Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 9th May 2008, 18:11
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодарим Роника това е някаква надежда, а и така и така трябва да чакаме, дано се оправим за този период.
Целувки мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th May 2008, 18:45
ronita ronita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 10
По подразбиране Реоперация/Корекция

ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА ТРЯБВА САМО ТЪРПЕНИЕ
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th May 2008, 06:32
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
На мен не са ми се налагали ре-операции,но от това,което са ми споделяли приятелки корекцията,като болка изобщо не може да се сравни е тази при първична операция.В пъти по-леко се понася. Обаче носенето на лента /и,или/бинтове през целия гръден кош/в зависимост какво точно се е коригирало/ може да е доста дълго,като период.Гърдите се фиксират на определени места,докато зарастнат околните тъкани/особено при ботъминг и т.н.латерално разположение,или прекалено раздалечено/.Освен това има опасност от рецидив,или шевовете да се скъсат и имплантите отново да се върнат на старите си места.Но до колкото знам всички имате нужда само от сваляне на единия имплант,а при този случай гравитацията само помага.
Това е,което се сещам сега,дано ви е от полза
моля те кажи нещо повече за корекцията на разстоянието междy гърдите.от моята изминаха 5 месеца и мисля като мине лятото да направя корекцията.а сигyрни ли сте че корекцията не се заплаща защото аз съм правена при един от най скъпите хирързи и ако ме обръсне пак толкова пари ще прежля корекцията.на мен той самият ми каза че ако до 6 месеца не се съберат ще ми направи корекция.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th May 2008, 08:07
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
моля те кажи нещо повече за корекцията на разстоянието междy гърдите.от моята изминаха 5 месеца и мисля като мине лятото да направя корекцията.а сигyрни ли сте че корекцията не се заплаща защото аз съм правена при един от най скъпите хирързи и ако ме обръсне пак толкова пари ще прежля корекцията.на мен той самият ми каза че ако до 6 месеца не се съберат ще ми направи корекция.
Ами до колкото знам корекцията за събиране на гърдите е трудна и често несполучлива.Имаше една форумка преди време,на която шевовоте й не издържаха и се скъсаха,а имплантите й се върнаха в старата позиция.Това наложи по-късно да се извадят имплантите над мускулно,защото тъканите вече бяха слаби и не можеха да издържат напрежението.Не че така ще е при всички,но все пак ти споделят нейния опит,защото тя наистина много преживя.
А при операцията,имплантите се изваждат,джобовете се отварят медиално/навътре към гръдната кост/,а се затварят латерално/към мишниците/.А след това носиш нещо,като 'ризница' от бинтове доста време.
Разстоянието между гърдите може да се коригира и без да се затваря джоба,само с по-голям диаметър на основата на импланта и отваряне на джоба към гръдната кост,без да се затваря към мишниците,стига да не ти пречи на ръцете или да ти убива.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th May 2008, 08:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
моля те кажи нещо повече за корекцията на разстоянието междy гърдите.от моята изминаха 5 месеца и мисля като мине лятото да направя корекцията.а сигyрни ли сте че корекцията не се заплаща защото аз съм правена при един от най скъпите хирързи и ако ме обръсне пак толкова пари ще прежля корекцията.на мен той самият ми каза че ако до 6 месеца не се съберат ще ми направи корекция.
Кой е доктора ако не е тайна
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th May 2008, 18:12
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

доктора е същия които ми съсипа и устните - И.Стоянов.иначе гърдите ми са много хубави.много си ги харесвам но той ми каза че съм била малко деформирана към лъжичката и мускулите ми не биле събрани като на др хора а започвали малко по раздалечени.това довело до раздалечаването на имплантите.и освен това аз усещам че мускулите ми не се отпъскат и много силно ми избътват имплантите към под мишницата.и там където имам мускул са ми много твърди гърдите,а там където е само имплант е меко.дайте съвет.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th May 2008, 21:00
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила Муртиша, преди да предприемеш каквото и да било иди и на консулбтация при друг и на ехограф или ренген някакъв да се види мускулатурата така ли ти е разположена наистина. Ако е вярно това което ти е казал мисля че ще поемеш не малък риск.
Дано се включат и по-опитните да кажат!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th May 2008, 12:44
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране Re: :)

Myrti6a Искам да ти кажа,че гърдите ти са много хубави,наистина са малко раздалечени ,но имаш страхотен профил ,белегът ти изобщо не се вижда и според мен не си заслужава да рискуваш да ги коригираш.Като сложиш сутиен не се ли събират?
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th May 2008, 16:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
доктора е същия които ми съсипа и устните - И.Стоянов.иначе гърдите ми са много хубави.много си ги харесвам но той ми каза че съм била малко деформирана към лъжичката и мускулите ми не биле събрани като на др хора а започвали малко по раздалечени.това довело до раздалечаването на имплантите.и освен това аз усещам че мускулите ми не се отпъскат и много силно ми избътват имплантите към под мишницата.и там където имам мускул са ми много твърди гърдите,а там където е само имплант е меко.дайте съвет.
Аз ги намирам за страхотни гърдите,не защото и аз се оперирах при Стоянов и си ги харесвам но на мен ми харесват.Аз когото влязох да ме чертае и му казах че ги искам събрани той ми отговори че много зависи от това колко са събрани твоите.Но има момичета който казват че можело да се коригира това.Не съм много наясно моето ратояние е 2 пръста
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th May 2008, 16:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от myrti6a
доктора е същия които ми съсипа и устните - И.Стоянов.иначе гърдите ми са много хубави.много си ги харесвам но той ми каза че съм била малко деформирана към лъжичката и мускулите ми не биле събрани като на др хора а започвали малко по раздалечени.това довело до раздалечаването на имплантите.и освен това аз усещам че мускулите ми не се отпъскат и много силно ми избътват имплантите към под мишницата.и там където имам мускул са ми много твърди гърдите,а там където е само имплант е меко.дайте съвет.
За устат според мен трябва да искаш корекция и да настояваш.Таой видяли резултат скоро
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.