IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd March 2014, 19:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дано за него щастието в една връзка не се върти само около секса, защото сега сте влюбени и всичко е цветно и прекрасно, но в един момент цветните стъкла на очилата ще станат прозрачни и тогава човек вече може да види реалността, такава каквато е !

Този случай ме удивлява, той е много по различен от другите подобни, които се отнасят най-вече за чисто сексуални връзки в които двойката не живее заедно и за случаите в които мъжа ще прави секс с ново гадже за пръв път и където винаги го има притеснението за това дали ще се представи добре.

Такива случаи като вашият са много редки, ако разбира се със сигурност говорим за психологически проблем, а той явно е такъв. Дори се замислят дали всичко което ни сподели е истина, защото ми е много трудно да го разбера ако говорим за психологичният фактор, като причина за проблема с ерекцията.

Много трудно обяснимо е как така има 3-4-5 поредни безпроблемни акта и в следващият момент се срива, това не е типично за този проблем, при който нещата много завият от хронологията на представянето. Не е случайно, че мъжете които са имали такъв проблем при първи секс нова партньорка в следващите пъти когато нещата се получат, проблема изчезва защото мъжа си връща увереността и напрежението го няма.

Не случайно споменах, че точно такъв проблем на психическа основа е нещо което почти не се среща при двойките които имат сериозна връзка, живеят заедно и правят често секс. Вашият случай е много по различен от всички останали, те много мъже дори и в сериозните връзки са имали засечки, но причините са съвсем други най-вече физиологични и тук влиза и натрупан стрес, преумора и т.н.

Аз от това което накрая сподели не виждам и какъв толкова е проблема, ако на 4-5 пъти му се случи веднъж да не го вдигне, при положение, че ти пак ще си задоволена със страхотна орална любов, играчки и пръсти. Аз не мога да разбера той как се чувства ако примерно не е могъл да си задържи ерекцията, но те е докарал до оргазъм и по другите начини и ти си била на седмото небе и той това го вижда и тогава пак ли се чувства зле ???

Нещо не ми се връзва цялата история, защото ако всичко е така не мога да разбера тогава какво се случва в неговата глава ! Сещам се за начин, който може да помогне във случая и той е да си купите вибратор или дори страп он и тъй като проблема не е всеки път ще си поговорите и предварително ще разберете, че ако някой път не се получи той ще използва вибратора или страп он с които да те задоволи. По този начин той ще получи вътрешно спокойствие, че няма нищо страшно ако му се случи да има пак засечка с ерекцията и след време ще видиш как проблема изчезва от само себе си.

Малко в страни от конкретният проблем, но мисля, че е важно за това ще го коментирам и това са неговите думи - "Какво е една връзка без секс", а вашата дори не е такава и ме притеснява, че той е много вглъбен на тема секс и важността му за една връзка и дано за него всичкото щастие в една връзка, да не се върти само около секса.

За подобни проблеми са изключително важни първите реакции и подхода на момичето, но разбира се не всеки е психолог, че да знае как точно да реагира. Точно тези моменти в началото са ключови в случая и понякога не е достатъчно да се каже няма проблем, не се притеснявай и т.н. и аз нам, че ти си направила всичко възможно да го успокоиш, но при някои хора това не винаги е достатъчно. Сега вече щом сте говорили за сексолози и търсене на помощ, той сега още повече ще мисли за този проблем.

Възможно е и още повече да се филмира, защото ако ти му предложиш да отидете на психолог, той би разбрал това все едно не си доволна от него и за теб случая е проблемен. Той няма как да разбере, че ти му предлагаш това, защото искаш да ми помогнеш виждайки как той страда, а не защото ти се чувстваш незадоволена. Разбираш ли парадокса ?

Доста е странен вашият случай, а можеш ли да споделиш от колко време сте заедно и от колко време имате сексуални контакти ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th March 2014, 10:27
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Май най-често проблемът е психически... обаче, със сигурност това носи голямо напрежение във връзката... А и като знам как мъжете биха отишли на лекар... става още по-заплетено.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th March 2014, 12:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз мисля, че просдто прекалено сте го отчели това нещо точно като голям проблем. Оставете се малко без секс. Развалете задължителния график и си легнете без да правите секс, само се гушнете. Не ви е от липса на разнообразие, защото ако сега накупите един куп неща от сексшоповете и проблема е в разнообразието то и това ще омръзне и после какво правим.......всичко е до психиката. няма нужда да се утешавате, защото като се утешавате пак просто наблягате с това че има проблем. просто не го коментирайте и не правете секс едно известно време.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th March 2014, 15:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз съм сигурен, че може да се реши този проблем и без намесата на сексолог или психолог, тъй като не виждам да е чак толкова зле положението, щом не се случва всеки път. Има и друг начин които може да помогне и съм убеден във ефективността му. Както и Шоки спомена нека той спре да те задоволява с проникване с "инструмента" си дори и да му е станал.

Това трябва да се прави в един период от поне две седмици или по правилно е да се смятат броя на интимните ви контакти, поне 8-10 поредни най малко в който той ще те задоволява само е език и пръсти, играчка. Ако му стане ти ще го задоволиш също с френска и/или с ръце. Много е важно да се направи това поне 2 седмици, дори и да му стане пак не трябва да прониква в теб. Това натрупване което ще се получи от възбудата и липсата на проникване ти гарантирам, че ще помогне за решаването на този проблем.

