IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th May 2007, 15:21
sweet0hater sweet0hater не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 23
По подразбиране Ролери

Много съм добра в карането и ми е интересно дали карането на ролери би имало голямо действие върху фигурата ми, ако правя определени неща?! Предварително благодаря и се извинявам, че толкова често досаждам, но ми се ще да започна да слабея
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th May 2007, 15:49
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

всяка тренировка има ефект ...аз също съм карала ролери, и съм доволна от ефекта. Няма нужда за всеки въпрос да отваряш нова тема Ако искаш наистина да отслабнеш пробай някоя диета избери си от раздел "Диети" има много голям избор. 6 кила не са малко (както си писала в другата тема ), но 3-4 килца за 2 седмици не са непостижими!Аз лично съм го постигала.Стига да имаш желание всичко е възможно!Просто трябва да се настроиш за някаква промяна на режима ти!Пожелавам ти успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th May 2007, 15:53
sweet0hater sweet0hater не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 23
По подразбиране

оК МЕРСИ Сори на всички, че съм глупавичка ама кво да се прави.... брат ми е фитнес маниак ама си се занимава с неговите глупости да трупа маса, а аз искам обратното е все пак ще ми е интересно някой да каже дали му е помогнало карането на ролери какво точно е правил и т.н. СОРИ ПАК ПИЙПС!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th May 2007, 20:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Карай бавно, като се засилиш с единия крак, другия го повдигаш колкото можеш повече назад, изпънат в коляното и го задържаш възможно най- дълго така. Не знам дали разбра какво исках да кажа, но е идеално упражнение за дупето. Иначе кой знае какъв ефект от ролерите не очаквай, те са по- скоро за кеф, отколкото за някакви резултати.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th May 2007, 03:51
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

аз доколкото знам с ролери се горят бая калорийки...води си се чисто кардио и според мен е идееал за дупе и горна част на баджак.420 калорийки на час, па ако си спец, сигурно и повече..пък и ми се струва забавно.
аз имам едни, подариха ми ги за едно рд,но не ме научиха да ги карам, а самичка да се кача на тях и да потегля...е това може да има трагичен край.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th May 2007, 12:21
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

никак не е страшно, най-много да се поожулиш аз как съм падала не е за разправяне...но сте прави че е забавно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th May 2007, 19:50
sweet0hater sweet0hater не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Че е забавно, забавно е... а аз винаги съм имала чувството, че от 6-годишна бедрата ми растат заради ролерите.... наистина ли се горят калории?! Ако е така няма да слезя от тях(не че сега слизам... )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2007, 12:24
sweet0hater sweet0hater не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Една приятелка ме светна, че във фигурното пързаляне се разгряват с различни упражнения....

За ролерите ви препоръчвам да карате с големи махове на краката(дано ме разбирате), да се стараете да влагате повече енергия, на всеки половин час си правете почивки, пийте много вода, старайте се да карате без да спирате поне 20 минути, често си правете състезания с приятели, за да видите, че с повече каране ще се стопят мазнините и ще се появят мускули на тяхно място... фигурата ви ще изглежда много по добре
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th May 2007, 19:29
d3ath_p3nalty d3ath_p3nalty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Ролерите са чудесен начин да се горят мазнини и да се оформя фигурата ако някои има интерес мога да му напиша няколко упражнения или да му отговоря на въпросите
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th March 2009, 12:34
rolerman rolerman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Самия факт ,че се извършва физическо упражнение е достатъчно ,за да оформи фигурата ви.Когато обаче това е по-често резултатите са на лице ,стегнато дупе и здрави крака. Ако има желаещи да се научат ,нека ми се обадят .От София съм 0897596036 Rolerman
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ролери
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.