IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th August 2007, 13:54
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Забавяне На Цикъл Заради Морето...???

Скоро ще ходим на море с приятеля ми,но естествено това "скоро" се очертава да съвпадне точно с цилъла ми Интересувам се дали сте запознати от собствен опит с това как да си забавя мензиса,защото не желая да съм неразположена точно тогава по обясними пичини.Какво сте използвали и имало ли е лоши последствия след това?Аз знам за противозачатъчни,които естествено ще бъдат купени от моя страна след консултация с гинеколог,но аз НЕ ЖЕЛАЯ ДА МИНАВАМ НА ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ,заради всичките проблеми,които евентуално мога да си навлека на главата с хормоните
Та вие какво ще споделит по този въпрос?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th August 2007, 12:58
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

На мен ми е закъснявало, но също и подранявало, отивайки на море. Така че няма гаранция дали ще прескочи или ще подрани  не те съветвам да прибягваш до противозачатъчни и други подобни средства.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th August 2007, 19:22
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Atlantida,благодаря че си ми писала на лични,но orgametril не е ли също на хормонална основа???
А доколкото до витамин С,той няма никакъв ефект или ако има,то ще е малко да поотслаби нещата ако ти върви страшно силно.
Никоя ли не си е измествала цикъла досега или поне да е чувала за нещо такова?Ако не ви се е налагало просто сте били страшни късметлийки!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st August 2007, 07:12
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
А доколкото до витамин С,той няма никакъв ефект или ако има...........Никоя ли не си е измествала цикъла досега или поне да е чувала за нещо такова?Ако не ви се е налагало просто сте били страшни късметлийки!
Чувала съм че с вит С ще го предизвикаш , няколко дена по рано.
Забавянето става само с хормони .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2007, 07:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

витамин С помага при вече дошъл цикъл, за по-бързото му спиране
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2007, 08:48
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Аз съм използвала хормонални таблетки ,за да го предизвикам да ми дойде по-рано,за да не се притеснявам на морето,но миналата година си изпатих ужасно и повече никога няма да си играя с хормоните-последствията може да бъдат ужасни!
Съветвам те да не използваш хормонални таблетки-по добре с гости на море, отколкото проблеми и лечение много време след морето.
Лекарката ме посъветва миналата година вместо хормонални таблетки да си купя калции-разтворими таблетки и да пия три пъти на ден по една,течението щяло да ми намалее много,но аз избрах хормоналните таблетки(които използвах и предишни години без проблем),но миналото лято, както казах вече, си изпатих ужасно.
Помисли си добре преди да решиш да използваш,каквито и да било хормонални таблетки.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st August 2007, 10:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Тина, в момента и аз съм с същия този проблем. Точно ще тръгнем и айде честито, ама реших, като дойде да се оправям с ударна доза вит. С Това поне съм го правила и наистина ако дозата е по-голяма намалява драстично /да можеш спокойно да ползваш тампон без да се притесняваш / и ми спира за три дни / при прием по 1 - 1,5 гр. на ден /
Пробвай по - добре този вариант, а не с хормони По-безопасно е
Иначе имам случай че докато съм на море да ми закъснее от смяната на климата и ми дойде точно в деня в който паркирахме колата пред блока като се върнахме
Айде Успех и на двете ни с месечните Гости
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st August 2007, 11:14
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Ами...лекарство си е даже оргаметрил..По принцип използвам витамин С или калции.форфор-С, за да намалее течението, ако имам някакъв зор.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd August 2007, 15:18
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Ами след консултация с фармацефт и личната ми лекарка(гинекологът ми е в отпуска ) си купих Примолут-Нор 5,а и също от разтворимите Витамин С+Калций и би трябвало след като спра приема им,който не трябва в никакъв случай да е повече от 10 дни,до два дена да цъфна.Дано да нямам никакви последствия след това,че м*м*та си трака,но това е орален прогестерон все пак
Абе живи и здрави бъдете и дано да не ви се налага да прибягвате до такива методи,че риск със сигурност винаги има.Аз отивам да се цапуркам на море
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd August 2007, 16:36
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

tina, радвам се, че си намерила своето решение! После незабравяй да споделиш впечатления, че никой не е застрахован от подобна ситуация... айде, весело изкарване на морето и да няма изненади!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗабавянеНаЦикълЗарадиМорето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.