IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 6th December 2008, 13:07
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Здравейте момичета! Една приятелка си сложи скоро импланти, 350сс, надмускулно, бях възхитена от резултата и се запалих и аз да си сложа. Оттогава чета тук каквото намеря. Форума е страхотен, много полезен!
Въпроса ми е следния, четох някъде тук, че за подмускулното са ограничени кубиците, които мога да сложа, а има ли значение самия мускул? Ох, не знам как да се изразя и на мен ми е малко объркано! Приятелката ми каза, че понеже аз и тя сме били много слаби и мускула ни бил много малък, не можело подмускулно да се сложи?!? Аз не съм раждала, не са ми увиснали гърдите(то няма какво да увисне ), много са малки, но са добре оформени и стегнати. Вие как мислите, има ли причина да не мога да сложа подмускулно импланти? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 6th December 2008, 14:36
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Приятелката ти явно не ти е обяснила нещата както трябва или може би и тя самата не разполага с точната информация.
Ще се опитам да ти го обясня максимално накратко и опростено и се надявам да разбереш каква е ситуацията при методите.
Ако говорим за частично подмускулно (или двуполюсно), при този метод е възможно поставянето на по-голяма кубатура. Частично подмускулно означава, че импланта се поставя под мускула, но в долната и страничната част (към подмичниците) е в надмускулна позиция. При този метод могат да се сложат повече варианти на обем. Тъй като в горната част на гърдата импланта е покрит от мускул, този метод е подходящ за жени, които очакват по-плавен горен преход, а искат повече кубици или за такива, които имат тънка кожа, искат да си поставят по-голяма кубатура, а надмускулното би довело до прекомерно неестетично очертаване на контурите на имплантите поради липса на достатъчно собствени тъкани, които да го покрият.
При пълното подмускулно, тоест, когато целия имплант е покрит от мускул, има ограничения в кубатурата, тъй като самия мускул анатомически няма повече възможност.
Не става въпрос само дали сте слаби или не, много от нас също са слаби. Просто самия мускул няма възможност да събере повече от 300 (+10-20 сс), тъй като анатомически това не е огромна тъкан, за да покрие големи кубици.
При пълното подмускулно имплантите имат постоянен съпорт от мускула, той играе ролята на нещо като вътрешен сутиен и увисването на гърдите, заради имплантите, е максимално намалено.
Основния минус на пълното подмускулно е именно ограничението в кубатурата, както и това, че този метод е изключително неподходящ при активно спортуващи жени. Ако обаче не тренираш и не искаш големи гърди, това е най-добрия метод в твоя случай.
Виждам, че не се интересуваш от надмускулно и няма нужда да ти го обяснявам.
Надявам се това да ти е от полза като информация.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 6th December 2008, 16:55
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Сега вече разбрах че съм избрала точно метод подходящ за мен Благодаря много за информацията, ако трябваше да я събирам от много места щеше да ми отнеме доста време
__________________
Ана-Мария 03.10.2001г. Ивайла 19.06.2006г.
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev147pr___.png
Отговори с цитат
  #124  
Стар 7th December 2008, 15:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Просто чети по-актуалните мнения - те вече не могат да се променят от известно време... Аз също като теб в началото имах много въпросителни, но... имах желание и разбрах какво искам... В това отношение шапка свалям на lady69, която (да ме извини за израза казвам го с най-топли чувства ) - душеше около месец и кусур като куче тук за най-дребния детайл, докато реши какво точно иска и търси...
Ами Азззззззз
Абсолютно...теб обаче отдавна те свикнах някак да си с цици и затова давам пресен пример....
Отговори с цитат
  #125  
Стар 7th December 2008, 15:59
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

Просто самия мускул няма възможност да събере повече от 300 (+10-20 сс), тъй като анатомически това не е огромна тъкан, за да покрие големи кубици.
При пълното подмускулно имплантите имат постоянен съпорт от мускула, той играе ролята на нещо като вътрешен сутиен и увисването на гърдите, заради имплантите, е максимално намалено.
Основния минус на пълното подмускулно е именно ограничението в кубатурата, както и това, че този метод е изключително неподходящ при активно спортуващи жени.
Аз съвсем се обърках Това означава ли, че аз като съм с 400 сс не са ми сложени изцяло подмускулно, защото док не ми е споменавала, че са частично
А защо е минус за спортуващи жени
__________________
400 cc-анатомични-Макган
Отговори с цитат
  #126  
Стар 7th December 2008, 17:09
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucka_84
Аз съвсем се обърках Това означава ли, че аз като съм с 400 сс не са ми сложени изцяло подмускулно, защото док не ми е споменавала, че са частично
А защо е минус за спортуващи жени

Щом си с 400сс си частично под мускула.то няма как да е иначе Анатомия
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #127  
Стар 8th December 2008, 00:40
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucka_84
Аз съвсем се обърках Това означава ли, че аз като съм с 400 сс не са ми сложени изцяло подмускулно, защото док не ми е споменавала, че са частично
А защо е минус за спортуващи жени
Мисля, че съм го написала разбираемо и отговора на въпроса ти е в поста ми. С 400 сс няма как да си пълно подмускулно.
А за спорта, логично е- при контракциите на мускулите по време на постоянни и усилени тренировки, имплантите могат да се разместят и то в сериозна степен..С очите си съм го виждала.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 8th December 2008, 07:03
Аватара на mucka_84
mucka_84 mucka_84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Targovishte
Мнения: 45
По подразбиране

[quote="Beauty"]
Цитирай:
Първоначално написано от mucka_84
Аз съвсем се обърках Това означава ли, че аз като съм с 400 сс не са ми сложени изцяло подмускулно, защото док не ми е споменавала, че са частично
А защо е минус за спортуващи жени
Мисля, че съм го написала разбираемо и отговора на въпроса ти е в поста ми. С 400 сс няма как да си пълно подмускулно.
А за спорта, логично е- при контракциите на мускулите по време на постоянни и усилени тренировки, имплантите могат да се разместят и то в сериозна степен..С очите си съм го виждала.[/quote
Благодаря ти за отговора. Явно ще трябва да се пазя като тренирам
__________________
400 cc-анатомични-Макган
Отговори с цитат
  #129  
Стар 8th December 2008, 14:09
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Beauty, благодаря за отговора, разбрах за подмускулното. Там е работата, че аз танцувам и не зная в случая дали е подходящ този метод за мен. Нямам голямо натоварване на гръдните мускули, но все пак... Така или иначе имам час за консултация при д-р Бояджиев и искам да чуя той какво ще ми препоръча. Някак съм останала с впечатлението, че подмускулното е по-добрия вариант, но може да греша, разбира се. Ще пиша какво е станало и какво ми е препоръчал доктора
Отговори с цитат
  #130  
Стар 8th December 2008, 14:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusiana
Така или иначе имам час за консултация при д-р Бояджиев и искам да чуя той какво ще ми препоръча.
Специално Бояджиев ще ти препоръча надмускулно поставяне. 101%.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдватаосновниметодамамопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:52.