IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 16th June 2007, 15:51
lepidopteria lepidopteria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до lepidopteria Изпратете съобщение чрез MSN до lepidopteria
По подразбиране ;)

МЕРСИ
СЛОЖИХ ТРЕСА,4 РЕДА КАТО МИ ГИ ЗАШИХА ,МАЦКАТА МЕ НАПРАВИ ЗА 3 ЧАСА КАТО МИ БОЯДИСА КОРЕНИТЕ,ИЗПРАВИМИ Я И МАЛКО Я СКЪСИ И РАЗБИРА СЕ МЕ ОФОРМИ ЗА ДА НЕ СИ ЛИЧИ ,ЧЕ МИ Е ДОПЪЛНИТЕЛНА .НАИСТИНА НЕ СИ ЛИЧИ,АКО НЕЗНАШ ,ЧЕ ПРЕДИ БЯХ С ДОСТА ПО-КЪСА.ВСИЧКО МИ ИЗЛЕЗНА 456ЛВ,ДЪЛЖИНАТА Е 60СМ.,КАТО ДОПЪЛНИТЕЛНО СИ ВЗЕХ КРИСТАЛИ ЗА 18ЛВ. И ЧЕТКА ЗА 30ЛВ.,А И НЕ ОТИДОХ В МАГАМА ,ТАМ МИ КАЗАХА ЧЕ МИНИМУМ 800ЛВ.ЩЕ МИ СТРУВА
Отговори с цитат
  #102  
Стар 16th June 2007, 20:01
Sciaia Sciaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Точно това ми харесва, 4е стои много естествено... а в кой салон си я прави?
Отговори с цитат
  #103  
Стар 16th June 2007, 20:42
lepidopteria lepidopteria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до lepidopteria Изпратете съобщение чрез MSN до lepidopteria
По подразбиране ;)

gossip в mall sofia фризиъорския на 2 етаж
Отговори с цитат
  #104  
Стар 17th June 2007, 20:42
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

А да имате идея къде се продават изкуствени кокове, ама не от онези, от които стърчат кичури като на циганска булка, а нещо, което да е гладко и да изглежда естествено. От типа на мрежичка за кок, но покрито с коса
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 12th August 2007, 21:46
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

момичета,някоя да е чувала за "дева център"-салон за удължаване на косата?видях сайта им в нета но искам да знам дали някоя го е посещавала и какви са й впечатленията...мерси предварително
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 14th August 2007, 19:59
DasModel DasModel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране Коса на едри вълни?

Момичета,а в някое студио тук в България има ли коса на едри вълни!Тя придава най-перфектния обем Някой има ли някаква информация?Или може би само изкуствена коса има такава?
__________________
Не режи това което можеш да развържеш!
Аз заслужавам!!!!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 14th August 2007, 20:01
DasModel DasModel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране :)

Аз също миналата седмица си сложих коса на щипки и съм много доволна ама само права ,а аз исках на едри вълни заради по-готиния обем!Амам и тая не е ло6а и аз супер много и се кефя!!!
__________________
Не режи това което можеш да развържеш!
Аз заслужавам!!!!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 9th January 2008, 16:15
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

някой да знае в Стара Загора къде правят хубави коси ? и по кох метод на поствяне
Отговори с цитат
  #109  
Стар 21st January 2008, 17:38
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте момичета и аз скоро ще си удължавам и сгъстявам косата и искам да ви помоля за съвет косата ми е тънка и не знам по кой метод да си я удължа-дали няма да се смъкват шнолите,ако е на шноли,тъй като косата ми е тънка или пък да е шита,но съм чувала,че шитата съсипва косата В момента съм на голям кръстопът На щипки или шита е по-добре? Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 24th January 2008, 10:40
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Няма да се смъква ,ако я поставяш правилно .Леко тупираш в корените ,пръскаш малко лак и захващаш косата.Другия вариант е с преса правиш вафлички на местата,на които ще захващаш тресите ,пръскаш малко лак и си готова.Аз лично съм против шиенето на косата и вече бях писала някъде защо.Удължената коса иска много поддръжка и така става доста по трудно.Другото което е че така опъва повече твоята коса и ще накъса много косъма в основата му.Нямам представа колко ти е тънка косата,но моя съвет е да пробваш първо с шнолите Успех и после дай снимки да видим резултата
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:35.