IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2013, 16:36
Аватара на makPaC
makPaC makPaC не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране Домашни Тренировки и Ефект..

Здравейте всички фитнес маняци.. Сравнително нов сам тук но сам ползвал този сайт за доста информация и тъй като сам останал с добро впечатление реших да пусна една тема и аз.(Вижте знам че има такива теми но аз искам да пусна своя собствена и да ми споделите опит на моите характеристики на тялото) Така аз сам момче на 17г. висок сам 170см и тежа 70кг(не-знам как и кога станах толкова,макарче пак сам си кокал ;д;д) тренирам в домашни условия от 5-месеца но в последствие разбрах че програмата ми е била меко казано боклук, разполагам с два дъмбела по 9-кг и една малка гиричка 5кг( мога да си купя и лост за набиране или успоредка зависи кое е по-добро, вие как мислите ?) Искам да ви попитам за упражнения и за подредба на програмата в смисъл колко дена в седмицата да тренирам , колко мускулни групи на тренировка и подредба на упражненията( знам че сам нагъл но като разбрах че с тая програма само съм си хабил 1.30-2.00 часа на тренировка направо ми идваше да заплача.) И най важното да ми кажете дали има ефект и горе долу какъв би бил той..!! пп:ако имам правописни грешки съжалявам клавиятурата ми е доста захабена... Благодаря И моля не ме хейтвайте много поставете се на мое място...всичко ми е объркано на тема тренировки..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2013, 09:22
voilaislington voilaislington не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 24
По подразбиране

Здрасти, тренирането в домашни условия е като готвенето в домашни условия, демек ако искаш да постигнеш добър резултат трябва да ходиш на фитнес , за да натоварваш повече мускулни групи (с 2 гирички това е невъзможно). Най-доброто за домашни условия е лицеви упори и коремни преси с гиричките можеш да тренираш някои основни мускулни групи, но не забравяй - всеки мускул трябва да почива поне 3 дена

Cleaning company Islington
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2013, 15:32
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Започни фитнес, защото само си губиш времето като тренираш вкъщи с тези две смешни гирички.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th March 2013, 18:33
stan_ko stan_ko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 1
По подразбиране

според мен пък и тренировките удома са си достатъчно ефективни - аз поне успявам да постигна много добри резултати, но при мен основна роля за това играе и плуването
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th March 2013, 17:40
marit7 marit7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Да но, при теб вече има и допълнителен спорт! Пак и плуването е невероятно, развива всички мусколи

___________________
Vrati Метални Решетки Цени Врати За Апартаменти Входни Врати
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th May 2013, 11:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от 24Carat Виж мнението
Започни фитнес, защото само си губиш времето като тренираш вкъщи с тези две смешни гирички.
Това щях да напиша и аз.

Цитирай:
Първоначално написано от cvety_45 Виж мнението
Някъде бях прочела, че е достатъчно да правите само по 26 коремни преси всеки ден, за да имате плоско коремче това би ви отнело по 10 минути на ден в домашна обстановка.
КАЖИ ЧЕСТНО,ТВА СЕРИОЗНО ЛИ ГО НАПИСА....да ме разревеш от смях чак...хахаха
АКо това беше вярно всеки щеше да си бръмчи с яко коремче и от диети смисъл нямаше да има.Корем се прави в кухнята,не забравяй това!МОжеш да живееш във фитнеса,но ако не ядеш чисто само си губиш времето!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 24th May 2013 на 11:25
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th July 2013, 10:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
МОжеш да живееш във фитнеса,но ако не ядеш чисто само си губиш времето!
не си права.

Прочетох и не въздържах,
няма вариант, в който си губиш времето (тва е забележка и към първото мнение) , но корема изисква най-голямо постоянство Което е и ключовата дума в темата, тренировките вкъщи няма как да донесат мигновен резултат, освен ако вкъщи не разполагате с фитнес оборудвана зала
Търпение и упоритост, изберете си програма, която ви харесва и не забравяйте да се мотивирате без желание.. нещата стават доста по-бавно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th July 2013, 11:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
не си права.

Прочетох и не въздържах,
няма вариант, в който си губиш времето (тва е забележка и към първото мнение) , но корема изисква най-голямо постоянство Което е и ключовата дума в темата, тренировките вкъщи няма как да донесат мигновен резултат, освен ако вкъщи не разполагате с фитнес оборудвана зала
Търпение и упоритост, изберете си програма, която ви харесва и не забравяйте да се мотивирате без желание.. нещата стават доста по-бавно
Според 99% от билдърите е така,а не само според мен.
И има логика.Няма как да набиваш боклуци,
мазнотии,сладко,газирано,а кохол...
и да очакваш,че ще има резултат от тренировките.
Това го знаят всички активно спортуващи,фитнес инструктори.
Както те казват 80% ти е диета,а 20 ти е тренировки.
Иначе аз лично няма нужда да ям чисто,
за да имам преса и изобщо тяло
А точно пък за корема не става само с упражнения,
трябва си диета за повечето хора.
И безброй коремни да правиш като се тъпчиш с боклуци,
се въртиш в един безмислен кръг.
БЕЗ ЖЕЛАНИЕ НИЩО НЕ СТАВА,ТВА Е ИСТИНАТА!
И само с програма без хранителен режим пак не става!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th July 2013 на 09:36
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th July 2014, 21:07
Аватара на Bella222
Bella222 Bella222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Аз си правя лицеви опори и коремни преси всеки ден. За стягане на краката използвам степър и съм много доволна от резултатите.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2021, 14:51
hrisi_dobreva hrisi_dobreva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2021
Мнения: 2
По подразбиране

Купи си карта за фитнеса и започни редовно да ходиш, ако ли не вложи малко средства в уреди, които ще закупиш за дома
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДомашниТренировкиЕфект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:43.