IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 25th May 2011, 22:27
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

всеки явно трябва да си открие за себе си най-подходящата боя. И на мен ми падаше доста косата от боите, но накрая открих такава, от която не пада. И между другото мен Тривитаминола ми прави супер зле косата. Два или три пъти съм си правила маска и изглеждаше ужасно... явно индивидуално
Отговори с цитат
  #152  
Стар 26th May 2011, 08:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

ох мен маските много ми утежняват и омазняват косата. пробвала съм какви ли не, естествено според моя тип коса, не прекаявам с омазнителите, но пак стои доста зле след това. А пък от домашните маски се налага да стоя по далеч от хора, че миризмата която остава след тях........
Отговори с цитат
  #153  
Стар 4th June 2011, 07:33
valkiss valkiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Чувала съм че прогестерона има невероятен ефект,но за съжаление в бг е спрян от производство(защо ли?).
Знае ли някой оnline от къде мога да си го поръчам?

Можеш да си вземеш тубичка Прогестогел - френски е и го има по аптеките (около 8 лв беше, ако не се къжа). Маже се в корените преди измиване на косата. Много е ефикасно, но порови из нет-а, че имаше правило да не се ползва преди или след МЦ (не си спомням точно)
Отговори с цитат
  #154  
Стар 4th June 2011, 10:46
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Да,прогестеронът е добър вариант,френската медицинска козметика -също.
Но и Тривитаминолът е изключително силен стимулант!!Многократно е доказано,особено в комбинация с яйчен жълтък.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 5th June 2011, 10:28
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valkiss Виж мнението
Можеш да си вземеш тубичка Прогестогел - френски е и го има по аптеките (около 8 лв беше, ако не се къжа). Маже се в корените преди измиване на косата. Много е ефикасно, но порови из нет-а, че имаше правило да не се ползва преди или след МЦ (не си спомням точно)
valkiss мерси! :*
ако знаеш от колко време издирвам нещо подходящо с прогестерон.
а ти как и колко често го прилагаш четох че има опасност от предозировка,може ли да се прилага редовно и кога настъпи при теб видим ефект?
Отговори с цитат
  #156  
Стар 5th June 2011, 13:25
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

на мен ми помогна ето това http://www.inneov.es/,смело мога да кажа,че няма и следа от косопада,около 2 месеца ги пих,още на 2рата седмица имаше резултат
Отговори с цитат
  #157  
Стар 24th June 2011, 17:03
Ridcully Ridcully не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
ох мен маските много ми утежняват и омазняват косата. пробвала съм какви ли не, естествено според моя тип коса, не прекаявам с омазнителите, но пак стои доста зле след това. А пък от домашните маски се налага да стоя по далеч от хора, че миризмата която остава след тях........
Не е задължително това, което казваш за домашните маски. Пробвай маска, каквато аз ползвам: две супени лъжици гел от алое + 6 капки масло от плод хвойна + 6 капки масло мента (+4 капки масло от сандалово дърво) + 1 чаена лъжичка бадемово масло. Предпоследното го слагам в скоби, защото говоря за Santalum album, който е много скъп и не се намира в България. Тук предлагат масло от австралийския вариант Santalum spicatum. Но и без него маската е добра, стига да използваш органични масла.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 30th June 2011, 16:06
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

една от моите приятелки е луда на тема КОСА и тя е така се боядисва руса от доста години.Слагала си е какво ли не на косата, но наистина от "конското" е много доволна особено за сухи коси , ако косата е мазна това ще я омазни още повече!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 1st July 2011, 12:27
elle2 elle2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rumenova Виж мнението
всеки явно трябва да си открие за себе си най-подходящата боя. И на мен ми падаше доста косата от боите, но накрая открих такава, от която не пада. И между другото мен Тривитаминола ми прави супер зле косата. Два или три пъти съм си правила маска и изглеждаше ужасно... явно индивидуално
А защо не пробвате с Био боя за коса, гарантирам ви, че няма да имате никакъв проблем с нея
Отговори с цитат
  #160  
Стар 4th July 2011, 10:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ridcully Виж мнението
Не е задължително това, което казваш за домашните маски. Пробвай маска, каквато аз ползвам: две супени лъжици гел от алое + 6 капки масло от плод хвойна + 6 капки масло мента (+4 капки масло от сандалово дърво) + 1 чаена лъжичка бадемово масло. Предпоследното го слагам в скоби, защото говоря за Santalum album, който е много скъп и не се намира в България. Тук предлагат масло от австралийския вариант Santalum spicatum. Но и без него маската е добра, стига да използваш органични масла.
Скъпа, а какъв е този гел от алое? В смисъл има ли си име, защото попитах в две аптеки имат ли гел от алое и те с един втрещтен поглед ме питат какъв е тоя гел от алое.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.