IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th March 2014, 13:00
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране Гърдите ми...моля ви за съвет!

...Предварително се извинявам, че пускам темата в още няколко сайта - просто искам да чуя колкото се може повече мнения...моля ви, не ми се сърдете и ако има подобни теми. Много ми е тъжно и нямам сили да преглеждам темите надолу, моля ви да ме разберете...
.................................................. .................................................. ..........
Здравейте. Аз съм жена на 30+ години от Пловдив. Нямам семейство, нямам връзка, нямам си нищо. Имам само един брат, с който сме в лоши отношения, той е безработен и пие, заради него мразя алкохола и не близвам, и майка и баща пенсионери с малки пенсии...
Историята ми е пълна с болка и сълзи, с изгарящо НЕхаресване на външността ми - цял живот страдам от това.
Дебела съм. Не тлъста и безформена, но съм пълна. Цял живот. Ген..
Имах период в живота, в който успях да отслабна драстично и да стана 50 килограма... Изглеждах повече от чудесно в дупето, корема, бедрата, защото освен диетата, спортувах... чудесно, но гърдите... знаете какво става с гърдите на отслабналата жена - стават малки, увиснали кожни гънки. Нямах пари да си сложа силикон и отново не се харесвах. С дрехи и стегнат сутиен изглеждах добре и не личеше, мъжете ме сваляха много, но само при мисълта, че ще се съблека и ще видят какъв ужас са гърдите ми, се задушавах и спирах всякакво флиртуване. А имаше мъже, които харесвах. Имаше и човек, в който се влюбих. Но не позволих да изживея тази любов. Задуших я, убих я безмилостно, за да си спестя по-голямата болка, когато се съблека и видя отвращението в очите му. Не преувеличавам, гърдите ми наистина бяха ужасни. Увиснали, спаружени, сплескани и малки, но с големи ужасни зърна. После в годините напълнях отново и сега съм 75 килограма, а не съм висока на ръст. Гърдите ми в момента са големи, но не стегнати, а разплути и меки. Реших отново да отслабна, това е толкова лесно, аз имам силите да не ям и да спортувам. Вече започнах да свалям килограми, вече съм на минус 3 килограма. И гърдите започнаха първи да слабеят. При моето тяло става така, че те първи отслабват. Знам какво е решението-силикон. Отслабвам, ставам стегната и слаба с много спортуване и неядене на вредна храна и след като гърдите ми отново станат увиснали кожни торби, отивам в клиниката и слагам силикон и нещата се оправят. Много дълго писах, а въпросите ми са два и конкретни. Първо,парите. Доколкото знам, силикон в бюста струва 10 000 лева. Нямам пари, но ще опитам да намеря някак. Не знам как се прави невъзможното, откъде да ги намеря, бедна съм, работя за 700 лева на месец. Но ще се опитам да направя невъзможното. И ако успея...отивам и се оперирам.
Изпитвам панически ужас от операцията. Знам, че много жени и момичета отиват, оперират се, гърдите им са стегнати и красиви, но знам и че стават грешки понякога, изпитвам ужас да не се обърка нещо....изпитвам ужас от пълната упойка, възприемам я като умиране едва ли не...изпитвам ужас от болката след операцията, защото съм чувала,че е ужасна. С разбитите ми нерви трудно понасям дори и най-малката физическа болка. Знам, че трябва да се стегна и да си кажа - бъди силна и знай, че го правиш за себе си, за това да си най-сетне щастлива, защото за тези години,които преживя, ти нямаше и един миг, в който да се харесваш, в който да се отпуснеш и да се насладиш на секса като една пълноценна жена. Правила съм секс само с пълни отрепки, които после са се държали с мен зле, унижавали са ме, посягали са ми, мъже под моето ниво, мъже самите те грозни, без самочувствие, които са лягали с мен само защото друга жена няма да им пусне. Плача докато пиша това... Защо да нямам право да съм щастлива, да преживея една любов, да изпитам оргазъм с мъж, който обичам и ме обича...нима това не е най-нормалното нещо на света? Изживявам тези неща единствено в своята фантазия, после отварям очи, осъзнавам реалността и пак плача, страдам и мисля за смъртта, казвам си - момиче, когато умреш, всичко ще си иде, мъката ще си иде...Моля ви, умолявам ви, дайте ми мнение, съвет, как да преодолея ужасът от тази операция, която първо трябва да се случи, защото явно само богатите имат право да се чувстват красиви и щастливи...поне ми пожелайте от душа да успея някак да намеря тези пари, ако има добри хора тук. Не прося пари от никого, прося доброта и съвет..умолявам ви, споделете ми нещо, успокойте ме някак.....моля ви...ще очаквам мненията ви с огромно нетърпение!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th March 2014, 15:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И мен успя да разплачеш с написаното

Аз не мога да ти дам съвет как да преодолееш страха от пълната упойка и от болката, но щом желанието ти е над всичко стисни зъби!
Упойката не е толкова страшна, просто заспиваш, след това се събуждаш като след миг и всичко вече е зад гърба ти.
Относно болката не съм я преживяла, но много от момичетата тук са казвали, че тях не ги е боляло така ужасно силно.
И ти може да си от тях!?

