IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 19th August 2008, 22:35
Аватара на DhR
DhR DhR не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Варна
Мнения: 189
По подразбиране

не мога да ти схвана мисълта
__________________
I've been chased by a ghetto bird
Отговори с цитат
  #112  
Стар 19th August 2008, 22:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това е щото е руса, няма как да и хванеш мисълта
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #113  
Стар 21st August 2008, 11:20
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Аз не мисля,че първия път трябва да е единствено от любопитство какво ли е това секс,а имах една приятелка преди доста години,бяхме по на 13 години,и беше физически доста добре развита за възрастта си,та затова 15 годишните момчета доста й се лепяха.Въпросното момиче за един месец се пробва с повечето,които изявиха желание да са с нея.Не мисля,че това е нормално .Както и да е.Според мен първия път човек трябва да бъде с някой,който чувства близък,на който има доверие и мисли,че точно той иска да е първият в живота му,когато се чувства узрял за това.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 2nd September 2008, 13:25
peach peach не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Когато се почувстваш готов и знаеш за последствията ако не се пазиш.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 2nd September 2008, 17:54
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nellita
Аз съм педагог и винаги съм се чудила защо хората раждат деца, щом не искат или не могат да ги възпитат така, че да станат хора в пълния смисъл на думата... .
не мисля,че това е единствената причина за това!не всеки иска да има дете само да отбие номера!едва ли има и всеобщоприложимо правило за възпитаване на деца!аз съм на мнение,че освен възпитанието на родителите,учителите и околната среда много зависи и от самото дете!понякога колкото и да го възпитаваш,то като си има свой си характер....

Цитирай:
Първоначално написано от Pec
Аз пък бях на 17.
и аз...
Цитирай:
Първоначално написано от adyonas
Цитирай:
Първоначално написано от Dia_t
смятам,че първият път си е просто да се отпишеш от категорията девствена,нямам кои знае какви приятни спомени
не мисля!аз лично поне като тръгнах да го правя въобще не съм била с такива намерения!друг е въпроса,че не се е получило както бях чела по книгите (най-вече любовните романи ),но човека беше опитен,имаше желание,беше хлътнал по мен,та взе че после и ме заобича така че не съм съгласна напълно с това мнение
Цитирай:
Първоначално написано от suzka
Май аз бия рекорда. Първият път ми беше на 25 години. Ми до тогава не съм обичала никого достатъчно че да искам да правя секс с него. А за мен секса е любов
и аз все още продължавам да мисля така и за съжаление доста време ми се е налагало да стоя на "сухо" поради тази причина.иска ми се да не си мислех така...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #116  
Стар 3rd September 2008, 09:00
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
не мисля!
и таз добра

Интересно ми е жените коит чакат до Христова възраст поддържат ли се отдолу или тва е ено свещено място, което не бива да се докосва с нищо друго, освен магическия жезъл на *любимия единствен
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #117  
Стар 3rd September 2008, 09:41
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

аз бях на 16 и го направих защото сама пожелах. партньорът беше 20г и ме попита хиляда пъти дали съм сигурна. болеше ме и почти не помня какво изпитвах?!? но не съм била отвратена след като имаше и следващи пъти.
за първия път има няколко важни фактора, за мен, които зависят и от двамата партньори. трябва да си почувстваш че си готов за това, да го пожелаеш сам , да пожелаеш и партньора а не да го направиш защото всички в класа вече са го правили. и за партньора - да е опитен, да те предразположи и да бъде внимателен - понякога първия път стресира и оставя травма за цял живот.

а на БАРИ ще кажа че си е до човек - аз лично се "поддържам" от преди да започна да позволявам на магическия жезъл да прави вълшебства с мен. но за това съм благодарна на майка си - тя ме заведе на козметик и каза че е задължително да изглеждаш добре и там където не всеки може да погледне.
но пак ти казвам - въпрос на избор. има и такива мъже които се отвращават от "излъскани" партньорки . предпочитат ги натурални. определено няма да направя компромис за такъв!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 3rd September 2008, 09:50
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
не мисля!
и таз добра
да,повечето пъти разсъждавам
("не мисли,а разсъждавай")
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #119  
Стар 3rd September 2008, 10:43
Аватара на guineta
guineta guineta не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Бургас
Мнения: 579
По подразбиране

незнам аз съм девствена
в бургас това е мода...
__________________
-Къде беше на Нова Година?
-В леголото.
-Верно? И колко човека се събрахте?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd September 2008, 10:45
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от guineta
незнам аз съм девствена
в бургас това е мода...

баси коко съм старомодна
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзапървипъткога
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.