IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 16th October 2010, 10:13
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

След като уговаря операции от днес за след няколко дни, явно напливът все още не е чак толкова голям. Но всеки има право да си определя цената на труда, а с 3000 лв Йорданов се нарежда някъде по средата, като се има предвид, че пластиците искат над 4000 лв
Отговори с цитат
  #692  
Стар 16th October 2010, 11:37
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

за пръв път виждам цената някъде "да има пожелателен характер". ако искаш плати така, ако ли не - с 1000 лв по-малко. И какви са тези материали, дето ги има при повторна операция но пък ги няма при обикновената. Нещо не ми се връзва. Просто тези пари най-вероятно са си изцяло за него.
Отговори с цитат
  #693  
Стар 16th October 2010, 13:17
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
за пръв път виждам цената някъде "да има пожелателен характер". ако искаш плати така, ако ли не - с 1000 лв по-малко. И какви са тези материали, дето ги има при повторна операция но пък ги няма при обикновената. Нещо не ми се връзва. Просто тези пари най-вероятно са си изцяло за него.
Не е заради материалите. Тези 1000 би трябвало да са за труда, защото втора и трета винаги са по-сложни от първа и изискват повече умения. Просто човекът взема повече пари за повече и по-сложен труд. Според мен, в това има логика.

Даже при пластиците цените варират - зависи дали ще трябва да се чупи, да се скъсява, да се прави връх или пък и трите заедно. Все пак операциите като сложност са различни и времето и усилията, които се влагат - също.

Но пък от друга страна, ако просто при първата всичко е било наред, но не си преценил, че искаш по-малко връхче и сега оперираш само него - не виждам логиката да е 3000, след като ще бъде не толкова сложна операция. Ако искаш ре-операция за доизпилване или за по-тънко връхче, това далеч не може да се сравнява със ре-операция за оправяне на мазаляци като прекалено изрязан нос (на който трябва хрущял да се присажда) или оправяне на перфорирана и изкривена преграда (от някой "корифей").

Трябва лекарите да прибират пари според сложността на операцията (а и оттам може да се получи и разлика в материалите), но пък всеки си има политика - щом е решил и най-простата и най-сложната да е 3000 само защото е втора - той губи.
Отговори с цитат
  #694  
Стар 16th October 2010, 14:34
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

абе хора казвам ви че доктора изобщо не знаеше за това увеличение,както сам каза толко операции е правил за без пари (когато е работил в 1ва градска) ,че изобщо не е за тия 1000 лв,от които съм сигурна че не е видял и стотинка,а дори и да са заради сложността на операцията,пак са оправдани защото на мен ми слага хрущял,стесни и скъси върха,изправи преграда,е какво повече може да искам. не бъркайте лакомията на клиниката с труда на човека.
Отговори с цитат
  #695  
Стар 16th October 2010, 17:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
абе хора казвам ви че доктора изобщо не знаеше за това увеличение,както сам каза толко операции е правил за без пари (когато е работил в 1ва градска) ,че изобщо не е за тия 1000 лв,от които съм сигурна че не е видял и стотинка,а дори и да са заради сложността на операцията,пак са оправдани защото на мен ми слага хрущял,стесни и скъси върха,изправи преграда,е какво повече може да искам. не бъркайте лакомията на клиниката с труда на човека.

Иван Йорданов е много свестен човек и вярвам,че не е знаел за това.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #696  
Стар 16th October 2010, 18:34
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

аз си мисля, че по-скоро е политика на клиниката и наистина 3000 не е най-восоката цена
Отговори с цитат
  #697  
Стар 19th October 2010, 10:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic
аз си мисля, че по-скоро е политика на клиниката и наистина 3000 не е най-восоката цена
най-вероятно е така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #698  
Стар 19th October 2010, 15:12
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

днес ходих да ми махне пластините и лепенките и си видях нослето на голо за 1 път,много ми харесва,доктора е страшен перфекционист,имам чуството,че гледа на носовете,които прави като на свои рожби ,наистина съм много доволна от резуплтата,по добре не можеше да бъде!!! скоро ще пусна снимки,сега е още подут,а и от лепенките са ми се получили едни гадни пъпки,но като придобие по приличен вид,ще го покажа!!!
Отговори с цитат
  #699  
Стар 19th October 2010, 15:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
днес ходих да ми махне пластините и лепенките и си видях нослето на голо за 1 път,много ми харесва,доктора е страшен перфекционист,имам чуството,че гледа на носовете,които прави като на свои рожби ,наистина съм много доволна от резуплтата,по добре не можеше да бъде!!! скоро ще пусна снимки,сега е още подут,а и от лепенките са ми се получили едни гадни пъпки,но като придобие по приличен вид,ще го покажа!!!


Да,префекционист е.Личи му още като започне да говори
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #700  
Стар 19th October 2010, 16:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

BetsiBubz, честито! Много положителни емоции да ти носи новото носле!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.