IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 13th July 2007, 19:28
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Чак сега видях че го пише В такъв случай май щеше да е по добре друг протеин за диетата.... v магазина ми казаха, че не е добра идея да приемам по 150гр на ден яйчен,а друг бавен нямаha
Отговори с цитат
  #372  
Стар 13th July 2007, 19:45
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

В една доза има 35 гр млечен, а не яйчен. Нищо няма да ти стане от него, макар че не е нужно да приемаш чак 5 дози на ден. Три-четири дневно ще ти свършат работа заради повечето калории, които има. Другия път можеш да си вземеш примерно този. Той вече е яйчен, но е направен само от белтъци и няма да ти създаде проблем (освен ако нямаш някаква непоносимост към яйца).
Отговори с цитат
  #373  
Стар 14th July 2007, 03:44
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

а да препоръчате някакъв що годе свестен протеин до към 40 кинта.......
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #374  
Стар 14th July 2007, 07:38
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Другия път можеш да си вземеш примерно този. Той вече е яйчен, но е направен само от белтъци и няма да ти създаде проблем (освен ако нямаш някаква непоносимост към яйца).
Благодаря ти много,riddick. Така ще направя другият път. Aз първо ходих в магазина на оптiмум,но момичето там ми каза ,че не мога да пия такова количество от този и затова взех Mass milk-а
Отговори с цитат
  #375  
Стар 16th July 2007, 15:39
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране И аз започвам

От днес започнах и аз тази диета с един протеин с Л-карнитин. Но нещата не са много оптимистични - доста съм гладна. Пия по 30 гр. в 200 мл. вода и до сега съм пила 2 пъти за деня, след малко ще пия 3-ти път. После мислия да спортувам, но не знам дали ще имам сили. Ще кажа по-късно как мина.
По принцип не съм много от дието-успяващите, но тази ми се видя доста приемлива, а и ми се иска 2-3 кг. да отслабна.
Отивам да пия 3-тата доза за деня.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 16th July 2007, 16:10
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Дозата е 5 пъти на ден, не три пъти.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #377  
Стар 17th July 2007, 08:09
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Toва за 5 пъти на ден е ясно, но става в продължение на деня, а не до 3 часа след обяд. Както и да е....
Интересното беше, че въпреки празния стомах, спортуването беше успешно, без чувство за слабост. Явно протеина дава сили в комбинация с малко Л-карнитин разбира се.
Вечерта беше трудна, защото пак ми се ядеше. Дано днес и утре, нещата да са по-лесни. И все пак виждам резултата, защото вече ми е спаднал корема, което си е много добре.
Отговори с цитат
  #378  
Стар 17th July 2007, 16:16
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Може ли да погледнете тези 2те които ми предложиха в един магазин за хранителни добавки и да изкажете мнение :
http://www.mlobg.com/pro_5.html
Другото е на някаква немска фирма HANSA pro85 , или special 4pro ( не ги намерих в нета )
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #379  
Стар 17th July 2007, 17:20
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Като качество MLO-то е добър, ще ти свърши работа. Цената обаче е доста завишена, имайки предвид грамажа. Другите не съм ги чувал.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 18th July 2007, 16:04
Loza Loza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Бих искала да кажа, че след първия ден, нещата са доста по-добре. Не мога да кажа, че съм гладна. Но вероятно ми падна кръвната захар и кръвното, защото при по-резки движения ми причернява малко. Но с повечко вода и чай нещата се оправят, а и на кого в тези жеги му е добре. Не знам колко съм отслабнала, но имам проблем с ОО - надявам се, че като започна да ям, нещата ще се оправят. За сега мисля и утре да съм на диета, защото в петък няма да мога да паза диета, че имам един ангажимент.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: задни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:21.