IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th December 2010, 10:08
Sunshine0 Sunshine0 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране Премахване на белези и бенки

Добро утро на всички!
Тази година съм абитуриентка, и искам малко да поизчистя лицето и тялото си,от някои "дефекти".
Имам един дълбок белег точно до окото..голям комплекс ми е.Като малка съм се разцепила(буквално) в един остър ъгъл на маса,как не ми е отишло окото не зная,но белега е дълбок,и не е хич малък..искам да го премахна не но зная как точно се извършват процедурите.При дерматолог ли трябва да ида..? Имам още един белег на лицето(от котка) само,че той пък е изпъкнал и е по-светъл от цветът на кожата ми..Интересувам се премахването на белези със лазер ли става?Ако има някой,който си ги е премахвал по този метод,моля ви пишете в темата,или на Л.С..и ако е възможно да видя преди и след,ако е удобно разбира се!
За бенките ,също се интересувам от премахването им,как става и остават ли белези след това? Имам една изпъкнала,която е и със косъм на всичкото отгоре,и две плоски,но големи,които искам да премахна..Процедурата отново ли се извършва с лазер?Боли ли?Колко време трае?Може ли веднага да се направи след като посетя лазер,и за каква цена става въпрос горе долу?
И така..ако някой си е премахвал белег или бенка,много моля да сподели в темата как е минало всичко,и ако е удобно да пусне снимка преди и след.Лек ден на всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2010, 11:46
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Бенките се премахват от хирург оперативно.Аз покрай друга хирургична намеса върху себе си,разбрах,че е така.Хирурга ме попита искам ли да ми махне бенката,но аз отказах,защото с я харесвам.Не е нищо сложно(обясни ми той).
А за белезите,опитвала ли си с някое мазило за белези?Например Зерадерм,Контратубекс и т.н. Ползвам Зерадерм от няколко дни(7-8) върху оперативния белег и ефекта ме изумява.Прочетох че може да се ползва и върху стари белези.Опитай Имаш време до бала.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2010, 17:48
Sunshine0 Sunshine0 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Да опитвала съм,със месеци съм се мазала.Ефект няма,защото единият белег е адски дълбок,няма как едно мазило да го премахне,а другия а адски изпъкнал..голям комплекс са ми..Ох нека да чуя и други мнения,пишете в темата ми
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th March 2011, 14:41
hristianaaneva hristianaaneva не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте!!!
Незнам дали темата за петната и белезите е все още актуална при вас, но и аз искам да споделя опита си!!!
Преди време пробвах какво ли не, за да се преборя с досадния белег на лицето ми - тормозеше ме много, но без резултат!!! Скоро съвсем случайно попаднах на една реклама на дерматологична клиника Дерма Вита - разполаг със страхотни лазери и след няколко процедури белега изчезна!!!
Има процедури и за петна и целулит и още доста неща, които да ни накарат да се чувстваме красиви!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th March 2011, 15:10
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Христина, престани с тази реклама!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th March 2011, 12:55
hristianaaneva hristianaaneva не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Христина, престани с тази реклама!!!!
Ползвам им услугите за различни неща и съм много доволна!!!
Кой, както иска така да го приема, за съжаление не ми правят отстъпки за "рекламата", но след като така се приема ще си направя устата за отстъпка като рекламен агент....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2011, 12:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristianaaneva
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Христина, престани с тази реклама!!!!
Ползвам им услугите за различни неща и съм много доволна!!!
Кой, както иска така да го приема, за съжаление не ми правят отстъпки за "рекламата", но след като така се приема ще си направя устата за отстъпка като рекламен агент....
Тук е пълно с хора,които ще те обвинят и линчуват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th September 2012, 11:55
james123 james123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране Премахване на белег с лазер

Здравейте, имам белег на лицето и бих искал да го премахна. Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог (в София), който работи с лазер и с когото да се консултирам? Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th October 2012, 17:30
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Бих ти препоръчала един метод, който е малко гадничък но върши чудеса. Аз имах УЖАСЕН дълбок белег на лявата буза. Пробвах разни мазила, които не свършиха никаква работа. Препоръчаха ми да пробвам с охлюв - 2 месеца подред си слагах охлюв върху белега сутрин и вечер /отглеждах си го вкъщи и го хранех с тревичка/. Има страхотен резултат, въпреки че в началото направо ми се гадеше.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th October 2012, 15:10
zevs zevs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Бих ти препоръчала един метод, който е малко гадничък но върши чудеса. Аз имах УЖАСЕН дълбок белег на лявата буза. Пробвах разни мазила, които не свършиха никаква работа. Препоръчаха ми да пробвам с охлюв - 2 месеца подред си слагах охлюв върху белега сутрин и вечер /отглеждах си го вкъщи и го хранех с тревичка/. Има страхотен резултат, въпреки че в началото направо ми се гадеше.
Моля разкажи повече за този метод:
Какъв е охлюва, специален ли е, откъде го взе?
По колко време се слага да стои ? колко голям беше белега ?
Къде може да се намери информация? Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабелезибенки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.