IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th November 2007, 18:35
_sladuranka_ _sladuranka_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране Отказване от цигарите

Искам да ви попитам има ли някакво ефикасно средство за отказване от цигарите,но без съответния човек да знае?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th November 2007, 18:40
fadito fadito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: софия
Мнения: 7
По подразбиране

преди имаше някакви глупости от сорта на:слага се конски косъм в цигарата и се оставя на пълнолуние луната да огрее цигарите и проблема е решен.Аз лично ги отказах преди 6 месеца,ама не с косми,а с малко желание и воля
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th November 2007, 19:07
_sladuranka_ _sladuranka_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

е да ама този човек като няма воля...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th November 2007, 19:34
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

като няма воля, да си пуши...то ако цигарите се спираха лесно и с някакво магическо хапче, сигурен съм че 90% от пушачите ще спрат на мига....
....много инат, нерви, упоритост, себеотрицание, граничещи с нахалство, егоизъм, идиотизъм, псувни и т.н. - ето това се иска понякога за да ги спреш...поне при мен стана така....не е хич лесно

а, забравих, ....ако пък иска човек да ги спре по-лесно - трябва да си намери някакъв стимул или цел, мотив или както там искаш го наричай...за мен това беше СПОРТА и постигането на хубаво тяло....защото самото пушене те вкарва в един омагьосан кръг - пушиш, нямаш въздух и сили за спорт, следователно не се движиш достатъчно, напълняваш и се депресираш
да, вярно с глад или почти никакво хранене някои си поддържат фигурата и пак си пушат, но помислете недостатъчното хранене и прекомерното пушене едновременно до какво ще ви докарат след време....

айде успех и мноооооого воля.....нечовешка воля
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2007, 15:56
auraa auraa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране Re: отказване от цигари...

Цитирай:
Първоначално написано от _sladuranka_
Искам да ви попитам има ли някакво ефикасно средство за отказване от цигарите,но без съответния човек да знае?
Ето ти малко полезна информация за отказване на цигарите http://cigarite.atspace.com/otkazvaneto.htm Успех!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd December 2007, 00:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Спри цигарите
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th December 2007, 12:12
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

купи си книгата НЕ ПУША ВЕЧЕ на АЛЪН КАР-аз вече я чета,прочетох за нея тук и веднга си я купих,помогнала е на много хора,не се намира във всички книжарници,но можеш да си я поръчах онлайн,тя е като диалог със самия себе си.също и аз съм в процес на отказване,не пуша по много,но почна ли да излизам с приятели и да седнем на чаша аперитив ,и веднага си мисля да запаля,с кафето също......ох,лош навик е пушенето,трябва взаимно да се подкрепяме и да споделяме ,мисля че форумите тук са мн полезни,срещаш много приятели с еднакви проблеми!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th December 2007, 23:28
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Пушенето не е само навик,то е зависимост на организма.И затова отказването от цигарите трябва да е комплексно.В тази ситуация е много важно да не си сам,да имаш подкрепа.Това за създаването на група за взаимопомощ при отказване много ми хареса.Умна идея!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th January 2008, 14:51
westside85 westside85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Пушенето не е само навик,то е зависимост на организма.И затова отказването от цигарите трябва да е комплексно.В тази ситуация е много важно да не си сам,да имаш подкрепа.Това за създаването на група за взаимопомощ при отказване много ми хареса.Умна идея!
Освен това зависимоста от зигарите е по силна от тази на наркотиците , ако някои се сеща филма "Вътрешен човек" там се разказва как тютюневите компании обработват тютюна , със специални вещества които деистват пряко на мозъка . плюс това се отделя голямо количество
хормон на удоволствието .
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th January 2008, 14:57
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _sladuranka_
е да ама този човек като няма воля...
За тебе или за гаджето става въпрос?
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:18.