Относно парите може да си поставиш така желаните импланти и за по-малко пари.
Моята фризьорка онзи ден ми се похвали, че си сложила импланти, даже ми ги показа, страхотни са и станали, едва като им каза цената 5000лв. се светнах, че са надмускулни.
Не съм много веща в това, но съм чела тук, че момичетата не предпочитат този метод на поставяне, предполагам ще с включат и ще обяснят.
Казах на моята фризьорка, че надмускулните импланти по-бързо увисват, а тя ми каза, че приятелката и е с такива от 10 години, при това през това време е откърмила две деца и гърдите и са все още страхотни

Горе главата, не унивай, има решение на проблема ти!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th March 2014, 15:36
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
И мен успя да разплачеш с написаното

Аз не мога да ти дам съвет как да преодолееш страха от пълната упойка и от болката, но щом желанието ти е над всичко стисни зъби!!
Благодаря ти, мила, помогна ми с това, че ми даде информация, че имало и по-евтин вариант, не знаех, тъй като не съм ходила още на консултация при специалист...и за надмускулните импланти не знаех...ако сложа такива, няма да провиснат, тъй като правя упражнения за ръце и гръден мускул и той ще поддържа импланта отгоре, и няма да увисне...Благодаря ти за надеждата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th March 2014, 15:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз всъщност наистина не съм запозната много с недостатъците на надмускулните импланти, но момичетата сигурно ще напишат как стоят всъщност нещата.
Беше по-добре тази тема да я напишеш в подраздел Мамопластика, защото там пишат основно момичета, които са слагали или ще слагат импланти.
Ако има вариант да я преместиш го направи. Може би ако пишеш на модераторите ще я преместят.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th March 2014, 16:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мило момиче, това което прочетох доста ме натъжи и мен. Ти просто не си имала късмет да попаднеш на мъж, може би си имала този щанс, но както сподели ти сама си убила тази любов и не си могла да я изживееш. Заради тези ти комплекси, които ти сама знаеш, че могат да се променят и точно заради тях ти никога не си давала шанс на любовта.

Много съжалявам, че все на такива мъже си попадала, било то и само в сексуални връзки, които са се държали толкова зле с теб и дори такива хора не е редно да се наричат "мъже". Бъди сигурна обаче, че не всички мъже са такива, има и много добри с които ще бъдеш много щастлива и това ще се случи един ден, повярвай !

Искам да ти кажа и нещо много важно, което е трудно постижимо в този момент за теб, но ти трябва да го знаеш, защото е много важно. Трябва да знаеш, че човек изглежда така както се чувства и това е закон, научно доказан факт. Дори една много хубава жена ако не се чувства красива, тя излъчва такава енергия, която се улавя от околните хора и те я възприемат по същият начин.

Ти сама сподели, че като си била отслабнала и мъжете са те сваляли и това не е било само заради по добрата ти визия, а защото тогава ти си се чувствала привлекателна и това чувство е вид енергия, която околните усещат и за това тогава си имала и много ухажори. Това същото ти пак ще го изпиташ, защото както и формата си може да промениш с тренировки и хран. режим, така и гърдите могат да се коригират и ще изглеждаш много секси мацка.

Не забравяй също така, че на теб ти трябва мъж, който да се влюби във душата ти, а не само във външната ти красота и ако се огледаш около теб ще видиш много такива случаи на влюбени двойки и на жени, който са и много пълни, по пълни от теб дори и с по лоши гърди, но въпреки това имат мъж до себе си, който ги обича и приема такива каквито са. Ти обаче не позволяваш на нито един мъж да те обикне и както казах ако не се харесваш, същото ще виждат и усещат и околните.

Ти знаеш ли, тук във форума съм виждал много момичета след ринопластика и на тях преди корекцията просто във очите им се чете една тъга и, че не се чувства привлекателни. След промяната и когато те вече се харесват, тогава се вижда как очите им просто блестят, в тях вече има живот, щастливи са, имат самочувствие и същото това ще се случи и на теб повярвай. Този процес вече е започнал с това, че си решила да ни споделиш за проблема си.

Много искам да си смениш този ник, който хич не ми харесва. Аз бих те разбрал, че така се чувстваш, ако все пак става въпрос за нещо, което не може да се промени и трябва да се примириш с него, но в твоят случай става въпрос за една трансформация, които се лесно постижими. Ти знаеш ли какви случаи има на жени, които са успявали да свалят по 50-60кг и са постигали невероятна форма. Ти ми говориш за край на живота и такива глупости, които да не съм чул повече от теб.

