IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd July 2006, 07:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Абе момичета, инжектирането на силикон е забранено в цял свят, не си правете експерименти с устните, все пак са ви на лицето, не можеш да им сложиш сутиен и да ги скриеш Има толкова други безопасни методи за увеличаване на устните, вярно - по-нетрайни, ама поне няма да ви търсят силикона из цялото лице и шия след време.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd July 2006, 08:20
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Абе момичета, инжектирането на силикон е забранено в цял свят, не си правете експерименти с устните, все пак са ви на лицето
При това има лица,на които фините устни стоят толкова изящно!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd July 2006, 10:39
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

глупости, аз лично съм свидетел на мъжки разговор където се обсъждаше коя как изглежда. Та там въпросния господин каза "мани, мани тая ако те целуне както се е намазала с червилото ще ти останат само две тънки резки на лицето - бел на автора - защото са й много тънки устните".
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd July 2006, 10:57
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Мъжете, ако питаш мен хич не си падат по целувки с червило, така че твоят човек дето се е изказал неподготвен или е на 16-18 г. или изобщо не е целуван. Да ни гледат така червисани, при това с не много ярко червило обичат, но да се целуват и да им се размазва червило навсякъде, е , аз не познавам такъв мъж.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd July 2006, 11:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

че то и аз не обичам, кво остава за мъжете
между другото на мен въобще не ми харесват устните със силикон, просто си личи от километри а тия дето прекалят с кубиците дори им се променя говоря, почват да фъфлят
пък и наистина да си правиш експерименти с лицето не ми се струва добра идея , ако стане фал няма как да го скриеш ама всеки си решава сам де, ся да не се обиди някой, просто изказвам мнение
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd July 2006, 11:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да ви кажа и аз коментара на моя приятелка,която имаше доста години силикон в устните.При нея наистина беше наложимо да го извадят,защото горната и устна просто се изкриви.След като са го изчистили,са и взели масна тъкан от корема и са инжектирали в устните,но тя каза,че в сравнение с това вадене на силикона,опецията за уголемяване на бюста е била като детска приказка.Така че наистина мислете преди да направите подобно нещо.Интересно как наистина има лекари,които все още слагат силикон в устните,след като е забранен.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd July 2006, 13:26
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd July 2006, 16:24
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от defo
глупости, аз лично съм свидетел на мъжки разговор където се обсъждаше коя как изглежда. Та там въпросния господин каза "мани, мани тая ако те целуне ще ти останат само две тънки резки на лицето - бел на автора - защото са й много тънки устните".
Ми да си стои жаба тогава въпросният господин
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th October 2006, 13:13
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

А някой опитвал ли е с операция,защото на мен една позната ми каза,че си е правила,устните й са много красиви, никога не можеш да познаеш,че има чужда намеса,а и тя самата ми каза,че горещо го препоръчва пред силикон.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th October 2006, 12:38
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Добре де, не може ли вместо силикон да се сложи мастна тъкан в устните? Гледам често Пълна промяна по Фокс и досета не съм видяла на нито една жена да инжектират силикон, а само мастна тъкан.
Аз също не харесвам силикон в устните, стои някакси изкуствено, особено при говор. Поне при тези жени, които съм виждала.
А това, че не може да се махне след това е още по- притеснително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съжалявамчесисложихсиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:05.