IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 17th January 2009, 16:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета, моите вежди започнаха да се лющят и виждам, че отдолу боята е станала адски светла. И май пак ще се налага да си ги правя с молив
Дали на повторението е възможно да ми ги направят с няколко тона по-тъмни?
Моля, ако някой е имал този проблем да ми отговори, защото е много кофти като не знаеш какъв ще се получи цвета след излющването им.
Аз все си мислех, че ще станат с тон някъде по-светли, а то се оказа, че са направо като тъмно руси
Отговори с цитат
  #192  
Стар 17th January 2009, 18:13
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

боли ли при туширането с иглата на веждите
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #193  
Стар 17th January 2009, 19:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Боли, но е търпимо, има места по веждата където боли повече /поне при мен беше така/, съвсем в началото на веждата до носа е най-болезнено, а към края, където е тънката част не толкова.

Но на веждите боли много по-малко отколкото на устните, поне така каза козметичката.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 17th January 2009, 22:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Момичета, моите вежди започнаха да се лющят и виждам, че отдолу боята е станала адски светла. И май пак ще се налага да си ги правя с молив
Дали на повторението е възможно да ми ги направят с няколко тона по-тъмни?
Моля, ако някой е имал този проблем да ми отговори, защото е много кофти като не знаеш какъв ще се получи цвета след излющването им.
Аз все си мислех, че ще станат с тон някъде по-светли, а то се оказа, че са направо като тъмно руси
В цената влиза и повторното повтаряне и то даже е задържително..
При всички положения цвета е много по светъл от това което виждаш първоначално..Отиди да ти ги повторят ,аз устата си я повтарях 3 пъти..
Отговори с цитат
  #195  
Стар 17th January 2009, 22:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
боли ли при туширането с иглата на веждите
Зависи кой ти я прави и със какво машинка..Ако е китайската с три игли не боли а само дере..Ако е със една игла по дебела боли си доста да ти кажа но те ти слагат Лидокайн и не боли торкова много..
Мен в Дема стил не ме боля та и затова резултата беше кошмарен но после доста си поревах а моя праг на болка е голям..
Отговори с цитат
  #196  
Стар 17th January 2009, 22:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

искаш да кажеш, че след като ги виждам сега след излющването толкова светли ще потъмнеят с времето ли?
Аз така или иначе ще отида да ги повторя, защото на места искам лека корекция, но нека изцяло ми паднат коричките и тогава ще преценя къде още ще ми ги пипа.
Вече се чудя наистина колко да чакам без да ги мокря, защото утре е пети ден и имам чувството, че ако вляза под душа и те ще се излющят от топлата вода. А този мазен Гентамицин ги държи да стоят все още там.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 17th January 2009, 23:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
искаш да кажеш, че след като ги виждам сега след излющването толкова светли ще потъмнеят с времето ли?
Аз така или иначе ще отида да ги повторя, защото на места искам лека корекция, но нека изцяло ми паднат коричките и тогава ще преценя къде още ще ми ги пипа.
Вече се чудя наистина колко да чакам без да ги мокря, защото утре е пети ден и имам чувството, че ако вляза под душа и те ще се излющят от топлата вода. А този мазен Гентамицин ги държи да стоят все още там.
няма да потъмнеят а напротив ще станат по светли от това което са сега в момента...Задължитилно ги повтори и ако ти е светъл цвета им кажи да ти го потъмнят при повтарянето..
Отговори с цитат
  #198  
Стар 18th January 2009, 10:21
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, това е задължително, дано втория път вече се получат по-добре, обаче доста ще има да чакам, защото тя ми каза, че ще ми ги повтори след 1 месец.
Отговори с цитат
  #199  
Стар 18th January 2009, 16:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Да, това е задължително, дано втория път вече се получат по-добре, обаче доста ще има да чакам, защото тя ми каза, че ще ми ги повтори след 1 месец.
E толкова се чака Да ..
Отговори с цитат
  #200  
Стар 18th January 2009, 16:42
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
искаш да кажеш, че след като ги виждам сега след излющването толкова светли ще потъмнеят с времето ли?
Аз така или иначе ще отида да ги повторя, защото на места искам лека корекция, но нека изцяло ми паднат коричките и тогава ще преценя къде още ще ми ги пипа.
Вече се чудя наистина колко да чакам без да ги мокря, защото утре е пети ден и имам чувството, че ако вляза под душа и те ще се излющят от топлата вода. А този мазен Гентамицин ги държи да стоят все още там.

Аз моите нетрябваше да ги мия само 24 часа след татуирането, но след това си се миех...и така по бързо ми паднаха коричките, но винаги бях намазана с вазелин(медицински)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.