IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th June 2006, 11:28
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

за да не звуча едностранчиво ще кажа пак-като външен вид на носа-нямам забележки-много съм доволна!и не си го давам новото носле за нищо на света който го е преживял знае за какво говоря.
не знам по какъв начин ми е правена интервенцията-нов или стар, но тия последствия могат да се получат винги според мен.Въпросът е да има КОЙ да ти ги обясни и да те предупреди а ти да си прецениш струва ли си.Не съм се оплаквалана никого.
Сега ми предсои раждане и за това питам, питам и пак питам-лекари, майки,познати и непознати-за да знам горе-долу какво ме очаква-преди и след...ПИТАЙТЕ И ВИЕ ПРЕДИ ДА СЕ РЕШИТЕ НА ТАКОВА СЕРИОЗНО НЕЩО!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th June 2006, 14:01
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

я стига, той е перфектен и е един от блестящите хирурзи в днешни дни. На една моя приятелка и направи перфектен нос.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th June 2006, 15:11
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defo
я стига, той е перфектен и е един от блестящите хирурзи в днешни дни. На една моя приятелка и направи перфектен нос.
За едни може и да е перфектен, но всеки човек прави грешки, както виждаш тя също е доволна от това което вижда, но има друг проблем.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th June 2006, 15:36
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

я стига, той е перфектен и е един от блестящите хирурзи в днешни дни. На една моя приятелка и направи перфектен нос.

----
такова животно като перфектен лекар, мисля, че няма...
иначе нямаше да го има и този форум.всеки организъм е индивидуален и уникален и по различен начин приема интервенциите,пък било и направени по еднакъв начин.
моя нос също е перфектен ,но с цената на другите неща
абе,няма да коментирам повече-който ме е разбрал,ме е разбрал
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th June 2006, 16:31
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране р

Здравейте хора,
Утре започвам ходене от кабинет на кабинет.Имам консулт. при доста доктори за нослето.Днес се видях обаче с братовчедка ми , която има познания в медицината и е работила Вита.Предупреди ме за нещо което не сам обмисляла.Какво става с лимфите.При всяка операция се унищожават част от лимфната система в нослето.Дори не сам предполагала.А ми се налага трета операция.Парвата бе преди 7 год. просто грабчето.А сега имах наполовин сваршена работа по носа , а и допланително загрозяване на нормалният ми нос преди това.Това че тр. да се отпуска не знам на колко хора е правено и дали ще саумеят да ме залажат с техни предложения.Това с имплантиране на кости хрущяли е толкова рисковане и невинаги надеждно...Искам да ми стискате палци да имам шанс да си направя нослето нормално а не перфектно.Не мога още да си представя как повечето хора се радват на ново и по добре изглеждащо носле.Дори не мога да повярвам че това е вазмоно да става!Ок people wish me luck!!!
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th June 2006, 17:39
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Успех mays,дано да избереш доктора който ще се сплрави най-добре с твоя проблем !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th June 2006, 18:00
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Успех и от мен ! Стискам палци, и вярвай, че всичко ще си дойде на мястото!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th June 2006, 18:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Виждала съм хора с много по-тежки вродени или травматични проблеми с носа, носовете им са оперирани многократно, и нямат лимфен застой. Майс, спокойно, щом си го поставила за задача - проблемът ти ще бъде решен. Всички те подкрепяме!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th June 2006, 18:27
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

и от мен успех,дано всичко е наред
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th June 2006, 19:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
и от мен успех,дано всичко е наред
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕмилГеоргиевquotНефертитиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.