IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 5th August 2007, 14:44
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Диастемма, благодаря ти за бързите и точни отговори. Мисля, че все пак ще се ориентирам към липофилинга, тъй като с този метод, който исках, почти никой не се занимава, а съм скептична към останалите филъри. Липофилинга ми се струва най-безопасен.

Проблемът ми е, че не знам при кой хирург. Четох добри отзиви за Анастасов, но предпочитам да е някой лекар от София. За всеки случай, ако не дай си Боже нещо се обърка, искам да ми е наблизо. Общо взето се спрях на следните лекари - Евстатиев, Тонев, Динев и Н.Георгиев. Тъй като виждам,че си много добре информирана, дали можеш да ме ориентираш кой от тях има повече опит в този вид операции, за да стесня кръга от възможни лекари

Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #42  
Стар 5th August 2007, 16:44
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Много ми е трудно да съдя за опита им, общо взето в момента всички правят липофилинг. Имай предвид, че ще се наложи повече от една процедура. Ако ти е възможно, виж се с повече лекари, а и цената е от значение (това можеш да видиш и от сайтовете им).
Преживяването на мазнината за съжаление не зависи от опита на лекаря
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th August 2007, 18:10
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Наясно съм,че ще се наложат няколко процедури, а и парите в случая не са ми определящи. Най-важното ми е лекарят да работи добре, да знае точно какво прави и процедурата и периода на възстановяване да минат възможно най-леко.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th August 2007, 08:02
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Просто не знам кой какъв опит има от изброените лекари, затова как да дам препоръка ... Консултирай се с повече (или всички) от тях, на консултация помоли да ти покажат следоперативни снимки на пациенти, като не забравяш да попиташ, на кой месец след липофилинга са снимани (до 6-я общо взето има резорбция на мазнината).
Разликите в цените могат да бъдат драстични, като процедурата и ефектът от нея са почти еднакви. Затова ти фокусирах вниманието
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th August 2007, 13:02
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Права си,че цените са много различни. В Есте Клиник ми поискаха 2400 лева, а Н.Георгиев ми каза 650 евро. Вече не знам по какви критерии да се ориентирам, не съм сигурна до колко цената е определяща за качеството.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th August 2007, 19:28
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Има и по-евтини цени .... а определящ за качеството е само опитът.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th August 2007, 12:55
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Първия ми липофилинг (правен в София ) ми струваше 2500 лева, втория (правен в Пловдив) ми беше бонус към операцията на гърдите- тоест безплатен.
Това, че втория ми липофилинг не ми струваше нищо, не го направи по-лош.
Напротив!
Съвета ми е да разгледаш снимки на пациентки на лекарите, към които си се насочила, за да прецениш кой стил на работа ти допада най-много.
Задължително обаче поискай снимки, правени 6 месеца след липофилинга, защото тогава се предполага, че резорбацията е завършена, и само така можеш да видиш реален резултат.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th August 2007, 14:03
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby_doll
Права си,че цените са много различни. В Есте Клиник ми поискаха 2400 лева, а Н.Георгиев ми каза 650 евро. Вече не знам по какви критерии да се ориентирам, не съм сигурна до колко цената е определяща за качеството.


Тия двамата луди ли са?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 8th August 2007, 16:30
di* di* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 14
По подразбиране

И за съм с липофилинг,първо ми вяха много огромни и сега след 21ден са си супер,дано да останат така.И моите са правени в Пловдив и ми бяха сложили 4,5сс-горе и 5,5сс-долу.Първоначално гледката беще отчайваща но сега са добре
__________________
КОГАТО МНОГО ЖЕЛАЕШ НЕЩО,КОЛКОТО И НЕРЕАЛНО ДА ТИ СЕ СТРУВА...ЗАПОМНИ,ЧЕ ВИНАГИ СТАВА РЕАЛНОСТ-ТРЯБВА САМО МНОГО ДА ГО ИСКАШ
Отговори с цитат
  #50  
Стар 9th August 2007, 08:50
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ми хайде да видим де di*
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.