IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2006, 16:14
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране Пострадали при пластични операции

Нека тук недоволни от операция ( доктор ) която им е направена и получили усложнения след такава да споделят с нас ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2006, 16:20
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Надявам се да не ми се наложи да споделям тук
А и дано и на други да не се налага
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2006, 16:25
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

И аз не искам мнения тук,но никой не е застрахован,нека бъдем реалисти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2006, 16:44
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране ох

Да чукна на дърво,аз не съм имала сериозни проблеми,по време и след операция.Но искам да предупредя момичетата,които са решили да си направят гърдите при Юрий Асемов в Тримонциум в Пловдив.Моите са правени там.Първо размера въобще не беше съобразен с ръста ми.Не ми беше обърнато достатъчно внимание.Сложи ми 280cc,а съм 172см,54 кг.А и имах кожа,не съм била плоска.Второ,което според мен е по-важно белезите не са на гънката под гърдата.На около един см и положина нагоре са,дебели ,защото са се разпъвали от тежеста там.Мислех,че е сбъркал при мен с меренето,но говотих с едно момиче,което е също е правено там.Е,при нея е по същия начин.Доктора каза,че режел там,за да не се вижда белега от бански като легнеш лятото на морето.Но не мислите ли,че би трябвало да пита къде го искаме ние.Аз се пека topless и щеше да е по-добре да е долу.Сега е доста гадничко и на тъмно си личи.Мисля да ги оголемя под мускула,но те белезите ще си останат там,дебели и грозни.Виждала съм момичета,оперирани при други,ами белезите са тънки линии на свивката.Наистина съжалявам
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2006, 21:51
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране Re: ох

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Да чукна на дърво,аз не съм имала сериозни проблеми,по време и след операция.Но искам да предупредя момичетата,които са решили да си направят гърдите при Юрий Асемов в Тримонциум в Пловдив.Моите са правени там.Първо размера въобще не беше съобразен с ръста ми.Не ми беше обърнато достатъчно внимание.Сложи ми 280cc,а съм 172см,54 кг.А и имах кожа,не съм била плоска.Второ,което според мен е по-важно белезите не са на гънката под гърдата.На около един см и положина нагоре са,дебели ,защото са се разпъвали от тежеста там.Мислех,че е сбъркал при мен с меренето,но говотих с едно момиче,което е също е правено там.Е,при нея е по същия начин.Доктора каза,че режел там,за да не се вижда белега от бански като легнеш лятото на морето.Но не мислите ли,че би трябвало да пита къде го искаме ние.Аз се пека topless и щеше да е по-добре да е долу.Сега е доста гадничко и на тъмно си личи.Мисля да ги оголемя под мускула,но те белезите ще си останат там,дебели и грозни.Виждала съм момичета,оперирани при други,ами белезите са тънки линии на свивката.Наистина съжалявам

Благодаря че сподели, аз от известно време се навивам но още не мога да реша,
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2006, 08:55
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Няма нищо страшно.Не искам да плаша никого
Напротив въпреки белезите се чувствам прекрасно,нося си изрязаните дрешки и самочувствието ми е доста по-голямо от преди,когато сутиените с подпънките и силиконовите презрамки бяха неразделна част от тоалета ми.
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd February 2006, 09:49
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Няма нищо страшно.Не искам да плаша никого
Напротив въпреки белезите се чувствам прекрасно,нося си изрязаните дрешки и самочувствието ми е доста по-голямо от преди,когато сутиените с подпънките и силиконовите презрамки бяха неразделна част от тоалета ми.
Не се съмнявам че е така, нямах в предвит че съм е уплашила а че просто ще имам в предвит към кой да се обърна Радвам че крайния резултат е какъвто го искаш....
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2006, 09:52
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Който и да избереш те съветвам да ги сложи под мускула.Аз много съжалявам,че моите са над.Въпреки малкия размер слизат надолу...а е минала само 1 год и половина.
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd February 2006, 10:24
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Как така "слизат надолу"? Винаги ли е възможно да са под мускула? Има ли недостатъци при този метод? Моят доктор ми каза, че при мен е по-добре да са над, дали да се консултирам и с друг?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2006, 10:32
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Мисля,че от всички нас тук трябва да питаш Асет за това дали винаги е васможно да се сложи под мускула.Ами увисват.Малко е ,но няма нищо общо с това как изглеждат тези под мускула.Плюс това вие с Асет имате почти еднакви мерки,пък при нея са сложени под мускула.Изчакай я тя влиза по-късно и съм сигурна,че ще ти помогне
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.