IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th June 2013, 13:45
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

А ако знаете аз какви страхотни вежди имах гъсти и черни а така ги съсипах сега не мога две чертички да ги докарам както е тръгнало скоро ще ги рисувам
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th June 2013, 14:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
А ако знаете аз какви страхотни вежди имах гъсти и черни а така ги съсипах сега не мога две чертички да ги докарам както е тръгнало скоро ще ги рисувам
Моите винаги са били редки и тънки,то цялото ми окосмяване е такова...,логично и веждите да са такива....И аз се налага да ги рисувам,че метода с присаждане не ме грабна особено.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th June 2013, 02:19
bumbarashka new bumbarashka new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 19
По подразбиране

Резултата след интервенции при д-р Е. Георгиев
http://tv7.bg/terminal7/igri-na-sadb...le/?id=9637712
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th June 2013, 13:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма и ден и да не чуя една такава женска любовна драма, а пък за носът и просто не знам какво да кажа, поредното доказателството за некадърни БГ специалисти и това, което чух и съм го коментирал - "Доктора каза: то не се вижда, сега ти ако си го виждащ на някаква светлина, не е проблем няма смисъл сега за такова нещо да правим пак операция." За това никога няма да се оперирам в България аз, тук едва ли не трябва да ги молиш да ти до оправят носа ако не са го направили.

И забележете след това за едното изпилване са и спукали кръвоносен съд и даже не са го разбрали на момента. Чак съм леко изненадам как това момиче се е навила и да си прави гърдите и при него, а пък за глупостта и да си сложи силикон в устните, аз съм го казвал това е най голямата грешка за устни и тези силиконовите седят толкова неестествено.
Това е силно момиче, доста се е борила и сега всичко лошо е зад гърба и е много красива, ако имаше и вежди щеше да е още по перфектна !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th June 2013, 13:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Няма и ден и да не чуя една такава женска любовна драма, а пък за носът и просто не знам какво да кажа, поредното доказателството за некадърни БГ специалисти и това, което чух и съм го коментирал - "Доктора каза: то не се вижда, сега ти ако си го виждащ на някаква светлина, не е проблем няма смисъл сега за такова нещо да правим пак операция." За това никога няма да се оперирам в България аз, тук едва ли не трябва да ги молиш да ти до оправят носа ако не са го направили.

И забележете след това за едното изпилване са и спукали кръвоносен съд и даже не са го разбрали на момента. Чак съм леко изненадам как това момиче се е навила и да си прави гърдите и при него, а пък за глупостта и да си сложи силикон в устните, аз съм го казвал това е най голямата грешка за устни и тези силиконовите седят толкова неестествено.
Това е силно момиче, доста се е борила и сега всичко лошо е зад гърба и е много красива, ако имаше и вежди щеше да е още по перфектна !
Дааа и за устните й си много прав.Личи си и е гадно....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th June 2013, 12:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Какво е мнението ви за този резултат?
Attached Images
Тип файл: jpg rhinoplasty_4687419418b.jpg (65,6 КБ, 104 views)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th June 2013, 22:48
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Мнение за кое, за носа или за усните има нещо неестествено във втората снимка, не бих искала да дам определение, за да не обидя лицето?!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th June 2013, 23:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За мен лично промяната е много добра за носа, погледнато от този ъгъл и изглежда добър резултат. За неестествено да видно е, но и за това има решения, това са лични неща, но е добре да го реши този проблем, технологиите вече го позволяват, няма нищо срамно, много хора са имали такъв проблем и не е добре така да го оставя !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th June 2013, 08:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Поносимо добър резултат,нормален нос се е получил.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th June 2013, 08:49
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

На мен много ми харесва, точно такъв искам да ми се получи...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.