В този форума е имало жени, които са били с по лоши гърди и от твоите и са си ги коригирали и сега имат страхотна форма, за това не се притеснявай, гърдите ти са най-малкият проблем. В свалянето на килограми, обаче допускаш огромна грешка и не случайно гърдите ти така спадат и това е защото не се храниш, а гладуваш Това е една от най-големите глупости и грешки на повече жени, които от незнание смятат, че това е правилният начин за отслабване като гладува.

По този въпрос обаче ще пиша отделно, защото той е много важен. Бъди сигурна обаче, че всичко ще се оправи, само трябва силно да го желаеш, да имаш силна воля и да преследваш целите си до край. Аз съм абсолютно убеден, че ще изпиташ това щастие за което мечтаеш и това, че си решила да споделиш всичко това и да потърсиш съвети е показателно, че нещата започват да се случват !

Скоро пак ще пиша, но преди това много те моля да ми кажеш подробно, как точно се храниш и спортуваш, за да мога да ти да и правилните насоки !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th March 2014, 20:08
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Здравей, много тъжен пост!
Не се отчайвай, има мъже които УМЕЯТ ДА ОБИЧАТ, те просто се влюбват в душата на човек, а тази любов е вечна. Ще намериш своята сродна душа, просто трябва да повярваш!
Относно проблема - аз също рязко отслабнах - бях 102, сега съм 59 и имам да свалям още 8. Това, че имаш волята да контролираш теглото си и спортуваш е една спечела битка
Относно мамопластиката - има добри лекари, при които цената за поставяне на импланти е много по ниска от 10 000. До колкото съм запозната Лина и Десислава /може и да бъркам/ от темите за мамопластика са оперирани при д-р Л. Пеев или Пейчев. Той два пъти в годината прави промоции - прегледа, операцията и имплантите струват 4000. Не се притеснявай да попиташ девойките в темите за мамо - те са много отзивчиви. Може и да им бъркам имената, но там ще те ориентират. Освен горепосоченият лекар, виждала съм зашеметяващ резултат, "произведен" от д-р Даниел Янков. За съжаление не познавам въпросното момиче, заприказвахме се в съблекалнята на един спортен център и тя сподели че в следствие на отслабване и кърмене, вместо гърди е имала "два чорапа". Операцията ѝ е излязла малко под 6000лв. Имплантите ѝ бяха поставени подмускулно и изглеждаха зашеметяващо.
Друг вариант - стягане на бюст с фитоестрогени! Има много момичета, които разчитат "на природни средстра". Самата аз известно време /в периода на най-бурно отслабване/ се мажех с кокосово масло с добавен екстракт от копър /фитоестроген/. Бюста ми остана стегнат, въпреки отслабването! Ето един линк към въпросна тема, която е доста популярна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692774.60
Надявам се да преодолееш болката и да намериш своя път към щастието.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th March 2014, 20:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Beauty_on_Duty

Откога не си писала, радвам се че се завърна!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th March 2014, 20:42
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Мерси скъпа - имам доста работа и почти никакво свободно време. Вчера се поразрових из форума и останах потресена от провокациите в темите за устни. Ужасена съм. Но поста на въпросната девойка тук буквално ме разплака. Няма как да не пиша, сърце не ми дава!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th March 2014, 21:07
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Мило момиче, това което прочетох доста ме натъжи и мен. Ти просто не си имала късмет да попаднеш на мъж, може би си имала този щанс, но както сподели ти сама си убила тази любов и не си могла да я изживееш. Заради тези ти комплекси, които ти сама знаеш, че могат да се променят и точно заради тях ти никога не си давала шанс на любовта.
Здравей Благодаря ти за човечността и за хубавата енергия, коята почувствах, докато те четох. Съгласна съм, знам, така е - когато вътрешно се мразиш, тогава се отразява и външно, и привлича негативни последици. Усетила съм го, повярвай ми. Просто аз явно съм създадена с нагласата, че ако не се чувствам красива, никога не бих се харесала и съответно възприела, успокоила и светнала отвътре и отвън...Относно гладуването - не, не гладувам, просто се храня по-намалено, ям неща, които не са сладки, /обожавам сладкото, оххх, но.../, които не са мазни, солени, не ям и тесто. Не съм много компетентна, но ограничавам тези храни.
Желая промяна, да. Толкова силно я желая, че вибрирам душевно, емоционално, всякак.... И много се радвам, че тук има такива хора като тебе, които откликват с доброта и сърце.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th March 2014, 21:13
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Здравей, много тъжен пост!
Не се отчайвай, има мъже които УМЕЯТ ДА ОБИЧАТ, те просто се влюбват в душата на човек, а тази любов е вечна. Ще намериш своята сродна душа, просто трябва да повярваш!
Благодаря и на тебе! Тепърва ще се консултирам, ще прегледам този линк, който си ми дала. Смятам да изтегля заем от банката, още в понеделник ще задвижа нещата. Ще пиша как се развиват нещата, тепърва ще се отслабва още, напредвам много добре в това...Всяко мнение, всяка информация, всяка доброта, излъчена към мен по някакъв начин ми е безкрайно ценна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:35.