IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 15th October 2013, 15:49
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Да може, жалко обаче че тука никой не се е срещал лично, освен мен...искаше ми се да чуя още мнения на правени от него хора.
Все пак това може да ви даде ровече инфо и за него, така може да се даде информция за друг хирург, но всеки трябва сам да си избере доктора-това си е строго лично и не бива да се прибързва с избора....Аз лично щте видя поне 3-ма преди да избера. Ето вижте сайта- http://www.cosmed-clinic.com/aesthet...zim-cerkes.htm
Отговори с цитат
  #1552  
Стар 15th October 2013, 16:01
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

може да не ти хареса то всичко е относително ама така поне щте има избор и може и да помогне на някой... Аз като се оперирам ако го избера щте пиша, важното е да си помагаме с информция а останалото е вече личен избор и вестна доза късмет...
Отговори с цитат
  #1553  
Стар 15th October 2013, 16:27
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Може ли линк към сайта на този доктор, искам да разгледам и аз резултатите?
може да не ти хареса то всичко е относително ама така поне щте има избор и може и да помогне кой знае, ето линка на ISAPS-там той е EDUCATION CONCIL ако това изобщто е от значение...аз лично гледам тези неща...www.isaps.org/education-council.html
Отговори с цитат
  #1554  
Стар 15th October 2013, 19:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....
Отговори с цитат
  #1555  
Стар 15th October 2013, 20:28
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....
Ами аз съм много развален от един доктор, не са ме разваляли в българия ама не само в българия се развалят носове....сега аз го проучвам тъйкато той е много хвален от ISAPS и е президент на Турската асоциация на пластичните хирурзи както и член на поне още 3 асоциации....американската и още го водят спецялист по тежките случаи...аз имам слепване от едната страна с много съедиителна тъкан кято трябва да се отлепи без да се скъса носа..... изобщо ужас....
А на теб какво ти има? Гледам че доста често си тук и си доста активна в форума
Отговори с цитат
  #1556  
Стар 15th October 2013, 20:36
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Аз преди 20 дни си правих втора ринопластика тук в България, първата беше преди 9 месеца, но сега вече съм добре...като за моя случай, понеже ноздрите ми са малко по-особени..

П.С. Някой има ли идея какво става с Keery?
Отговори с цитат
  #1557  
Стар 15th October 2013, 20:39
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Moite uvajeniq kum doktora no nikak ne sum vpechatlena vsichki nosove koito vidqh predi operaciqta sa osnovno s gyrbici I dobri kolumeli. Ti zashto se reshi na 4_ta pri kogo sa ti prednite tri. Syjalqvam za neadekvatnoto pisnane no se mycha na tableta na dyshterq mi.....
Ако знаеш анииски ето ощте инфо но пак казвам че всеки си решава сам... личната среща е решаваща!http://www.zoominfo.com/s/#!search/p...rgetid=profile
Отговори с цитат
  #1558  
Стар 15th October 2013, 20:48
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Аз преди 20 дни си правих втора ринопластика тук в България, първата беше преди 9 месеца, но сега вече съм добре...като за моя случай, понеже ноздрите ми са малко по-особени..

П.С. Някой има ли идея какво става с Keery?
супер-значи си доволна? кой беше лекаря? При мен нещтата са сложни затова и съм се запътил към Турция....там има тешки случаи и докторите имат глям опит.
Отговори с цитат
  #1559  
Стар 15th October 2013, 20:57
extatic79 extatic79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Дай Боже всеки да си оправи нослето че е голям кошмар иначе, аз същто ще мина под ножа ама другия месец...още се колебая малко за доктора ама знам че ще трябва да се стегна и да скоча както се казва в морето, пък да се надявам този път да стане.
Отговори с цитат
  #1560  
Стар 15th October 2013, 21:11
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от extatic79 Виж мнението
супер-значи си доволна? кой беше лекаря? При мен нещтата са сложни затова и съм се запътил към Турция....там има тешки случаи и докторите имат глям опит.
Аз бях при Асен Асенов и за двете операции
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:40.