IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th November 2008, 22:19
desy_76 desy_76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране Отпушване на носа след ринопластика

ЗДРАВЕЙТЕ, ПРАВИХ СИ ОПЕРАЦИЯТА ПРЕДИ СЕДМИЦА ТОЧНО , НО ОЩЕ НЕ МОГА ДА ДИШАМ ПРЕЗ НОСА СИ.АМПОНИТЕ МИ ГИ МАХНАХА ПРЕДИ ШЕСТ ДНИ И ВЪПРЕКИ ВСИЧКИ ПРОМИВКИ СЪС СОЛЕН РАЗТВОР КОЛИЧЕСТВОТО ВЪЗДУХ КОЕТО ПРЕМИНАВА ПРЕЗ НОЗДРИТЕ МИ НИТО Е ПОСТОЯННО НИТО ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА ДИШМ.мОГА ЛИ ДА РАЗЧИТАМ НА ОПИТА ВИ ЗА ДА НАУЧА ПОВЕЧЕ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2008, 22:31
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

имаш пластини сигурно и аз бях така докато не ми ги махнаха с гипса 14 дни след операцията
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st November 2008, 12:46
tsvetomilla tsvetomilla не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 68
По подразбиране

Здравей, desy_76 Мога ли да попитам при кого се оперира?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st November 2008, 14:38
vikito444 vikito444 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Спокойно Деси,имаш засъхнали секрети и ще мине време докато се изчисти нослето !Имай малко търпение а междувременно си пръскай 3-4 пъти на ден Стеримар и си чисти нослето с кислородна вода.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st November 2008, 15:01
desy_76 desy_76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Най - напрред да споделя , че се оперирах в Пловдив при д-р Петров.Имах девиация на носната преграда и от доста дълго време не можех да дишам добре през нощта.И понеже това изкривяване не може освен по оперативен начин да се оправи аз предприех тази операция като я направих 2в1.Тосет корикирах си и формата.Четейки мненията във форумите останах с впечатление , че вси(ки за почиствали носа си от кървави съсиреци а при мен такова нещо няма.Свири някакъв въздух ту в едната ту в другата ноздра но не е постоянно и не е достатъчно за да дишам от там.Серимар ползвам вече 5-6 дни и ровя с едни клечки за уши но ...не успявам да свърша работата.От днес ми изписаха още един спрей "Беконазе".Него ще трябва да пръскам 20дни.В интерес на истината не знам защо в момента суетата ми не говори с такава сила и не ме е грижа много как ще изглеждам , от колкото въпроса с дишането.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st November 2008, 15:04
desy_76 desy_76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Бих искала да добавя че секретите ,които възпрепятстват отпушването ми пос-скоро смятам че са сополи като от хрема.Не знам дали някой от вас е имал такъв проблем и дали е нормално това.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd November 2008, 23:26
nedosegaema nedosegaema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: plovidv
Мнения: 9
По подразбиране

Този спрей беконейз па принцин е за алергичен ринит малко странно да го дават след ринопластика
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th November 2008, 21:23
tanita5555 tanita5555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте...искам само да ви кажа...ако нямате съсираци в нослетата не ги чистете с кислородна вода,защото тя изшушава лигавицата на носа.Нормално тя се възтановява за около 3месеца...така че праскайте само със спрея и мажете с ринолекс.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th November 2008, 00:47
Disney Disney не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Русе
Мнения: 16
По подразбиране

Аз съм на 25-тия ден след операцията и все още не мога да дишам нормално . Аз също се оперирах 2 в 1 ( девиация + ринопластика), така че явно изисква време . Пък и при всеки различно ........
__________________
Keep smiling! Life is now!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2009, 00:48
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте! И аз съм така! Но да не забравяме, че и отока допринася за затрудненото дишане.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпушваненаносаследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.