IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 6th November 2013, 22:44
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте и от мен за пръв път започнах да чета форума преди години когато реших и аз да сложа силикон. За съжаление четох, четох и се изплаших....... помня имаше случай с момиче което на няколко пъти организма и отхвърлял импланта. И се отказах ......... И така допреди 3 месеца, когато пак започнах да ви чета. И за мое най- голямо учудване ми подейства точно обратното! Исках час по- скоро да направя така желаната с години от мен промяна. На 12 ще е моят ден избрах др. Ильо Стоянов. 420 к Мак Ган кръгли, среден профил. Купих сутиена направих изследванията и точно тук имам малки притеснения. Хемоглобина, еритроцитите, хематокрита и MCV са с под стойностите .... дали това няма да отложи операцията. Рецепционистката каза че утре анестезиолога ще ги погледне и ако има нещо ще се свържат с мен.......
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 7th November 2013, 04:58
Pretty_lady Pretty_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета! От доста време ви чета и ви намирам за много полезни, а на моменти и доста забавни.
Естествено и аз съм тук заради идеята да реализирам мечтата си за по красив бюст. Вече ходих на косултации при двама лекари, но се чувствам доста объркана, защото двамата ми предложиха различни начини за решаване на проблема ми. Аз имам начална птоза и ми се искаше, ако е възможно да се избегне допълнителното обиране на кожа като се използва само правилния вид и големина на имплантите.
Аз съм от Пловдив и първо бях при доктор Асенов, който ми предложи кръгли импланти (около 420 к)ултра висок профил и според него така, ще се запълни празният ми горен полюс и ще се обере птозата. След това бях при доктор Стоянов в София, който каза че кръглите импланти за абсолютно неудачни за моя случай и ми предложи анатомични също ултрависок профил (420-450к).
Знам, че вие не може да ми предложите решение, но се интересувам някоя от вас имала ли е такива разлика в мненията на лекарите и как е постъпила.
Извинете ме за дългия пост!
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 7th November 2013, 08:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amfibia77 Виж мнението
Хемоглобина, еритроцитите, хематокрита и MCV са с под стойностите .... дали това няма да отложи операцията. Рецепционистката каза че утре анестезиолога ще ги погледне и ако има нещо ще се свържат с мен.......
Колко са под нормите? Стискам палци всичко да е наред и да не ти откажат операцията.
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 7th November 2013, 09:30
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Благодаря ти за подкрепата, но току що ми звънна анестезиолога и ми отпадна операцията ....хемоглобина ми е 97, а хематокрита 0.280 . Каза да направя консултация с хематолог и да наблегна на червеното вино и телешкото.
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 7th November 2013, 15:15
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Амфибия, съжалявам за отлагането на операцията ти Кофти е човек като се настрои за нещо и то да не случи по план..
Pretty lady, аз лично след изчитане на целия форум тук се спрях на Ильо Стоянов заради точната му преценка за вида и размера на имплантите. Все още съм твърде прясна, за да мога кажа дали съм доволна от избора си на доктор, но за сега всичко е наред. Изцяло му се доверих за кубиците, вида на импланта, марката.. всичко. Пожелавам ти успех в избора!
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 7th November 2013, 16:20
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Прити, анатомичните са по-добър вариант при птоза (за всеки е индивидуално), но в общия случай е така.
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 7th November 2013, 18:21
Pretty_lady Pretty_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Прити, анатомичните са по-добър вариант при птоза (за всеки е индивидуално), но в общия случай е така.
Благодаря за отговора lily.ana и аз так си мислех, логически погледнато това май е по-добрия вариант. ИС ми каза, че при кръгли импланти зърната ми ще гледат надолу и непременно трябва да има допълнително обиране. Аз много исках кръгли импланти, защото визуално ми допадаха повече, но явно в моя случай не са удачен избор.
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 7th November 2013, 21:12
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amfibia77 Виж мнението
Благодаря ти за подкрепата, но току що ми звънна анестезиолога и ми отпадна операцията ....хемоглобина ми е 97, а хематокрита 0.280 . Каза да направя консултация с хематолог и да наблегна на червеното вино и телешкото.
С тези ниски показатели да нямаш някаква анемия?Аз лично съм с таласемия и хемоглобина ми също е нисък,но това не беше пречка за операцията ми.Но за твое лично спокойствие си направи необходимите консултации и изследвания.Дано всичко е о.к. и скоро да се сдобиеш с мечтаните придобивки!
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 7th November 2013, 21:12
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Pretty_lady, аз също имах доста голяма разлика в мненията на лекарите. Ходих при 2ма лекари на консултация и мненията им бяха коренно различни.
В крайна сметка се доверих на мнението на Стоянов и не сбърках.Оперирах се при него и сега съм много доволна от резултата. Както и много други тук ще потвърдят, той има доста набито око и точна преценка.
Аз също знам, че при по-изразена птоза капковидните импланти са по-удачни.
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 7th November 2013, 21:31
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
Unhappy

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
С тези ниски показатели да нямаш някаква анемия?Аз лично съм с таласемия и хемоглобина ми също е нисък,но това не беше пречка за операцията ми.Но за твое лично спокойствие си направи необходимите консултации и изследвания.Дано всичко е о.к. и скоро да се сдобиеш с мечтаните придобивки!
И аз това си мисля, защото и по време на бременноста се наложи да пия малтофер. Дъщеря ми и тя все като се наложи да и вземат кръв все и е нисък хемоглобина. Сестра ми също....... И като се замисля винаги ми е бил по- нисък, но не чак толкова утре ще ходя да пуснат желязо........ Абе карък съм си аз, 5 години сабирам смелост накрая се реших,записах дата- цикъла ми закъсня с 5 дни!!! Викам си - край! Ще ми се размине операцията, обаче ми дойде на 5ти отдъхнах си и сега тая простотия! Това ако не е карък
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.