IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1581  
Стар 26th November 2013, 12:30
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Смятам да ходя до седмица, две. Не съм ходила на 6 месечната контрола. Освен това планувам още една корекция и искам да го обсъдя с Дилбер. Искате ли да си чукнем една среща там?
Нелка, нослето ли нещо ще коригираш ?
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 26th November 2013, 18:28
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
Ели, как ти понася носа студовете? Чувала съм, че хората с рино се оплакват от лека болка в студено време. Защото е чупено, а в студено чупеното боляло.

Аз днес споделих с моята колежка за плановете ми и тя естествено остана втрещена.
Но както по-рано някой беше писал тук - на хората не им пречи носа ти, защото са свикнали да виждат сърцето ти.
Няма никакви болки, може би се отнася за прясно счупено... В началото на седмицата бях малко болна, но даже не съм си слагала капки за нос, нямам проблеми

Абе аз тези хора в тази държава не ги разбирам. Значи се приема за нормално да се набухаш със силикон къде ли не, но стигне ли се до ринопластика, която в някои случаи е належаща заради проблеми с дишането - втрещени и неразбиращи. И аз съм имала неразбиращи или любимия ми коментар - "Ипреди си беше хубава" и тогава обикновено предлагам да им счупя носа, за да видят какво е да сумтиш като Дарт Вейдър и да изглеждаш като вещица по снимките
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 29th November 2013, 18:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Реакцията на околните хора не трябва да ви изненадва и повярвайте това не е защото те са свикнали да ни виждат душата, а не външният вид. За най близките то е ясно, те ще си те харесват със какъвто и да е нос и кусур, но за другите е по различно и те самите не могат да се усетят какъв парадокс се получава от изказванията им.

Точно това "И преди си беше хубава" те хем го казват с добри намерения, но то има обратен ефект. По някога дори почти винаги в такива случаи хората ще кажат точно това което не мислят, за да не ни накарат да се почувстваме зле и за това се получават и такива мнения. Интересно е какво биха казали след промяната, на въпроса - кое повече има харесва сега или преди ?!
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 30th November 2013, 14:18
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Da taka si e
Отговори с цитат
  #1585  
Стар 30th November 2013, 15:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Айше дали някога ще видя красивите ти очи, за които толкова съм слушал Докато дойде време да си оперирам и ти вече може и да не работиш там . Не само много красива, а и толкова добра, дано никой да не злоупотребява с твоята доброта, защото не са много хората които помагат така и то безкористно ! Бъди здрава Айше, ти имаш добро сърце
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 30th November 2013, 16:18
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Pufpaf, ти не се ли престраши вече ?
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 30th November 2013, 19:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вече на няколко пъти са ме подпитвали това, дали не съм се престрашил вече, ама вие момичета май ме взехте за някой пъзльо е мен няма от какво да ме е страх, но аз ви разбирам, че не го казвате това в директният смисъл на думата.

Преди години ми резнаха сливиците с пълна упойка, ама при мен нещо се забави възстановяването и беше по тежко и няма как да забравя, дори след 3-4 дена всяко едно преглъщане ми носеше много голяма болка (а по принцип съм кораво копеле по отношение на физическа болка) и си спомням, как като пиех вода и обикалях в стаята Правих си разходки от единия край до другия, на всяко едно преглъщане болката беше доста сериозна , голям зор но все пак мина, а вие с оперираните носове правили ли сте си такива кръгчета в къщи да се разсеяте от болката

Носът ми е на 3-4 място в списъка по приоритети, а тези които са по напред за тях ще ми трябва в пъти повече пари и аз със сигурност няма де се оперирам в България, така че ако някой иска по бързо да си ъпдейтна носягата може да прати едни 30-40к левчета, за да влезна по бързо и аз в отбора на тунингованите носове !
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 30th November 2013, 21:20
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Pufpaf, не съм искала да те обидя в никакъв случай.
Не смятам, че си пъзльо, напротив !

Аз носа не съм си оперирала /скоро и това ще стане, надявам се/, но си спомням, че след мамопластиката първите сутрини правих и аз такива кръгчета, тъй като ме болеше и не можех да стоя мирно
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 30th November 2013, 23:11
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr momi4eta ako va interesuva nesto moje da me pitate za vsyakakvi vidove operasiii asim na vaso raspolojenie tukasim za da vi pomogna
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 1st December 2013, 16:29
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

ai6erasimova, упойката при д-р Дилбер венозна ли е или с интубация и колко горе-долу продължава операцията при първична ринопластика.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:44.