IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 20th June 2009, 00:41
Jamaica_Girl Jamaica_Girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране :)

Висока съм 1,57 и тежа 70кг.И отдавна съм спряла газираното сладкото и тестеното.Ще пробвам тази диета и каквото стане това
Отговори с цитат
  #652  
Стар 21st June 2009, 22:04
Jamaica_Girl Jamaica_Girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране :)

Искам да се похваля.Днес съм на третия ден от диетата и съм свалила 3 кг. Много съм доволна и дано до края на лятото оспея да сваля 10кг.
Отговори с цитат
  #653  
Стар 22nd June 2009, 01:46
Аватара на long_smile
long_smile long_smile не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Kyustendil - BG , Tomar - PT
Мнения: 127
По подразбиране

Аз също бях много пълна на твоите години и знам перфектно за какви коментари от страна на съучениците ти иде реч....но наистина не те съветвам да спазваш толкова стриктни диети! Може да бъде много опасно за организма ти...
Отговори с цитат
  #654  
Стар 22nd June 2009, 04:53
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от Jamaica_Girl
Е да ама нали знаете какви са коментарите в училише.
"Мило,момичее -"Що те друса автобуса какво мислят другите,а"?
Аз съм висока 1.71 и бях 58-63 кг.Всички казваха"Тая е дебела,нооо... (мъжете повечето си лягат с по-закръглерни) е*и майката на всички и си гледай здравето(на първо място) и да не ти пука.
Е*ала съм ги У мъжете...има ги под път и над път.Не го забравяй.
Успех ти желая,каквото и да решиш.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #655  
Стар 29th June 2009, 15:03
mimoza80 mimoza80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Плевен
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, от днес и аз започнах диетата, надявам се да издържа и вече да успея да стваля някое килце,защото се чувствам страшно подтисната от тези килограми. Стискайте палци.Успех на всички
Отговори с цитат
  #656  
Стар 29th June 2009, 15:58
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimoza80
Здравейте, от днес и аз започнах диетата, надявам се да издържа и вече да успея да стваля някое килце,защото се чувствам страшно подтисната от тези килограми. Стискайте палци.Успех на всички
Е страшно подтисната
защо така
колко килограма имаш да сваляш мила
Отговори с цитат
  #657  
Стар 30th June 2009, 08:32
ivonder4eto ivonder4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

И аз ще се пробвам с тази диета на Байкова...наистина се надявам да помогне Лек и успешен ден на всички
Отговори с цитат
  #658  
Стар 7th July 2009, 11:13
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivonder4eto
И аз ще се пробвам с тази диета на Байкова...наистина се надявам да помогне Лек и успешен ден на всички
някой ще сподели ли резултат от спазването на диетата
Отговори с цитат
  #659  
Стар 27th July 2009, 12:51
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Може ли някой да ме осветли за някои подробности при диетите на д-р Байкова? Например, когато ядеш зеленчуци - може ли да си ги направиш на салата както си му е редът - с олио, оцет и пр. Ако в дните с въглехидратна храна решиш да си хапнеш боб, можеш ли да си го сготвиш по всички правила на кулинарията - с лук, чесън, чушки, домат, морков, че и запръжчица, та и другите вкъщи да го ядат и да не ги мисля отделно. В дните на мляко и плод/зеленчук, за да не гризеш само сурови зарзавати, става ли например да си опека тиквички с малко олио и да си ги залея с мляко, ама и с чесън. Понеже зеленчукът за деня трябва да е само един и същ , голямо нарушение ли е да включваш малко лук или чесън за вкус, или пък в зелето да настържеш и малко морков или чукундур за вкус и цвят.
Ако някой е наясно, нека ми обясни едно противоречие. Когато излезе бумът на разделното хранене, много добре си спомням, че бобовите култури се причисляваха към белтъчните храни и се препоръчваха в комбинация с месо по тая причина. Сега в тая диета и при Дюкан се броят за въглехидратни. Чакам помощ.
Отговори с цитат
  #660  
Стар 12th August 2009, 08:11
pokjei pokjei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
От вчера съм на диетата,но започнах от втория ден,а днес ще карам на 1ви(млечен).
Искам да попитам,през белтъчния ден,само един вид ли се яде?Т.е., може ли на обяд месо,а на вечеря сирене по шопски да речем?За зеленчука разбрах ,че трябва да е един и същ,но за белтъчните и въхлехидратните не разбрах дали се редуват през деня или пак трябва да са от един вид.
Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.