IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th February 2011, 13:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм напълно убедена, че никой нищо не пресилва. Хирурзите са изключително нагли същества и са си повярвали, че държат Господ за шлифера. А целта на форума, поне според мен, е да се разискват такива своенравия, защото ако той ти предложи да те упоява на пълен стомах, ти вече ще знаеш, че е опасно.
Не ме разбирай погрешно - избрала си го Георгиев, няма да те разубеждавам - дано останеш доволна! Просто не му се доверявай напълно, винаги имай едно на ум и следвай своята си интуиция. Това важи за всеки хирург.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th February 2011, 14:05
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Nells, напълно съм съгласна с теб. Винаги имам едно наум - независимо за какво става въпрос. В такъв свят живеем, че и на очите си неможем да вярваме.
Никой за нищо не е редно да убеждава или разубеждава. Както писах всеки сам си решава и така е най-добре. Едва ли някой може да носи този товар и отговорност за друг човек, че да го убеждава да се оперира при един или друг хирург.
Избрах доктора понеже е с огромен опит, а това е важно за мен. Риск винаги има, а и това все пак е операция.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th February 2011, 15:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това че си останала доволна от приказките му не Значи че и ще се справи блестящо с операцията!!! Мога да потвърдя думите на Марисабела ! С мен беше по същия начин! Пусна ме да си ходя час след операцията и Нямам никакъв спомен как са ме завлекли в къщи! След като ми свали гипса и моя нос беше тотално крив и се опита да ми го намести просто Ей така!!! Не Мога да кажа нищо за отношението му но професионализма му е под всякаква критика!и само за сведение че след като му Казах че ще го съдя ми върна парите което е доказателство за зле свършената му работа!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25th February 2011, 16:03
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

susan, кога съм казала, че ще се справи блестящо?
Живот и здраве, ще видим как ще се справи.

Ако съм разбрала правилно - можеш да си тръгнеш веднага след операцията, но ако държиш - няма проблем да останеш и в клиниката.

Възможно е и при мен да се случи нещо неприятно, но предпочитам да съм позитивно настроена. Спирам да го мисля, че ако ме хване параноята да знаете, че вие ще сте виновни.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th February 2011, 16:06
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

няма никаква гаранция за никого при когото и да отиде, че ще остане доволен. обикновенно за корекция на нос пресои в болница не се предвижда. аз си тръгнах същият ден и сам ок с това. гипсат ти го е свалил първата седмица-две, носът дори не е почнал да придобива форма по това време. според мен е много прибързано да се преценява в толкова ранен етап.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th February 2011, 16:08
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

jansi, желая ти много успех и щастливи моменти с новото носле! мисли позитивно!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th February 2011, 16:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi
susan, кога съм казала, че ще се справи блестящо?
Живот и здраве, ще видим как ще се справи.

Ако съм разбрала правилно - можеш да си тръгнеш веднага след операцията, но ако държиш - няма проблем да останеш и в клиниката.

Възможно е и при мен да се случи нещо неприятно, но предпочитам да съм позитивно настроена. Спирам да го мисля, че ако ме хване параноята да знаете, че вие ще сте виновни.
Абе момичета научете се да четете и да мислите! Не ме карайте да обяснявам елементарни неща! Казваш че си останала с мноо добри впечатления а аз Ти казвам че впечатленията не гарантират професионализъм! Предпочитам да си създавам впечатления за птофесионалните му умения а не за това колко Добре говори!
На мене никой не беше ми казал че ще ме изритат упоена!
Както и да е успех на всички които са решили да се обезобразяват при него! И между другото за оправя пораженията от него платих 21 000 лева! Ти имаш ли толкова??
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th February 2011, 16:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
няма никаква гаранция за никого при когото и да отиде, че ще остане доволен. обикновенно за корекция на нос пресои в болница не се предвижда. аз си тръгнах същият ден и сам ок с това. гипсат ти го е свалил първата седмица-две, носът дори не е почнал да придобива форма по това време. според мен е много прибързано да се преценява в толкова ранен етап.
Между доволни и обезобразени май Има голяма разлика .. И с позивитивизъм нищо не става ако доктора е с две леви ръце
Отговори с цитат
  #39  
Стар 25th February 2011, 16:43
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Благодаря, Stunning
Много щастие и за теб!

susan, защо е това отношение? Немисля да отговарям на другите ти въпроси или да споря с теб. Желая позитивизъм и на теб!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th February 2011, 16:44
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.