IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th July 2013, 14:40
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Ами Пуф, сега ме накара да се замисля защо всъщност НЕ харесвам Антонио Бандерас!Никога не съм го харесвала и сега осъзнавам,че е заради носа му.. Ако беше с по-голям ,може би по-остър нос, щеше много да ми допадне,тъй като харесвам тъмни мъже...

Както Мариса каза - грубото излъчване някак респектира. Харесвам мъже с широки челюсти,големи плътни вежди,тъмни очи,голям нос - съвкупност от Големи Неща ... 100 пъти по-секси ми е от блондин с малък нос и овално личице примерно... ама всичко е въпрос на вкус,разбира се.Имам приятелки,които примират по сладурчета с изписани лица...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th July 2013, 15:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Вкусовете са ясни, обаче е несериозно да се се изразявате по този начин и то най вече, както в случая за хора, като Брад Пит и Бандерас, че били много зле, защото това е смешно просто. Най правилно е да кажете - този не е мой тип, но ако казвате нещо повече от това, задължително слагайте в изречението - за мен и го подчертавайте, защото инак става малко несериозно едно такова изказване то точно за тези хора !

Сложи го тоя гърбав и груб нос на едно по малко лице и тогава ще видиш колко е смешно
Ако се върнеш на поста ще видиш,че никъде не съм използвала думите много зле,айде първо чети и после коментирай,искаш ли?!
Мисля,че доста четливо е написано и се виждат сричкИТЕ НЕ МИ Е.А за Антонио казах под всякаква критика,защото нито като актьор,нито като мъж ми допада.СЛаба работа е,тва е.Какъвто ще да е носа му,просто не ми харесва в никакъв аспект.
Не виждам нищо несериозно,мисля че просто задълбаваш,за да имаш причина да пишеш дългите си постове,но както и да е де Няма за задълбавам повече в това,мисля ме разбра доста добре
Няма смисъл да слагам тоя гърбав и груб нос на по-малко лице,защото не харесвам малки лица,особено за мъже Но да,би било смешно и комично такъв нос на въпросното лице,но още по-смешно би било малък,правилен и чип нос..хахаха

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Както Мариса каза - грубото излъчване някак респектира. Харесвам мъже с широки челюсти,големи плътни вежди,тъмни очи,голям нос - съвкупност от Големи Неща ... 100 пъти по-секси ми е от блондин с малък нос и овално личице примерно... ама всичко е въпрос на вкус,разбира се.Имам приятелки,които примират по сладурчета с изписани лица...
По-точно не бих могла да го напиша
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 27th July 2013 на 15:05
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th July 2013, 15:49
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Aз винаги съм си пишел подробно, за да не остане някой разбрал - не доразбрал, по скоро вие задълбахте !

Всеки си харесва различни типажи и това няма какво да се коментира, ама някак устава усещането във постовете ви, че ако някой не харесва същото като вас, то тогава няма вкус за мъжете, като външност. Аз също най много харесвам перфектни жени, но такива са доста малко, които са с перфектни лица, перфектно тяло по моите критерии и с нужното излъчване.

Голяма глупост е да почнем сега да се чепкаме за това, кой какво харесва. Аз ако трябва да се хвана за някои от вашите мнение, то тогава трябва да се откажа от това, да искам да си оперирам носа и също и всеки един друг мъж не трябва да си променя носа !

Приятно прекарване на вечерта момичета, аз приключих за днес и сега ще разпусна малко коня
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th July 2013, 12:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Айде, да се чепкаме ... тъкмо хапнах малко черен шоколад и сега трябва да изразходвам ...
Та по темата с харесването: аз харесвам Брад Пит достатъчно (ама не прекалено много), не харесвам Jason Momoa (не мога да обясня защо точно ... май като излъчване ... точно този поглед в мъжете ме отблъсква), и никога не съм харесвала Леонардо ди Каприо (той ми е бебешки изглеждащ). Харесвам много Райън Филип от Секс игри, но определено ми влияе и ролята му.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th July 2013, 15:55
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Ами ето,аз затова казвам,че всеки има вкус и предпочитания !

Пуфпаф,само не разбрах защо приемаш нещата толкова лично,ще кажеш ,че персонално те обиждаме??

И не знам коя от нас е казала " че ако някой не харесва същото като нас, то тогава няма вкус за мъжете, като външност" Какво те дразни в това,че не харесваме мъже с малки носове? Никой не е задълбал нищо,приказваме си,обсъждаме,никой с никой не се заяжда и най-малко ме интересува дали някой има като моя вкус за мъже или жени.Просто лаф да става...

