IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th March 2011, 21:19
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране Някакви мнения за д-р Краси Вачкова?

Здравейте, момичета!
Надявам се, че не ви е писнало да се пише за липосукция.... За мен ще е първата, заедно с липофилинг и докато си чакам датата вече Умирам от притеснения! Приятелка ми препоръча Краси Вачкова. Не знам дали съм избрала подходящ лекар? Из нет-а намерих толкова противоречащи мнения за други лекари, че не мога да избера никой.... Няма с кого да поговоря по въпроса. Някакви идеи, препоръки??

Липосукцията мисля да си я правя само на задната част на бедрата(банани) и на бричовете (мразя ги!!). Занимавам се с активен спорт, колко след операцията ще трябва да чакам, за да подновя тренировки? Док ми каза 7-10 дни, ама тя не предполага може би, че ще имам мнооого движение, скокове, ей-такива работи! Моля ви, напишете някакви съвети? Имам тренировки, които не мога да отменя в последния момент и ми трябва да знам отрано по-обективно какво е положението....

Липофилинга ще е на назолабиална гънка (която е огрооомна при мен) и на устни. Ще е много ценно за мен, ако някой, който си е правил липофилинг, сподели как е после?

Поздрави!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2011, 10:13
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ето какво споделя съфорумка в тази тема http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=5853
Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Въпреки,че я няма в анкетата,аз гласувам за Красимира Вачкова.Първо си правих липосукция на ханш и бедра с епидурална анестезия.Останах с впечатление,че за нея най-голямо значение имаше да си вземе парите.Възможно е да е практика навсякъде и аз да греша,смятайки,че парите не се дават преди операцията.Няколко месеца след първата липосукция,направих отново при нея втора,но на глезени и колене.Исках пълна упойка,но тя ме изкара някаква лигла и ми каза,че с местна упойка няма да усетя нищо.Чувствах всичко,особено на глезените и колкото и да стисках зъби,понякога виках от болка,но тя усмихната ми казваше,че не е възможно да ме боли.Да не говорим,че резултата изобщо не беше и близо до това,което очаквах.Когато попитах колко литра са изтеглили ми каза,че това не ме интересува.Няколко години по-късно,след като родих втория си син,поисках да повдигна гърдите си.Ивайло Рачев ,при когото отидох за консултация ми препоръча Красимира Вачкова,където той практикуваше тогава.Изказах му опасенията си ,но той ме увери в нейния професионализъм и аз не се поучих от предишните си грешки.В деня на операцията отпътувахме сутринта с доктора за Софииската клиника,пристигнахме,напра виха ми изследваниqта и след един час бях на операционната маса.С пълна упойка.Два часа след операцията пътувахме обратно за Плевен,беше кошмарно.А резултата от операцията още по-кошмарен.Огромни белези около ареолите,с много набори,едната ареола е два пъти по-голяма от другата и разположена съвсем неадекватно спрямо другата.Ревнах с глас,като ги видях.Докторът,който ме беше завел потвърди лошия резултат и ми предложи сам да поправи грешките,но аз не се съгласих,не исках повече да се подлагам на нещо подобно.Ако някой иска,мога да снимам.
Така че моя глас е за д-р Красимира Вачкова
Хубаво си проучи нещата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th March 2011, 10:36
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ти, Emiko!
Вече съм прочела този отговор обаче... За всеки хирург има ПОНЕ едно отрицателно мнение. Не знам дали да се плаша от това? В случая ми дори не става въпрос за гърди. Иначе точно това опитвам да првя - да проуча нещата. Датата ми е 11.04.
Ох, дано още някой пише! Имам много малко инфо и препоръки. Тук доста е изписано, но от предишните години. Сега почти не се пише. Защо така?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th March 2011, 11:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от коте
Не знам дали да се плаша от това?
Аз определено бих се изплашила.

Цитирай:
Първоначално написано от коте
Сега почти не се пише. Защо така?
В какъв смисъл не се пише ако имаш предвид въпросната докторка, да, за нея не се пише тук. Можеш сама да се досетиш защо?!?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th March 2011, 11:26
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Вярно е, че за всеки хирург има по някое отрицателно мнение, но не е за подминаване и факта, че за повечето има и доста положителни. Защото едно отрицателно на фона на няколко положителни е приемливо, но само едно отрицателно без нито една доволна пациентка е меко казано съмнително /относно уменията на въпросния хирург/. А мнения има за тези, при които се оперират много пациенти, съответно част от тях споделят във форума. Аз не бих отишла при лекар, за когото няма никакви отзиви. Гаранция няма никъде, но поне си длъжна да опиташ да сведеш рисковете до минимум. Мое мнение, разбира се! Решението си е твое. Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th March 2011, 11:39
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Много благодаря, Патриша!

Непременно ще отида на паралелна консултация! Мислех, че не е толкова известна колкото други пластични хирурзи и затова няма много мнения. Намерих само 2 отрицателни (предимно за бюст) и това ме стресна...
Мисля за док. Николай Георгиев? Случайно да знаеш цени за липо на 1 зона?

Хубав ден, поздрави!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th March 2011, 11:45
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

поправка на въпроса:
Случайно някой да знае от опит дали цените в сайта на Н. Георгиев са без коментар или има възможност да падне малко под обявеното?

Пак благодаря!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2011, 00:22
princessa7a princessa7a не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте момичета значи аз съм си правила корекция на носа в клиниката на Краси и мога да ти кажа че е най добрата там се запознах с доста нейни пациенти които бяха много доволни, тя е от моя квартал и се познаваме искам да ти кажа че освен че е невероятно добра в областа си ще ти обърне цялото внимание което заслужаваш а не като другите само да си претупа работата успех izvinete za pravopisnite greshki nqmam kirilica i sum go naravila avtomatichno
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2011, 00:24
princessa7a princessa7a не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 7
По подразбиране

e kak moje da pitash zza tozi georgiev az ne go znam nito sum go chuvala ama edna tema po nadolu ima otziv.. 4e nqkoi e postradal... ne bih riskuvala
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th March 2011, 00:25
princessa7a princessa7a не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 7
По подразбиране

tozi georgiev gledam tuk 4e nqkakv postradal ot nego ima neznam
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякаквимнениязаКрасиВачкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.