване на белтъчини, въглехидрати... Най-добре е да ги ядеш тези трици, но не с мляко. Второ - почти нищо не се разбира от поста ти, много е объркан. Пиши си менютата в Дневника на здравословно хранещите се, има хора, които могат да ти помогнат и които са компетентни по въпроса с храненето.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th October 2010, 09:52
v_antonova1986 v_antonova1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране Re: Колко време трябва да съм на режима за да сваля килограм

Цитирай:
Първоначално написано от gerybaby
Моля дайте ми отговор как беше при вас от 23 дни съм на режима на д-р Огнян Симеонов тръгнах с голямо желание да го правя но за тези дни съм свалила само един нищожен килограм спазвам всичко дословно ходя на тае-бо 3 пъти седмично ,ям само по предписаният ми режим (само 2 дни не успях и ядох не по програма ) .
Като пишете 30 килограма за по малко от 4 месеца .....направо ми се вижда нереално
Аз искам да сваля 7 -8 ,диетологът ми каза че е реално каза няколко месеца каза по килограм на седмица а аз нещо се застопорих отвсичкото нагоре и се депресирам да се кача на кантара ,като бях по дебела нямах това да не ми харесва да се гледам в огледалото а сега когато изглеждам опреелено по-добре от преди не желая да се гледам постоянно си викам глей какъв гъз глей какви крака аз съм ужасна и т.н смятам че съм развила психически проблем с това неможене да отслабна точно сега ...незнам дали искам отговори или просто да споделя с някой чела съм чета и продължавам да се уча от хората който са постигнали толкова много в някой отношения ....незнам вече се обърках ако има някой с подобен проблем и е излязъл от там нека ми пише ,
Само за инфо да кажа пия ел-карнитин български всеки ден по едно хапче пия лецитин пак български всеки ден по 1 хапче пия също и 1 хап4е реформ -т.е то е като спортуваш повече да се потиш ,ям балансирано с режим от 09.10.2010 изготвен от многоуважаваният Д-р Симеонов
закуска ям 1 час след ставане като преди това пия 1л топла вода ям 2 домата 1 краставица 27 грама препечен хляб и 100 грама сирене
на обяд ям месо и салата и вечерта пак междухраненията ям 1 кисело мляко верея с калции и 1 лъжца ленено семе и лъжица овесени трици вътре ,разннобразявам доколкото е възможно кажете някой толкова забавял ли се е с свалянето на килограми като мен ?
Според мен трябва да зарежеш диетите и започнеш да изследваш тялото си. Направи си собствен режим, който да покрива нуждите ти и да се чувстваш най добре. Физическата активност никога не е излишна. Спорта и постоянството поддържат и тялото и духа. Времето за отслабване не е фактор, просто трябва да промениш начина си на живот, не само за определен период ами за постоянно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th October 2010, 11:39
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: Колко време трябва да съм на режима за да сваля килограм

Цитирай:
Първоначално написано от gerybaby
закуска ям 1 час след ставане като преди това пия 1л топла вода ям 2 домата 1 краставица 27 грама препечен хляб и 100 грама сирене
Е,това е егати и закуската! Вкарваш на бързо 1 литър вода и след 1 час изяждаш цяла краставица,2 домата,100 грама сирене и не знам как си изчислила точно 27 гр. хляб,а и не си споменала какъв....Много,много грубо сметнато това са около 450-500 калории на закуска и реално погледнато си е шопска салата с хляб за закуска...Който иска да ме съди,но не мисля,че това е подходяща закуска при диета!
П.С. И не ме разбирайте погрешно,не,че калориите са толкова много,но вида храна за закуска не ми допада наистина! Ако бях аз бих яла препечена филийка Вита с варено яйце и кръгче домат,плод с ядки,елда с ядки,има варианти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th October 2010, 12:04
gerybaby gerybaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: byrgas
Мнения: 18
По подразбиране още инфо

само да ви кажа това е режим хранителен не е диета изготвен ми е от Диетолога Огнян Симеонов спазвам точно грамажи както ми ги е дал това ми е писана закуска не е измислена от мен хлябът е черен многозърнест и една препечена филиия от него съм я мерила и е 23 грама ,казвам това да добиете представа какво ям незнам обаче се провокирам на някой от отговорите искам да знам метаболизмите ви имали ли сте застой със сваляне сваляне само на мерки ... нещо което да не е упрек ти ядеш тва и тва искам истории опишете как се справяте ,най съм съгласна с едно момиче което каза че сама трябва да си направя режима за тялото аз спортувам затова диетолога ясно ми обясни че трябва да се яде а с глад не става както съм правила досега
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th October 2010, 12:38
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: още инфо

Цитирай:
Първоначално написано от gerybaby
само да ви кажа това е режим хранителен не е диета изготвен ми е от Диетолога Огнян Симеонов спазвам точно грамажи както ми ги е дал това ми е писана закуска не е измислена от мен хлябът е черен многозърнест и една препечена филиия от него съм я мерила и е 23 грама ,казвам това да добиете представа какво ям незнам обаче се провокирам на някой от отговорите искам да знам метаболизмите ви имали ли сте застой със сваляне сваляне само на мерки ... нещо което да не е упрек ти ядеш тва и тва искам истории опишете как се справяте ,най съм съгласна с едно момиче което каза че сама трябва да си направя режима за тялото аз спортувам затова диетолога ясно ми обясни че трябва да се яде а с глад не става както съм правила досега
Виж,аз не те упреквам,нито казвам да се подлагаш на глад,а на правилно хранене. Прав е бил този,който ти е дал съвет сама да прецениш как да се храниш,а не според написани менюта от някой си(колкото и доказал се да е той,аз съм осъзнала,че всеки организъм е напълно различен-това,което помага на един,не помага на друг). Също така ти вече споменааш,че си била по-пълна,което значи ,че си отслабнала вероятно чрез някаква диета. Възможно е метаболизмът ти да се е забавил. Сподели как си отслабнала веднъж с какъв режим ? И направи сравнение с режима ти сега.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th October 2010, 19:51
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

gerybaby не че нещо ама , която и кръвна група да си се храниш абсолютно погрешно . Трудно ще си в отлична форма и във всяка диета ще ти куца нещо , спазвай часовете между храненията пак пии топла вода и т.н но си избери храните според групата и ще видиш разликата ))
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковреметрябвадасъмнарежимазадасвалякилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.