IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 20th September 2016, 16:15
lady_d lady_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 1
Unhappy Нужда от помощ

Здравейте момичета,
току що се регистрирах при вас, но ви чета от доста време. Забелязвам, че сте се събрали приятни и общителни дами, та се надявам да ми дадете съвет.
Историята ми накратко - едва на 20г. съм, но вече едва се гледам в огледалото. От малка съм все по болниците (но не искам да ви занимавам подробно с това), важното е, че претърпях две тежки операции в коремната област и получих съвет да родя по-рано, защото отлагането в годините може да се окаже пагубно и изобщо да не мога да имам деца.
Към днешната дата съм добре сложено момиче, с огромен белег през целия корем и увиснали безформени гърди. Не мога да се съблека по бански, или да съм с по изрязана блуза. Чувствам се ужасно, отнесох доста подигравки заради този белег още в училище. Искам да изглеждам нормално, да се харесвам и момченцето ми да има майка със самочувствие, която обича себе си и е щастлива.
За съжаление, както предполагам знаете, ни е адски трудно, както на всяко младо семейство. Живеем сами, с малък град, изтеглихме ипотечен кредит, за да имаме и ние собствен дом, а и разходите по сина ни не са малко. Така се оказвам без никаква финансова възможност за подобни интервенции, и с огромен срам да се покажа пред хората. Дайте ми съвет, какво да предприема, къде да отида ? Отчаяна съм!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нуждаотпомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.