IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th October 2010, 07:10
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Стар метод за борба с такива гъбички съм чувала от възрастни жени - след приключване на месечния цикъл във влагалището се слага тампон, напоен с чист мед, престоява през нощта, 3-4 нощи. Не знам дали помага, но сигурно не вреди...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th October 2010, 07:52
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Не помага,и това съм правила
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th October 2010, 10:08
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Сладката среда е предпоставка за размножаване на гъбите. Ако ще е бабешка рецепта- разтвор лайка и хлебна сода /промивка/ по-добре. Но ефекта е временно облекчение на симптомите, не лекува.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th October 2010, 11:21
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

И аз да се включа - гъбките си ги носим, но се развиват при подходяща среда. А тя се провокира от начина на хранене, който отслабва имунната система - сещате се - повече боклуци, по-малко жива храна. Наистина, някъде има един режим за 6 месеца за справяне с тях. Помня, че се искаше хранене с плодове и зеленчуци, без захарни, хляб, бира и алкохол. Пиеше се и зеолит за пречистване на червата. От личен опит - помага, макар че вместо зеолит пиех лацтобацили, чай оът лайка, жълт кантарион и шипка. Логиката е - киселата среда мна организма ги подсилва , а алкалната - убива. Алкализацията става именно с плодове, зеленчуци, сода за хляб. Моля за извинение за лаишките ми разсъждения Колкото до презерватива - напълно е възможно да има алергия към тая химия и тя да засилва ръста на гъбките.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th October 2010, 12:21
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Алергия към презервативи или....

Цитирай:
Първоначално написано от simonakos
Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.
Цялото описание ми прилича на хронични гъбички...Отиди при някой добър спец. доктор.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th October 2010, 12:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Алергия към презервативи или....

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от simonakos
Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.
Ооо,колко познато ми звучи това И на мен периодично ми се появява такова течение с неприятния аромат.Направих си микробиологично изследване с антибиограма,пих антибиотик,слагах си глобули.И след известно време пак същото.Секс правя само с презерватив,не ходя по басейни и тем подобни места където мога да се заразя.



Нито един доктор не можа да ми обясни откъде може да се получи
Ела в София ще те заведа при доктор ,който веднага ти казва какво ти има..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th October 2010, 13:00
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ooo,вече съм взела мерки за да елиминирам проблема
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th October 2010, 20:28
simonakos simonakos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Да гъбите са ми хронични, писах по напред в следствие от какво. Това с меда и аз си го мислех. На въпроса ми към поредния доктор за тампоните с мед, той ми отговори- "Е, какво сега, ще ги храним ли?. И това , че съм 47 килограма може би е от значене за неуспешните ми опити да се преборя с гъбите.,
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st October 2010, 17:09
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Това с неприятната миризма по-скоро прилича на трихомона.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st October 2010, 18:40
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

гарднерелата също има неприятна миризма така че в момента само гадаем Мацката да си направи микробиология и двамата с гаджето си да почват да се лекуват
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Алергиякъмпрезервативиили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.