IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2007, 19:56
dhjb dhjb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране Лосиони за тяло с бронзиращ ефект

тъй като има разнични отзиви за различни лосиони ще е хубаво да видим кой е най използвания и най добри резултати дава като равномерен тен и без замърсяване на дрехите
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th May 2007, 00:04
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

онзи ден си купих този на лореал сюблим бронз, пръскалото за лице и балсама за тяло. Сега ходя като хиена, гледам да не се показвам пред хора,че изглеждам като мръсна и не мога да се измия
много внимавайте с тия мазила, аз уж спазвах инструкциите ама на, и мириша ужасно на химия
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th May 2007, 08:56
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

преди да се използват каквито и да било бронзанти трябва тялото да се ексфолира с много груба скраб зада се махне повърхностния слой мъртви клетки, които всъщност дават този ефект, това ексфолиране трябва да се прави особено на местата като колене глезени лакти между пръстите на ръцете и т.н
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th May 2007, 09:16
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
преди да се използват каквито и да било бронзанти трябва тялото да се ексфолира с много груба скраб зада се махне повърхностния слой мъртви клетки, които всъщност дават този ефект, това ексфолиране трябва да се прави особено на местата като колене глезени лакти между пръстите на ръцете и т.н
а това за местата между пръстите на ръцете - досега 2 пъти съм използвала бронзант и двата пъти точно тези места ми ставаха оранжеви. не знам, как да го избегна? ексфолирането - ок, ама все там се събира като имаш редвид че именно с ръцете си аботиш за да го разнесеш. освен това никога не знам дали съм го разнесла равномерно, защото този бронзант, който аз ползвах беше на ейвън и беше безцветен. та първия опит беше...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th May 2007, 09:20
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Puppito еми не използвай бронзанти скъпа, ако имаш време ходи на солариум, по дълготрайно е от бронзанта е верно става и по-трудно ама... всичко си има плюсове и минуси
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th May 2007, 09:44
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
Puppito еми не използвай бронзанти скъпа, ако имаш време ходи на солариум, по дълготрайно е от бронзанта е верно става и по-трудно ама... всичко си има плюсове и минуси
ем, напоследък солариумите нещо не ми влияят добре. освен че сърцето ми заплашва да изскочи от гърдите (така силно тупка), ами на всичкото отгоре въпреки всички грижи, които полагам, нещо не почернявам така добре както преди и ставам на петна. затова се насочих към брнзатите. а това с петната немога да си го обясня...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th May 2007, 09:48
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ставам на петна
з също ставам на петна ама само на крачката, и не са забележими
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th May 2007, 12:58
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
ставам на петна
з също ставам на петна ама само на крачката, и не са забележими
да де то и аз там,ама като съм перфекционоист
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th May 2007, 17:03
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

с тези солариуми, не ви ли е страх
а за ексфолирането бях го направила,но пак станах на петна. Вече май ще трябва да се примиря, каквато съм,такава да си ходя с бяла кожа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th May 2007, 13:51
monimil monimil не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

на мене една приятелка днеска ми показа ефекта си от loreal...много ми хареса-беше цялата с равномерен тен и страхотен цвят!
мисля и аз да си го купя?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лосионизатялобронзиращефект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:11.