Още по добре ще е ако по никакъв начин не го задоволяваш и той сам да го прави, това ще даде още по добър резултат. Абсолютно съм убеден, че този метод може да реши проблема, дори и сексолога сигурно ще ви препоръча същото. Надявам се да споделиш как се развива случая, каквото и да пробвате, инак все едно всичко съм писал напразно. Има доста такива случаи на хора които питат ние им отговаряме в темите и те после изчезват и няма как да разбере дали сме помогнали или не и е някак некоректно от тяхна страна !

За разнообразяването в секса щях да забравя да кажа нещо. То е ясно, че не го правите с цел, че от него очаквате да се реши проблема. Дори и разнообразяването трябва да е постепенно и балансирано. Не е нужно всеки ден винаги да има и нещо ново, защото първо няма нужда толкова често и второ много бързо ще изчерпите възможностите на разнообразяването. Не случайно използвам думата - "балансиране", то няма лошо и всеки ден да пробвате нещо ново, нова играчка, други пози и т.н., но едва ли ще има толкова нови неща за пробване за през следващите 20 и повече години в които ще правите още хиляди пъти секс/любов !

Последно редактирано от Pufpaf : 4th March 2014 на 15:44
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th March 2014, 09:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Просто е странно при една такава връзка със постоянен партньор да се получава този проблем на психическа основа и то след доста време заедно.
Ако мъжът има други сериозни проблеми (здраве, работа) и ги мисли ... определено ще се случи същото.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th March 2014, 09:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението


Ако ти кажа, че това не е само вашето ежедневие. От страни за несемейните двойки е лесно да кажат, ами разнообразете се.
Почти няма как несемейните да разберат семейните с деца ... не е лесно, но да: никакво предаване и оставяне нещата на самотек.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th March 2014, 09:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shalala Виж мнението
На мен точно за това ми е интересно, какво се случва. Защото е странно един човек,който е супер отворен на тема сексуален живот, любопитен, готов да изпробва нови неща и не отказва нищо,а и както казах вече либидото му да е на макс, да се получават такива спънки..
Защо: филмиране и по-лабилна психика. А това второто не се променя лесно ... освен за медитация не се сещам за друго в момента.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd April 2014, 09:27
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

С много голям интерес изчетох цялата дискусия, преди време имах същия проблем с моя приятел. Много е неприятно, защото първото нещо, което ти идва на ум е, че вината е в теб, че повече не го привличаш и той затова има такъв проблем. Аз дори реших веднага да започна диета, ако евентуално съм качила няколко килца в повече и това не му харесва. Той първоначално въобще не искаше да разговаря по тази деликатна тема и аз не разбирах защо. Чак като говорих с приятелки осъзнах, че за него това е още по-травмиращо. На един мъж много му вреди на психиката, ако има проблеми с ерекцията. Един вид така му пада самочувствието. Те ме убедиха, че проблема не е в мен и нито съм напълняла, нито съм се променила, за да започна да не го привличам вече. След много консултации разбрах, че има хапчета, които могат да помогнат за този проблем и са напълно безопасни. Започнах да говоря на приятеля ми, за да убеди, че няма нищо страшно и много бих искала да пробва. Казах му, че не вярвам да има никакъв проблем и каквото и да се случи за мен той няма да се е променил. Опитвах се по всякакви начини да му вдигна самочувствието. Разпитвах в различни аптеки и в крайна сметка според препоръките се спряхме на хапче, което се казва Лидерин. Убедих го и него, че е напълно безопасно и са ми казали, че няма никакви странични ефекти. Това го притесняваше много и беше важно да е сигурен, че всичко ще бъде наред след това. Въпреки всичко обаче притеснението първоначално си остана и той успя да се отпусне едва, след като видя, че хапчето работи и наистина има резултат. Не мога да ви опиша колко невероятен беше секса, който правихме тогава - беше от онези пъти, които се помнят завинаги. След това през определен интервал от време отново ползваше хапчетата, но пък вече не е имал никакви проблеми с ерекцията. Мисля, че за тези неща трябва да се говори много, защото мъжете не обичат да разказват за проблемите си, а решение винаги може да бъде намерено. Успех на всички!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th February 2015, 15:10
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Моя приятел имаше същия проблем. Всичко е на психическа основа- стрес, натоварване, притеснения .....Пробвахм едни таблетки на билкова основа - VITAGRA от един сайт - SEXSHOP.BG и останахме много доволни. Определено имаше ефект. И ерекцият му беше наистина доста добра. Таблетките нямаха странични ефекти и се пиеха някъде около час преди полов акт...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th September 2015, 15:33
mircho mircho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране Проблем с ерекцията?

Здравейте! И аз имам такъв проблем и не знам какво да правя. Почвам да се притеснявам..
Вчера един познат ми спомена за някакъв нов вид течен продукт за полова мощ , която била на билкова основа.
Ако някой я е ползвал да каже какъв е ефекта и въобще действа ли??
До колкото разбрах се казва ШОТАГРА или нещо от сорта ?

Последно редактирано от mircho : 28th September 2015 на 15:47
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемерекцията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.