IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 10th May 2013, 23:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Нелка, като връщах назад страниците пак ти гледах нослето страхотно е не ги махай тези снимки нека и други хора да видят какво се казва добре свършена работа и не да се задоволиш с нещо си там върху лицето си а с най- доброто.
Да, ще оставя само на Дилбер носа тук. На Джамбазов произведението ме е срам да го постна публично, честно. Прекалено суетна съм. 2 години съм се снимала само под опредлен ъгъл или съм фотошопирала снимки. Имам го в цялия си блясък само на 5 снимки и са в секретна папка. Пращам го на лични само на насочили се към Джамбазов, да видят в какво се забъркват. Няма смисъл да плаша останалите хора..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #562  
Стар 11th May 2013, 00:32
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Eли много прилично хотелче до църквата Света София ли се намира някъде На мен за 25 05 ми трябва хотел само за една нощувка нали отивам за контролен преглед незнам само за една вечер къде ще се навият да ми дадът стая Как си го резервирахте този хотел
Не, Рими, този хотел е в района на летището по посока Фатих и историческата част. По-добре си погледни хотел от сега, аз нали съм юни месец при Дилбер и едва букнахме тази стая. Приятел на гаджето ми ни я резервира, той е в туристическа агенция, иначе аз гледах квартири, семейни хотелчета - нещо тънкажно... В Гюнеш седмица престой в двойна стая ще ни излезе към хилядарка, но според приятеля ми на фона на останалите разходи не било кой знае какво
Отговори с цитат
  #563  
Стар 12th May 2013, 09:34
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Кажете ми моля ви как си махате засъхналата кръв и секрети от носа. Аз нямах тампони, но това ме побърква. Все едно имам тампони. Не мога да спя. Д-р Авшар ми е изписал xanax за по-добър сън.
Днес е 4 ден от операцията ми, отоците поизчезват. Имам леки синки на клепача и на скулите. Всичко ми е 6 само дишането или по-скоро липсата на такова ме влудява.
Отговори с цитат
  #564  
Стар 12th May 2013, 10:29
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

IMAG1583[1].jpg

Това е скулптурата модел на моя нос преди и след направена от др Авшар!
Отговори с цитат
  #565  
Стар 12th May 2013, 11:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много ми е интересен като хирург Авшар! Много е оригинален.

Изглежда голяма разликата, браво на него!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 12th May 2013, 11:58
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Добре изглеждаВижда се разликата! Това за теб ли остава,Диляна?Ако е така е супер!
Отговори с цитат
  #567  
Стар 12th May 2013, 12:10
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Да, това го прави за спомен. Той е и скулптор. Страхотен е. Дано само като ми махнат всички лепенки да мисля същото за него
Отговори с цитат
  #568  
Стар 13th May 2013, 00:11
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана, не се притеснявай като си гледам моя нос смятам че ще останеш доволна като се има предвид каква безформена маса, изкривен и целия в дупки беше та и за капак с белег на върха. Сега носа ми е идеален дори и с белега отгоре скоро и аз ще кача снимки да видите промяната за един месец. Незнам защо ти е запушен носа аз ли съм някакво рядко говедо нито оттоци имах нито синини а дишането си е идеално още с излизането от упойката. Все пак на всички препоръчвам на които им предстои да си вземете Арника 200 може благодарение на нея да съм била така добре,защото друго не съм взимала
Отговори с цитат
  #569  
Стар 14th May 2013, 13:30
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини!
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!
Отговори с цитат
  #570  
Стар 14th May 2013, 14:30
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Успех, Ноус, пиши ако имаш инфо за Катя, не знаен какво става с нея и само се надявам всичко да е наред.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:12.