IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2611  
Стар 31st October 2008, 14:28
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Ами щом се харесваш с дръпнати нагоре зърна,значи така трябва да бъдат.Тонев след операцията ми каза,че мога и 500сс да побера.Така,че мен няма да гони от кабинета .А знаеш,че той мого рядко се навива дори и на 390сс..Много странно...Какво му пречат толкова над тази кубатура да слага(щом позволява гръд.плочка)не зная...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #2612  
Стар 31st October 2008, 14:33
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Ами щом се харесваш с дръпнати нагоре зърна,значи така трябва да бъдат.Тонев след операцията ми каза,че мога и 500сс да побера.Така,че мен няма да гони от кабинета .А знаеш,че той мого рядко се навива дори и на 390сс..Много странно...Какво му пречат толкова над тази кубатура да слага(щом позволява гръд.плочка)не зная...
дааа,луда работа е този Тонев,колко пъти ме карал да си ходя,връщал ме е с парите поне е човек,който няма да ти вземе парите за нещо което не иска да на прави.
на мен ми вика,че рядко слага 390куб.даже имал само 2-3 момичета с тези кобици
направо не ми се мисли,ако му кажеш за 500куб.каква ще му е реакцията тези дни ще ходя на консултация при него и ще го разпитам.
  #2613  
Стар 31st October 2008, 14:41
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

питай го моля те в комплект подмяна на инпланти(в гаранция)плюс повдигане колко ще ми струва?Не ми се пита по тел.Искам да знам цена,че моят вече лудна с моите прищявки...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #2614  
Стар 31st October 2008, 14:52
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

ще го питам като ходя
  #2615  
Стар 31st October 2008, 14:52
Аватара на feri 68
feri 68 feri 68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета, при д-р Тонев повдигането е 2800лв. Информацията ми е съвсем прясна, тъй-като след 4 дни съм на операция при него: 390сс и повдигане на едната гърда /1400лв-само повдигането/
  #2616  
Стар 31st October 2008, 14:56
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от feri 68
Момичета, при д-р Тонев повдигането е 2800лв. Информацията ми е съвсем прясна, тъй-като след 4 дни съм на операция при него: 390сс и повдигане на едната гърда /1400лв-само повдигането/
не, повдигане на гърди а на зърната или пак се таксува така
  #2617  
Стар 31st October 2008, 15:06
Аватара на feri 68
feri 68 feri 68 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 40
По подразбиране

Данис, мисля, че е едно и също . Разликата е само в това, че при повдигане на гърдата разрез може да се наложи освен около ареола и от нея до мамиларната гънка
  #2618  
Стар 31st October 2008, 17:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
1459E ама при кой?Аз мисля освен 500сс да си повдигна и зърната и тогава цената ще е друга.При Тонев пак ще ходя.Доволна съм!Без усложнения съм вече почти година,ама то си е късмет.Той искаше га ми повдигне леко зърната още тогава,но аз не пожелах за което съжалявам сега.Не че са лоши,но с ръце като хвана кожата и повдигна леко стават много мого хубави.
DANIS,много ниско ли са ти зърната?Моите не чак толкова,но друго става като гледат по нагоре.А това си е много лесна операция.Дори имам голям приятел хирург(мн.добър) и исках той да ми направи поне тази корекция-той умря от смях.Лигава съм била,добре съм така...и такива работи..не ме взема на сериозно. Ама реша ли нещо-правя го.Thomi,ти държиш форума тук!!!! Не мислиш ли и ти за по-големи?
Аз ги сменям скоро само си чакам имплантите
  #2619  
Стар 31st October 2008, 18:15
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Е,Томи,направо"прекаляваш" Шегувам се разбира се!Ама твоите са супер бе мила.И големи...Ама ние сме луда работа бе!Добре,че нашите половинки не са някои селяндури и си ни търпят така!Какви мъже има само...олееее..Не ми се и помисля.Не дават на жените си да помислят за цици,а какво остава за смяна за по големи кубици..Да са ни живи и здрави!
2800 повдигане са си 1400Е обаче това цена + упойката ли е?Защото повдигане и подмяна една упойка има. Значи цената ще е пак към 5000лв...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #2620  
Стар 31st October 2008, 19:18
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

ТОМИ на теб,колко ти искат само за операцията имплантите PIP ли са?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:12.