IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th June 2013, 16:35
Меченце Меченце не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Ален , едно бурканче, ако пиеш по една лъжица сутрин и една вечер, стига само за 10 дни . И това е дозата за до 60кг човек при не много тежко заболяване. Ти ако с три опаковки си изкарал два месеца , много си намалил дозата , може би затова не усещаш подобрение. Ако заболяването е сериозно и си над 60 кг се пият по три супени лъжици сутрин и три вечер през първите седем дни и след това по две сутрин и две вечер. На сайта www.svoizbor.com трябва да прочетеш отдолу всички коментари и запитвания под представянето на продукта или да зададеш въпрос сам.Виж го , има полезна информация. Успех !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th August 2013, 13:06
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Много време не бях влизала във форума. Сега пак влязох да търся информация по въпроси които ме интересуват и видях новите отговори тук.
Оо, колко време мина от тогава. За Сириус Д мога да ви кажа само най добри неща.
Мартина Иванова, която отговаря на всички въпроси в сайта, който е официален дистрибутор www.svoizbor.com ми беше много ценна! Разбрах много неща и за тялото си, влязох във форма много бързо - с подходящ хранителен режим, а с помощта на Сириус наистина се възстанових много бързо от операцията ми. Естетична операция, щом е толкова важно да уточня. И други такива съм имала преди, с тежки и дълги периоди на възстановяне. А със Сириус,нещата станаха много по бързо и лесно. Всичко зарастна, заздравя за нула време. Човек се чувства много тонизиран и усеща прилива на енергия. И за спорта ми помага много. И да ви кажа - това дето се продава в спортните магазини като добавки - протеини, аминокиселини -няма нищо общо и не може да стъпи на малкото пръстче на Сириус Д. Все едно да сравнявате трабантче с ферари )))))) От срещата ми с професор Димитров разбрах повече за състава, разбрах защо повечето хора не разбират какво пише. Ами то просто няма такова хранително вечщество познато - не са мазнини, нито въглехидрати, нито протеини. Няма как да се опише с друг термин. Много начетен и ценен е този човек.
Да ви кажа, хич не се чудете от разни мъдрувания по форуми. Всеки философства отдалече, ама всъщност нищо не може да каже докато не опита лично. Личните мои ползи бяха: бързо възстановяване след тежка операция, почти незабележими белези, които преди бяха станали дебели и плътни. Дори стриите от преди години ми изчезнаха. Допълнително разни болки, които имах в гърба и колената вече ги няма. Пих го някъде към 6 месеца. А, и отслабнах - сега съм в перфектна форма. Но това освен на Сириус го отдавам и на хранителния режим, който ми направиха безплатно от www.svoizbor.com
Свържете се с хората, много са отзивчиви и винаги помагат. Ще взема и аз да им се обадя пак, че майка ми нещо го е закъсала с артрит и високо кръвно и задръстен черен дроб. Ще гледам пак да пиша при нови впечатления. Дано не се сетя пак след две години чак ))
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th December 2013, 16:36
sam moga sam moga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране Хубава реклама, хубава цена

Сириус-Д на нормална цена sirius-d.biz
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd December 2013, 10:07
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Този професор жив ли е още? Според мен трябва да се е покрил на някои самотен остров, които не съществува на картата на света, защото с подобно откритие е докарал милиони лекари до просешка тояга
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th January 2014, 15:42
sam moga sam moga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
Cool

Професорът се крие вероятно, щото не му се участва в това сражение на дистрибуторите. Всеки официален, единствен, оригинален и взема директно от производителя. Ама кой производител?!? Че и ментетата някой го произвежда.
A svoizbor.com си е жива реклама! И го продават на най-високите цени. Могат да ви направят и отстъпка, естествено. И пак ще водят първенството с най-висока цена!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th May 2014, 11:58
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Cissus + elastamine,най-доброто възможно нещо за възстановяване !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th July 2015, 22:09
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране sirius d

Здравейте!
Аз лекувах поликистозни гърди и тромбофлебит. В продължение на 5 месеца взимах сутрин и вече от хранатар и смело мога да кажа , че кистите изчезнаха , а на краката вените ми се прибрахаСега пия добавката по 1 л. профилактично.. За хронични болести трябва по- дълго лечение и редовно пиене . При всеки човек е строго индивидуално.Подобрение усетих след прием след 1 месец.
Ако имате някакви въпроси питайте, от моя скромен опит ще отговоря. Желая на всички да бъдете здрави и да доверите на уникалния продукт.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th October 2015, 15:56
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране rainova

Здравейте, бих искала да се обърна към всички , които имат проблеми със здравето и се чудят дали да пият Сириус.Ще ви разкажа моята история и вие ще си преценитеза вас- миналата година след много тежка инфекция и последващ сепсис / натравяне на кръвта/ , тежаща 45 килограма , аз станах лежащо болна , с дискова херния, пиелонефрит, сърдечна недостатъчност 4 степен , колит и гастрит- цял букет болести , а бях на 42 години.
Тогава , реших да пробвам със Сириус.- Д, като почнах с известна доза недоверие.
Всеки ден в продължение на 9 месеца аз взимах сутрин и вечер Сириус Д без да пропускам нито ден!
Още на 3-ия месец, болките в кръста спряха, колита изчезна, получих сили да се разхождам и да върша нормално работата си , без да ми се вие свят,сърцебиенето намаля.
След още 3 месеца , аз вече възвърнах нормалните си килограми - 60 килограма. Имах сили дори да тичам! Сърдечната недостатъчност беше изчезнала , нямах умора при никакви натоварвания.
На контролните прегледи , явно се виждаше резултата от Сириус Д, някой лекари се радваха , а други който отричаха алтернативната медицина ми вещаеха , като врачки лоши поличби!
Такъв продукт , който да възтановява жизнено важни органи освен Сириус Д не е измислен и едва ли някой ще направи ! Ние българите сме благословени със Сириус Д и с професор Димитров , който е измислил за нас нещо уникално!
Това , което пиша го имам абсолютно докоментирано и всеки , които иска може да го веди р пишете само на vsv2303@abv.bg и заставам с цялата си отговорност зад всяка записана дума тук!!!
Бъдете здрави!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th July 2016, 20:35
joy_emi joy_emi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте , искам да попитам може ли Сириус Д да повлияе на резултати на пет скенер , който показва разсейки в костите.

Благодаря предварително !
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
лечебна храна, сириус д

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сириус
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.