Последно редактирано от Nose : 28th July 2013 на 16:00
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th July 2013, 16:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nose Виж мнението
Ами ето,аз затова казвам,че всеки има вкус и предпочитания !

Пуфпаф,само не разбрах защо приемаш нещата толкова лично,ще кажеш ,че персонално те обиждаме??

И не знам коя от нас е казала " че ако някой не харесва същото като нас, то тогава няма вкус за мъжете, като външност" Какво те дразни в това,че не харесваме мъже с малки носове? Никой не е задълбал нищо,приказваме си,обсъждаме,никой с никой не се заяжда и най-малко ме интересува дали някой има като моя вкус за мъже или жени.Просто лаф да става...
БРАВО,ТОЧНО НА МЯСТО.Спести ми време да пиша същото нещо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th July 2013, 17:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ех пак не сте ме сте разбрали, няма как да се обиждам от това което пишете, дори съм доволен, че става дискусия. Аз дори не приличам на някой от тези образи, а и отделно няма как по някакъв начин да ми влияе, това кой какво харесва. Все едно аз сега да ви показвам жени и да ви казвам тази не ме кефи тази да, едва ли някоя от вас ще я вълнува това, какво харесвам аз или пък да се обиди, ако прилича на някой от снимките.

Ако с нещо не съм бил съгласен, то въобще не е било с личните ви вкусове, а по скоро начина по който Мариса се изрази, за хората, като Брад Пит и Бандерас, но това си е нейно право. Все едно някой от вас сега да пусне снимки на някой известна и харесвана жена, която да не мой тип и аз да се изсмея тук, колко е зле и смешна, но аз разбирам, че различните хора се изразяваме по различен начин.

Отделно Mamoa си е голям мачо и лъха на тестостерон и би жегнал доста жени, за това бих разбрал всяка от тях, ако след това се е изразила по емоционално. На мен ми е приятно да си дискутирам с вас, съжалявам ако ви отегчавам с това, че пиша дълго, просто винаги се стремя да не остана неразбран.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th July 2013, 17:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пуф,имаш малък проблем мисля:ЦИКЛИШ.
Върни се и прочети постовете ми за пореден път Това,което коментираш не се връзва никак с това,което съм писала.Не се заяждам,но ставаш доста досаден и ме отказваш да пиша в темата.Боли ме з..ка,че те дразни начина ми на изразяване,но е доста тъпо да посочваш чуждите неща,докато не поглеждаш собствените си,замисли се сериозно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 28th July 2013 на 17:23
Отговори с цитат
  #49  
Стар 28th July 2013, 17:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Да,да,да Брат Пит хич не ми е мъжествен,нито хубав,нито секси...бляк.
Това аз го разбирам, като присмех, но ти имаш право да се изразяваш както си прецениш, аз само съм си изразил мнението, че е прекалено крайно за мен.

Кажи ми само едно, защо ми се обиждаш сега ЗАЩО, с какво те обидих ? Защо когато съм казал, че не съм съгласен с твое мнение ти така реагираш. Нито ти се дразня, нито мисля нещо лошо за теб, ЗАЩО така реагираш сега. Винаги съм бил приятелски настроен към всички вас и когато говориш това сега, ми става неприятно, тъй като не съм искал да засягам и обиждам никой. Ако има конкретен текст с който някой да се е почувствал обиден нека да ми го покажа, може и аз да съм сгрешил някъде !

В крайна сметка може би е най добре просто да спра да пиша във този форум, защото не искам да ви досаждам, не искам някой да се чувства зле заради мен !
Отговори с цитат
  #50  
Стар 28th July 2013, 20:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това аз го разбирам, като присмех, но ти имаш право да се изразяваш както си прецениш, аз само съм си изразил мнението, че е прекалено крайно за мен.

Кажи ми само едно, защо ми се обиждаш сега ЗАЩО, с какво те обидих ? Защо когато съм казал, че не съм съгласен с твое мнение ти така реагираш. Нито ти се дразня, нито мисля нещо лошо за теб, ЗАЩО така реагираш сега.
Ти определено не разбираш,за пореден път се уверявам в това,хааха.И преди ти казах,караш ме да се повтарям.Пак циклиш и пак едни и същи глупости пишеш.С нищо не си и не можеш да ме обидиш.Досадно е това,че няколко пъти натъртваш кой как се изразява и преиначаваш постовете на другите.Не се ли усещаш изобщо?Айде махам се от тая тема,че зациклих покрай теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкиотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.