IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2011, 13:08
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране Корекция на нос в клиника Нефертити

Здравейте,ориентирала съм се към доцент Емил Георгиев за корекция на нос.Имам консултация другата седмица.
Ще се давам ако споделите мнение за хирурга,мотодите му и самите интервенции.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2011, 17:31
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

В този форум преобладават недоволните от този хирург.

Ще ти се наложи да почетеш, тук има достатъчно информация за всичко
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd February 2011, 09:36
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране Re: Корекция на нос в клиника Нефертити

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Здравейте,ориентирала съм се към доцент Емил Георгиев за корекция на нос.Имам консултация другата седмица.
Ще се давам ако споделите мнение за хирурга,мотодите му и самите интервенции.
Здравей!

Работи по затворения метод, с пълна упойка. Операциите траят кратко - час и половина-два.
Единствената ми забележка е, че доцентът е много слаб в комуникацията - не обяснява много-много. Има много мила мед. сестра, която е супер отзивчива. От друга страна, дава много точни, ясни и подробни инструкции какво да се прави след операцията, които обаче са напечатани, а на мен като че ли ми се искаше да ги чуя от него или от екипа му.
С мен се отнесоха коректно, като изключим, че поради липсата на обяснения, по едно време бях изпаднала в пълна истерия, защото се беше появил допълнителен проблем (впоследствие се оказа, че е специфична реакция на моя организъм, което по никакъв начин не повлия на резултата от операцията).
Аз също те съветвам да се поразровиш из форума, има достатъчно мнения за него. Имай предвид, че във форума обикновено преобладават недоволните, защото хората често влизат да търсят разрешение на някакъв проблем, а доволните просто си продължават живота без да се ровичкат из проблемите на другите в търсене на решение за своя.
Аз лично познавам още няколко доволни от Е. Георгиев, които дори нямат регистрация в този форум. Но признавам, че недоволните имат пълни основания за това.
Тази операция, освен умения на хирурга, е и малко въпрос на късмет.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd February 2011, 12:38
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране Re: Корекция на нос в клиника Нефертити

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic

във форума обикновено преобладават недоволните, защото хората често влизат да търсят разрешение на някакъв проблем, а доволните просто си продължават живота без да се ровичкат из проблемите на другите в търсене на решение за своя.
Тази операция, освен умения на хирурга, е и малко въпрос на късмет.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd February 2011, 15:52
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Имам нужда само от изглаждане на носа,не бих искала да пипа нещо друго.
Мисля,че едно изпиляване не е никакъв проблем за който и да е било хирург.
Иначе 48 часа престой ли има в болницата?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd February 2011, 18:58
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Имам нужда само от изглаждане на носа,не бих искала да пипа нещо друго.
Мисля,че едно изпиляване не е никакъв проблем за който и да е било хирург.
Иначе 48 часа престой ли има в болницата?
Какво значи "изглаждане"? Премахване на гърбица ли имаш предвид?
Наистина това май се оказва, че е една от най-лесните процедури. Или поне е рутинна и не стават много фалове, така както при промяна на формата или дължината...

В болницата може да преспиш една нощ, ако желаеш. Аз си тръгнах още на същия ден - около 3-4 часа след операцията.

Искам обаче да те предупредя за следното, което научих от разговорите си с други пациентки след операцията: повечето хирурзи махат тампоните на следващия ден. На мен и на на повечето от момичетата, с които съм разговаряла и които са били оперирани от Е. Георгиев, той ги маха на 5-тия ден. Сега може да има промяна, не съм сигурна, питай го. Може да има и причина аз да съм стояла с тампони 5 дни, но повярвай ми, това изобщо не е за пренебрегване. 5-те дни с тампони бяха най-кошмарните в живота ми (слава богу, досега не ми се е случвало нещо кой знае какво драматично). Тогава разбрах какво е да чакаш и да броиш всяка минута и всяка секунда. И така - цели 5 дни.

Но за сметка на това, резултатът си заслужава. Казах му какво искам и какво не искам и той напълно се съобрази с желанията ми. Не пипна нищо, което не му бях казала. Сега си стискам палци нещата да останат така, че съм на около 6-7 месеца и се харесвам и наистина се нядявам да няма съществени промени оттук-нататък.
Ако си се спряла на него, защото си усетила, че е твоят хирург, ти желая успех! Вярвай на интуицията си, доцентът има достатъчно ринопалстики зад гърба си, определено не е нов в областта. А недоволни има от всеки хиръргм това е неизбежно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd February 2011, 23:36
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране RE

5 дни с тампони <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th February 2011, 00:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахаха най лесната процедура утре ще взема пак да пусна снимки за видите колко Добре се справя емилчо ! Толкова е некадърен че направо не ми се говори за него!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th February 2011, 06:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Иначе 48 часа престой ли има в болницата?
Престой ли???Изгониха ме като бито куче след 2 часа,цялата в кръв и превръзки....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th February 2011, 07:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: RE

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
5 дни с тампони <хич не ти завиждам,аз 2 едва изтраях
5 дни е дори опасно според сегашния ми УНГ,пита ме как не съм развила инфекция.А да се развие инфекция е адски опасно.Това е глава=мозък.
Хубаво да мислят тия дето лягат под ножа при него,защото този човек е лишен от всякакъв майсторлък,но и ми рискува живота с венозна упойка на преял стомах
Не знам сега дали издава епикриза,бележка за платената интервенция,но преди 4 години нищо.даже изследвания не ме кара да си направя,а и бях в цикъл
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.