IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 1st February 2017, 12:31
MSiana MSiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

здравей,аз също съм едно от произведенията на Йорданов.Така ме е окрасил,че ме е срам да изляза от вкъщи.Към кой Турски док.си се насочила? тук чета само за Илхан,Дилбер,Авраш,а то реално има много други,ако някой знае да сподели.АЗ лично четох за Nihat Kaya,Salih Emre,Alpaslan Yildirim и др.в Турски страници,добри отзиви,но в бг. отзиви ненамирам поне аз,

Последно редактирано от MSiana : 1st February 2017 на 12:41
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 1st February 2017, 22:24
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MSiana Виж мнението
здравей,аз също съм едно от произведенията на Йорданов.Така ме е окрасил,че ме е срам да изляза от вкъщи.Към кой Турски док.си се насочила? тук чета само за Илхан,Дилбер,Авраш,а то реално има много други,ако някой знае да сподели.АЗ лично четох за Nihat Kaya,Salih Emre,Alpaslan Yildirim и др.в Турски страници,добри отзиви,но в бг. отзиви ненамирам поне аз,
Здравей, може да провериш и д-р Umit Taskin. По назад в темата с турските хирурзи има коментари за него. Аз обмислям една консултация при него през Март.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 7th February 2017, 22:19
chochom7 chochom7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Аз отново ще кажа, че съм изключително доволен от сложната, комбинирана пластика,която правих при д-р Йорданов и д-р Гразданов.Седем месеца по-късно,резултатите са доста добри,при положение ,че периода на възстановяването не е приключил,но..вече усещам аромати, а и формата е абсолютно реалистична и отговаряща на лицето и изискванията ми.Бих изпратил подробно инфо на всеки,който желае,защото аз също се бях насочил към чужди лекари,преди случайно да попадна на този екип.
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 8th February 2017, 00:52
catherine15 catherine15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, аз също съм с комбинирана пластика при д-р Йорданов и не съм доволна от резултатите. Операцията ми беше преди една година, още първите седмици след свалянето на конците и пластините не бях очарована от новия ми нос, въпреки това се надявах след пълното спадане на отоците нещата да се оправят. На втория месец след интервенцията отидох на консултация в отделението и д-р Йорданов и д-р Грозданов се опитаха да ме успокоят, че все още имам отоци и не може да се види крайният резултат. На третия месец се появиха две топчета на двата съседни хрущяла, в профил носът със сигурност е по-добре отпреди, но в анфас далеч не е желаният нос - несъразмерно изпилен от двете страни плюс един белег от дясната страна под окото, който е като дупчица като добавим и топчетата картинката изобщо не е розова. Преди няколко месеца ходих отново при доктора за тези топчета и той ми каза, че се е получило възпаление от конците, да изчакам до пролетта, защото конците се абсорбират с различно темпо при всеки организъм и ако това не стане до година и половина да отида за нова операция. Не харесвам носа си, но не мисля че мога да се доверя на някой хирург в България. Преди операцията се колебаех между Йорданов и Джамбазов, избрах Йорданов, заради многото положителни коментари във форума, напоследък обаче виждам, че има доста недоволни. Относно отношението на доктора преди и веднага след операцията съм тотално разочарована - грубо и арогантно държание. Сега обмислям втора ринопластика и съм се насочила към д-р Дилбер, ако някой знае каква е цената за повторна ринопластика моля да сподели, писах му във Фейсбук, но не ми отговори. Забравих да кажа, че след операцията при Йорданов нямам проблем с дишането и преди нямах, но имах изкривена носна преграда и несъразмерни ноздри, които той оправи.
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 8th February 2017, 02:05
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

chochom7 и catherine15, наистина ще ви бъда изключително благодарна, ако ми изпратите снимки на следния имейл: evi078@abv.bg

catherine15, https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts
Oпита ли в тази страница? Постоянно постват и отговарят.
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 9th February 2017, 21:51
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catherine15 Виж мнението
Здравейте, аз също съм с комбинирана пластика при д-р Йорданов и не съм доволна от резултатите. Операцията ми беше преди една година, още първите седмици след свалянето на конците и пластините не бях очарована от новия ми нос, въпреки това се надявах след пълното спадане на отоците нещата да се оправят. На втория месец след интервенцията отидох на консултация в отделението и д-р Йорданов и д-р Грозданов се опитаха да ме успокоят, че все още имам отоци и не може да се види крайният резултат. На третия месец се появиха две топчета на двата съседни хрущяла, в профил носът със сигурност е по-добре отпреди, но в анфас далеч не е желаният нос - несъразмерно изпилен от двете страни плюс един белег от дясната страна под окото, който е като дупчица като добавим и топчетата картинката изобщо не е розова. Преди няколко месеца ходих отново при доктора за тези топчета и той ми каза, че се е получило възпаление от конците, да изчакам до пролетта, защото конците се абсорбират с различно темпо при всеки организъм и ако това не стане до година и половина да отида за нова операция. Не харесвам носа си, но не мисля че мога да се доверя на някой хирург в България. Преди операцията се колебаех между Йорданов и Джамбазов, избрах Йорданов, заради многото положителни коментари във форума, напоследък обаче виждам, че има доста недоволни. Относно отношението на доктора преди и веднага след операцията съм тотално разочарована - грубо и арогантно държание. Сега обмислям втора ринопластика и съм се насочила към д-р Дилбер, ако някой знае каква е цената за повторна ринопластика моля да сподели, писах му във Фейсбук, но не ми отговори. Забравих да кажа, че след операцията при Йорданов нямам проблем с дишането и преди нямах, но имах изкривена носна преграда и несъразмерни ноздри, които той оправи.
Влез в тема турски хирурзи,там ще намериш нужната ти информация за Дилбер или това е номера на момичето 0896629990 тя отговаря за консултации в София при Дилбер и ще ти отговори на всичко което те интересува

Последно редактирано от aliona : 9th February 2017 на 21:55
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 9th February 2017, 21:52
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
chochom7 и catherine15, наистина ще ви бъда изключително благодарна, ако ми изпратите снимки на следния имейл: evi078@abv.bg

catherine15, https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts
Oпита ли в тази страница? Постоянно постват и отговарят.
топ доктори нали
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 10th February 2017, 01:44
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
топ доктори нали

Явно не разбираш добре български език и затова не можеш да вникнеш в думите ми и да разбереш какво се опитах да кажа. Както и да е, заяждай се колкото искаш, това говори за теб, а не за мен. Но не смятам, че е нормално да спамиш по теми, които нямат нищо общо с дискусията ни в другата тема. Излагация.
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 10th February 2017, 14:22
caramelo caramelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 9
По подразбиране

Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 10th February 2017, 14:47
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Явно не разбираш добре български език и затова не можеш да вникнеш в думите ми и да разбереш какво се опитах да кажа. Както и да е, заяждай се колкото искаш, това говори за теб, а не за мен. Но не смятам, че е нормално да спамиш по теми, които нямат нищо общо с дискусията ни в другата тема. Излагация.
Български език разбирам по-добре от теб,второ никой не се заяжда с теб,влез малко в час
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:15.