IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th August 2007, 10:34
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Ами след консултация с фармацефт и личната ми лекарка(гинекологът ми е в отпуска ) си купих Примолут-Нор 5,а и също от разтворимите Витамин С+Калций и би трябвало след като спра приема им,който не трябва в никакъв случай да е повече от 10 дни,до два дена да цъфна.Дано да нямам никакви последствия след това,че м*м*та си трака,но това е орален прогестерон все пак
Абе живи и здрави бъдете и дано да не ви се налага да прибягвате до такива методи,че риск със сигурност винаги има.Аз отивам да се цапуркам на море
Аз утре пътувам и си реших проблема като си го предизвиках по - рано и с ударни дози вит. С си го спирам! Тамън, като пристигнем ще съм ОК! Айде весело ни изкарване на моренцето!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th September 2007, 15:13
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Момичета,успях да отложа цикъла си с тези хапчета,които по-рано споменах,но понеже започнах приема им в последния момент(така си обеснявам аз) имах в първите два дена много неприятни болки,точно както преди да ми дойде.Само това беше,иначе нямаше други неприятни последствия(да чукнем на дърво) и на втория ден след като ги спрях цъфнах.Досега бях точна като по часовник-идваше ми на една и съща дата в продължение на месеци,а пък сега след като го отложих ще видим как ще бъдат нещата.... Поздрави!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th September 2007, 18:36
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Браво, tina! А как беше морето?
Ше чакаме отзиви и от The Shadow!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th September 2007, 08:09
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз ходих върнах се и както казах си го предизвиках по-рано. Направих ударна доза с вит С и ми спря за три дни.На четвъртия вече нямаше нищо И пристигнах на моренцето без никакви притеснения и като чисто нова!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th September 2007, 09:36
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Ами след консултация с фармацефт и личната ми лекарка(гинекологът ми е в отпуска ) си купих Примолут-Нор 5,а и също от разтворимите Витамин С+Калций и би трябвало след като спра приема им,който не трябва в никакъв случай да е повече от 10 дни,до два дена да цъфна.Дано да нямам никакви последствия след това,че м*м*та си трака,но това е орален прогестерон все пак
Абе живи и здрави бъдете и дано да не ви се налага да прибягвате до такива методи,че риск със сигурност винаги има.Аз отивам да се цапуркам на море
Точно от тези хапчета си изпатих!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th September 2007, 14:19
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ana-maria-magdalena
Точно от тези хапчета си изпатих!
В какъв смисъл?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗабавянеНаЦикълЗарадиМорето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:52.