IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th May 2007, 21:07
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

еее, съжалявам. удари една скръб-баня!
еми значи, другата седмица ще се купува диор и ще мога да кажа отзиви
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th May 2007, 00:05
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз миналата година ползвах на Гарние спрея закупен от Англия естествено ( че тук кой знае каква вариация продават). Ето този

Доволна съм много, много лесно се нанася, никакви петна.

И тази година ще търся нещо във вид на спрей. Гледам, че и това на Диор дето сте пуснали е спрей, може да го пробвам.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th May 2007, 09:20
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

мерси миленка! ще го потърся. вече имам 2-3 негативи за ореал и май ще се откажа от него. сега колебанието ми е нежду диор и този, който ти си ми препоръчала. не знам този на гарние дали го има в БГ. утре ще се поразходя да проверя
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th May 2007, 10:28
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ами аз да обясня по-подробно понеже миналата година случайно си го купих от летището.
Ползвала съм и кремове, спрея определено е много лесен за нанасяне и попива веднага. Аз си слагах вечер винаги. Петна по дрехите не съм видяла. На няколко дни слагах. Аз ползвах по-светлия но май има и за по-тъмна кожа.
Да ви кажа според мен с автобронзант няма как да стане точно като солариум, но аз лично заради бемките съм изключила солариума от "менюто", така че автобронзанта ми е ок.

Пупи ако намериш пиши откъде. Сестра ми заминава за Англия тия дни и аз мисля на нея да поръчам да ми донесе, но ако тук има същия ще си взема.

ПП. Абе тая тема що е в здраве, а не в Красота
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th May 2007, 10:48
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Аз си взех PIZ BUIN,ама като сам индианец и не знам как да пусна само снимка ,ето ликнака към сраницата.Доволна сам,ползвам го от три дни и имам нормален тен и мисля че не е оранжев. Цената също много добра,предпологам че в БГ ще е около 20 лева,и не мирише на химия


http://www.pizbuin.com/gradual_self_tan.jsp
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th May 2007, 15:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз за слънцезащитните продукти на Ланкастър ти казах, ама за автобронзанта забравих
Спрея е много добър, не е мазен, попива веднага, не цапа и не ставаш на петна. Като се замисля, това май е единствения, от който съм доволна.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th May 2007, 21:52
Pyretta Blaze Pyretta Blaze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Vinnland
Мнения: 83
По подразбиране

Аз по принцип съм ЗА всякакви автобронзанти защото какъвто съм ползвала от такъв съм била доволна... Сега обаче съм с Nivea Summer Beauty и не го сменям... и Holiday Skin е добър ама Nivea е далеч по-добре според мен а и мирише супер... Най-якото е че можеш да си контролираш силата на тена...
__________________
http://www.typeonegative.net/board/t...whosonline.gif Beautiful - yet Dangerous
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th May 2007, 23:14
Meila Meila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Аз си взех PIZ BUIN,ама като сам индианец и не знам как да пусна само снимка ,ето ликнака към сраницата.Доволна сам,ползвам го от три дни и имам нормален тен и мисля че не е оранжев. Цената също много добра,предпологам че в БГ ще е около 20 лева,и не мирише на химия


http://www.pizbuin.com/gradual_self_tan.jsp
добре де,ама аз никъде не съм виждала тая марка +това сигурно ли е,че не става оранжево?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th May 2007, 09:31
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз за слънцезащитните продукти на Ланкастър ти казах, ама за автобронзанта забравих
Спрея е много добър, не е мазен, попива веднага, не цапа и не ставаш на петна. Като се замисля, това май е единствения, от който съм доволна.
хм, не знаех че имат и бронзанти ей сега ще ги разгледам в сайта. благодаря
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th May 2007, 09:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз не можах да го намеря в сайта, но последно миналата година съм си купувала, ще отида да се разгледам по магазините, дали пък не са го спряли, щом го няма на сайта
P.p. Не, продават си се все още по магазините
http://www.douglas.de/DGKategorieSec...Marken&page=02
тук можеш да видиш какво има, сега намерих и на сайта продуктите, ама няма как да ти дам линк, виж на слънцезащитните продукти и от там на селф тен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтеавтобронзант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.