IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 22nd February 2008, 17:15
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nellita
аз познавам хора, израстнали в много добри и интелигентни семейства, но от тях самите и чеп за зеле не става.
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd February 2008, 17:17
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

аз бях на 16 ..беше точното време на точното место с точното момче :P
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22nd February 2008, 17:19
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от nellita
аз познавам хора, израстнали в много добри и интелигентни семейства, но от тях самите и чеп за зеле не става.
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат
Ето на този въпрос не вярвам някой да може да даде истински и изчерпателен отговор. Аз съм педагог и винаги съм се чудила защо хората раждат деца, щом не искат или не могат да ги възпитат така, че да станат хора в пълния смисъл на думата. И ми е много мъчно, че самите родители осакатяват децата си.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22nd February 2008, 17:24
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Всичко ще си кажете

Първия път = да си достатъчно голям/а за да знаеш какво правиш на теория - разбира се не говоря за деца на по 12-13. Мисля, че точна възраст няма. Има нагласи и ситуации.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22nd February 2008, 17:26
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
и от тук следва да се запиташ що за семейства са това, едно дете не могат да възпитат
Чисто и просто хора. Те всички грешат. Сещаш ли се? Всеки прави деца с надеждата да ги направи по-висши същества от себе си, да се гордее с тях и да им се радва. Но уви понякога родителят е просто безсилен да хване юздите на детето си и вината изобщо не е в него. Мога да ви давам примери до утре, но няма смисъл. Когато станеш родител, тогава ще можеш с чиста съвест да търсиш сметка на другите хора, защо не са успели да си възпитат детето. Сега мнението ти не е никак меродавно.
Още повече, че никой не знае дали става за родител докато не се превърне в такъв.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd February 2008, 17:27
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Има нагласи и ситуации.
Точно така! Но и човек трябва да се чувства дорасъл и способен да изпита удоволствието от ситуацията. И не говоря само за секса.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd February 2008, 17:37
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Още повече, че никой не знае дали става за родител докато не се превърне в такъв.
като види, че не става за родител да даде свобода на детето си само да се образова, има улуца, книги, интернет, приятели ....
децата израснали в клетка са най-голямото разочарование, та била тя и златна ....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd February 2008, 18:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,надали детето може само да се образова

Семейството е основната "клетка" за възпитание,а интернета и приятелите са само помощен елемент.

Пък и понякога,родителите не умеят да общуват с децата си или нямат време за това.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd February 2008, 22:40
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
а девойката на 10 ли беше... или наемна
хахаха не бе тя беше на 14... 1 година по-голяма, беше... и тя беше девствена... за това съм съгласен за 1вия път на мъжете, че трябва с опитна кака.... но до 17 никоя кака няма да те погледне(мен на толкова ме погледна, и ни хвана баба и , искаше да ни жени .... и от тогава не съм я виждал)
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22nd February 2008, 22:47
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

На мен ми е странно какво е чуството за 13, 14, 15 годишен тийнейджър (или тийнейджърка) да прави секс Според мен преживяването ще е доста по-истинско и приятно ако си узрял достатъчно физически и психически за това... Наистина в днешно време развитието е бързо, но все пак ми се струва раничко.. от 16 - 17 нататък мисля, че е ОК.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексзапървипъткога
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:34.