IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 20th August 2013, 18:51
plammmy plammmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Да знаеш, аз като се събудих бях в коридора между 4 операционни с отворени врати и се понадигнах на лакът да позяпам какво правят затуй така бързо излязох от упойката
ха ха, Ели каквото съм шубе, само ми трябва пряк изглед към някоя операционна , ще има да се оглеждам като зайче в тръстика
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 21st August 2013, 12:13
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..

Последно редактирано от Nose : 21st August 2013 на 12:27
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 21st August 2013, 13:12
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Vsi4ko moje viy resavate kak iskate
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 21st August 2013, 13:14
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Ako imate nyakikvi viprosi as moga da vi pomogna doc dilber poznavam ako iskatezazapisvane na 4as ili nesto drugo moje daje da mi zvinite 00905312487950
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 21st August 2013, 13:42
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Айше,благодаря ти. Писах ти на лични съобщения
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 21st August 2013, 17:04
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..
Да Дилбер изписва антибиотик казва се ,,Cipro,, не съм го чувала досега оттук се купува.По принцип тампоните се махат на 3-ия ден,а конците на 10-я.Може да те пусне да си идеш след като ти извади тампоните и да дойдеш за конците после.
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 21st August 2013, 17:23
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Гери,сега проверих в Гугъл антибиотика. Това е нашия си Ципрофлоксацин .Благодаря ти за информацията.Значи след 3тия ден може и да си отида в такъв случай.
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 21st August 2013, 17:43
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Да можеш ,мен ме пита ако нямам време можех да си ида след ваденето на тампоните а конците да си ги извадя в бг за да не идвам пак но аз предпочитам той да ми ги извади че вече нямам доверие на тези нашите доктори.
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 21st August 2013, 18:24
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Това е още по-добре.
Аз имам близък хирург, на 1вото ми рино той ми махна конците,беше супер внимателен и смятам и сега да му се доверя... ще видим,да стигна дотам

А температура вдига ли се след операцията? Вече съм забравила,но си мисля,че аз имах поне 5 дни след това.Макар че аз съм отделен случай,при мен имаше и забравен тампон в носа..
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 21st August 2013, 18:51
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Забравен тампон в носа .. ?Сигурно това е било причината за температурата аз нямах такава.В болницата преди да ме изпишат ми я измериха и беше нормална,а след това не съм имала никакви оплаквания.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.