IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th July 2009, 00:24
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране лабиопластика

от доста години насам се чудя дали да не си направя тази корекция, но винаги съм се спирала защото мислех че интимните органи не бива да се променят по една или друга причина , но сега се замислям отново и се чудя има ли някои които си е правил тази операция? Можете ли да ме насочите към хирург/ гинеколог които се справя добре?
В търсачката намерих само една тема за лабиопластиката в която сме писали само аз и Гвен...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th August 2009, 23:35
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

http://www.hillclinic.com/show.php?storyid=57 разговарях с др.Илия Калчев от тази клиника,обясни ми,че метода е безкръвен,лазерен,със спинална или венозна упойка,цената средно е около 1500лв....Когато направя консултация(надявам се скоро ) ще ти пиша за подробности!
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th August 2009, 14:21
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

мерси за инфото, но ми е много странно как би се намалила големината на малките срамни устни само с лазер и по безкръвен път...? Кажи ми как е минала консултацията и успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th August 2009, 14:43
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Може би грешката е в моето изказване Доктора ми обясни,че се прави с лазер(явно нещо като лазерен скалпел ли,какво... ), кървене нямало след интервенцията,а и метода бил много прецизен.Иначе по стандартния начин се получавали често обилни и продължителни кръвотечения,предвид че мястото е богато кръвоснабдено. прати ми и един сайт,на който е показан метода на въпросния лекар от Щатите,чиито метод той практикува.Сега ще го намеря и ще го постна...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th August 2009, 14:48
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

http://www.drmatlock.com/gallery.htm ето го.... лично на мен резлутатите ми харесват!
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th August 2009, 14:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
МожДоктора ми обясни,че се прави с лазер(явно нещо като лазерен скалпел ли,какво... ), ...
Добре познатият лазерен радио-нож, с който се извършват т.нар. "безкръвни операции"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th August 2009, 14:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
МожДоктора ми обясни,че се прави с лазер(явно нещо като лазерен скалпел ли,какво... ), ...
Добре познатият лазерен радио-нож, с който се извършват т.нар. "безкръвни операции"
http://www.medgadget.com/archives/img/8769las2.jpg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th August 2009, 15:00
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Има една съфорумка, която си е правила лабиопластика в Холандия. Очаквах да се включи, но може би не чете в момента. Иначе по нейните думи било безобидна интервенция, струвало 900 евро и е много доволна от резултата!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th August 2009, 15:15
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Благодаря,Гвен Явно това ще да е....Честно казано незнам дали този т.нар.лазерен нож е наистина толкова прецизен,но определено снимките,които съм гледала на операции,правени със стандартен скалпел някак не ми харесват(повечето!)... изглеждат..как да кажа,като насечени,със дебели ръбове...
дано поне възстановяването да не е нещо сериозно...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th August 2009, 15:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
дано поне възстановяването да не е нещо сериозно...
Мен възстановяването не ме плаши, защото са ми казвали, че е по-скоро козметична операцията и бързо минава; по-скоро ме притеснява загубата на чувствителност и периодът на възстановяването й... все пак чувала съм, че стават сакатлъци понякога, а точно на това място - не ми се рискува хич да се върна в "първи клас" (не само като визия , но предимно като чувствителност)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:54.