IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 1st July 2008, 14:00
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Аз бях с одължена коса доста време,първият път изтраях 3-4 дни и ходих да ми я махат,но вторият почти 3 месеца...Истината е,че косата се изтощава,но това е най-малкия проблем,познава няколко момичета на които им е изпопадала доста косичка след като са им я свалили,освен това след честите къпания косата почва да цъфти и да става като дарак,каквато и да е ... Моето лично мнение(с което не ангажирам никoй и не карам никoй да го приема) е,че по-добре да си със собствената си коса,защото е жизнена и независимо от това на каква дължина е ще стои много по-добре от одължената...Пък и сега с това одължаване всеки 3-ти е с одължена перушина и не ми изглежда много добре,като прибавим и цветните лещи в конбинация с адски много солариум си става за темата с модните престъпления
Отговори с цитат
  #162  
Стар 1st July 2008, 17:03
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
http://www.lazur-beauty.com/
Моник обади се в този салон и провери. Аз си слагах там коса - със шевове и съм много доволна. Цената за поставяне само е 40-50 лв, а за сваляне като ти я местят е 10 или поне така беше през януари едва ли сега е много по скъпо. На мен ми излезе около 150лв с подстригване после и с обезцветяване на закупената коса и боядисване после и на двете а след това и с тониране за да не жълтее русото.
Тел. 0898 33 78 78 "Лазур 3000"
Практикуват всички методи на поставяне. Следващата коса която ще си купя със сигурност ще я сложа на клипсове та да мога като и се нервирам бързо да я свалям
мерси много мацка !
Би ли ми пратила снимки ппреди и след да видя как ти седи? Моята коса е къса и незнам дали ще изглежда добре (до бради4ката ми е някъде но има и по къси ки4ури, до към ушите)
В Германия една идиотка ми сложи коса на ки4ури с лепене, беше адски гадно,виждаше се много и в крайна сметка ходих с перуки 3 месеца докато опада половината удължена коса, а ки4урите най-долу трябваше да ги отрежа с ножица, толкова много лепило беше сложила идиотката. Никога не си правете косите при ероти4ни танциорки! Справят се по-добре в танците отколкото в удължаване на коса.
Томи, много скъпо! - в сайта на димастил пише 4е взимат около 500 лв...странна работа?!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 1st July 2008, 17:09
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vafli4ka
Аз бях с одължена коса доста време,първият път изтраях 3-4 дни и ходих да ми я махат,но вторият почти 3 месеца...Истината е,че косата се изтощава,но това е най-малкия проблем,познава няколко момичета на които им е изпопадала доста косичка след като са им я свалили,освен това след честите къпания косата почва да цъфти и да става като дарак,каквато и да е ... Моето лично мнение(с което не ангажирам никoй и не карам никoй да го приема) е,че по-добре да си със собствената си коса,защото е жизнена и независимо от това на каква дължина е ще стои много по-добре от одължената...Пък и сега с това одължаване всеки 3-ти е с одължена перушина и не ми изглежда много добре,като прибавим и цветните лещи в конбинация с адски много солариум си става за темата с модните престъпления
Според мен е добра идея 4овек да си Удължи косата когато не му седи добре къса. Понякога е по -добре да имаме Удължена перушина , отколкото къса перушина Така 4е аз съм ЗА
Удължената коса, стига да е сложена добре а не при някой некадърник. Но съм съгласна за солариума...Само не разбирам какъв е проблема с цветните лещи :P
Отговори с цитат
  #164  
Стар 1st July 2008, 18:16
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
http://www.lazur-beauty.com/
Моник обади се в този салон и провери. Аз си слагах там коса - със шевове и съм много доволна. Цената за поставяне само е 40-50 лв, а за сваляне като ти я местят е 10 или поне така беше през януари едва ли сега е много по скъпо. На мен ми излезе около 150лв с подстригване после и с обезцветяване на закупената коса и боядисване после и на двете а след това и с тониране за да не жълтее русото.
Тел. 0898 33 78 78 "Лазур 3000"
Практикуват всички методи на поставяне. Следващата коса която ще си купя със сигурност ще я сложа на клипсове та да мога като и се нервирам бързо да я свалям
мерси много мацка !
Би ли ми пратила снимки ппреди и след да видя как ти седи? Моята коса е къса и незнам дали ще изглежда добре (до бради4ката ми е някъде но има и по къси ки4ури, до към ушите)
В Германия една идиотка ми сложи коса на ки4ури с лепене, беше адски гадно,виждаше се много и в крайна сметка ходих с перуки 3 месеца докато опада половината удължена коса, а ки4урите най-долу трябваше да ги отрежа с ножица, толкова много лепило беше сложила идиотката. Никога не си правете косите при ероти4ни танциорки! Справят се по-добре в танците отколкото в удължаване на коса.
Томи, много скъпо! - в сайта на димастил пише 4е взимат около 500 лв...странна работа?!
Около 500-за заблуда на противника само.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 1st July 2008, 19:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ходя доста често там и съм запозната
Отговори с цитат
  #166  
Стар 1st July 2008, 19:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

За цветните лещи и солариума не съм съгласна.
Нося от време на време сини лещи и се печа на солариум 2 пъти в седмицата, не смятам че съм модно престъпление
Отговори с цитат
  #167  
Стар 1st July 2008, 22:12
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

извинявам се за правописната си грешка...за косата колкото и пари да дадете на края ефекта е че се проскубва заплита се и от това изход няма...а що се отнася до лещите и солариума,лещите не стоят естествено,особено сините на тъмни очи,пък каквито и други да били,а за солариума когато станеш морковен цвят тен(защото никога не е шоколадово кафяво,освен може би ако не ползваш специални мазила за този ефект) не е особено приятна комбинация с тия лещи...а като не се харесвате с къси коси защо ги режете,когато на някой не му отива определено нещо той просто не си позволява да прибягва до него,а и накрая всичко опира до комплекси...човек трябва да се харесва такъв какъвто е,затова сме различни
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #168  
Стар 1st July 2008, 22:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз ходя всяка седмица на солариум и имам хубав тен, все едно съм била на плаж,не морковен!

Носила съм цветни лещи и стояха естествено!

Не разбрах тук къде е модното престъпление

Различни хора,различни вкусове!
Отговори с цитат
  #169  
Стар 1st July 2008, 22:26
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

темата беше за косата но просто обясних какво е мнението ми и защо мисля така,смятам че патологичните случаи които аз съм видяла няма да ви се харесат никак,иначе и аз ходя на солариум преди плаж понеже имам чувствителна кожа,просто не бива да се прекалява с нищо и всичко да изглежда естествено,още веднъж повтарям,това е лично мое мнение и никoй не ангажирам с него
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 2nd July 2008, 13:15
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Бабри,мисля,че вафличка имаше предвид сегашната мода на изкуствената красота.Наистина съм срещала доста девойчета посред бял ден със силно опушен грим,бяло-руса прикачена коса,изръфана по краищата от пресата,много тъмен тен;със сини лещи,които на светло седят изключително зле,защото зеницата се е свила и кафявото личи;огромни мигли,като посипани с пепел от тоновете спирала и естествено прекалено много руж,за да изглежда момето като бито от спонсора си.Така че не се чувствай обидена ни най-малко от нея,всички сме виждали снимките ти и знаем,че нямаш нищо общо с този стил
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.