IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th April 2007, 22:45
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

А и трябва да внимаваш да не си изгориш кожата на главата.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th July 2007, 20:24
VERA_111 VERA_111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Купуваш си от ветеринарната аптека витамини за конска грива.Мажиш се преди къпане поне 2 часа страхотно е .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th July 2007, 07:41
ИлиaHa ИлиaHa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Преди няколко години и аз страдах от ужасен косопад.В отчаянието си дори подстригах дългата си коса съвсем късо,спрях да се боядисвам,да използвам сешоари....Започнах да пия Пантогар,но като че ли не видях особен ефект от него.След него преминах на Ревалид и косопада ми спря приблизително 2 седмици след започнатото лечение с Ревалида.Оттогава минаха вече 3 години и съм много доволна от състоянието на косата си. Сега е по-красива и здрава от всякога нищо,че я тормозя непрестанно.Може да ви се стори странно,но имам чувството,че всички проблеми с косата ми тогава започнаха,защото аз изобщо не харесвах косата си.Постоянно повтарях колко била грозна,дразнех се че е чуплива,че е прекалено гъста...Преди известно време прочетох в едно списание,че ако човек не харесвал косата си преноса на кислород към косъма силно намалял,в резултат на,което косъма се задушавал и умирал...Затова харесвайте косите си
__________________
Красотата е форма на гениалност-дори е по-висша от нея,защото не се нуждае от обяснения!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th July 2007, 09:35
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

И аз имам проблем с косопада. Ползвам Alpicort F и пия витамини Dermabion. Овладях проблема, но това за харесването на косата е вярно. Преди да започне косопада ми коментирах с приятелка, че косата ми е прекалено гъста и дълга до кръста, затова искам да я филирам- и ето. Затова човек трябва да внимава как и какво си пожелава!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th August 2007, 09:27
Geri_Mei Geri_Mei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! От доста време имам косопад. Ходих на дерматолог, тя ме прати на ендокринолог, тя от своя страна реши да ме прати и на прихиатър. Казаха ми, че когато ходиш на прихиатър с направление, влизаш в някакъв списък и ако ти се наложи да си вадиш медицинско, това веднага излиза. Нямам желание да влизам в подобен списък, но от друга страна може би косопада се дължи на стрес. Сега не знам дали да ходя. Някой от вас дали случайно е чувал нещо по този въпрос.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th September 2007, 22:19
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

най-ефикасното нещо, което съм пробвала е ампули прогестерон (от аптеката), смесваш ги с яйце, вит. А и Е, зехтин и ала бала, каквото се сетиш (най-важното е прогестерона, може и само да си го натриеш в корените след измиване). Лошото е че го спряха от производство, ако имаш познати по болници ги помоли да ти изпишат, пробвай. И аз сега накарах една приятелка да провери дали може да ми вземе. Не ти пада дори и косъм като я миеш. Няма да повярваш. Това е хормон, но като не го приемаш вътрешно няма как да ти навреди. Ако имаш възможност горещо ти го препоръчвам.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th September 2007, 00:00
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VERA_111
Купуваш си от ветеринарната аптека витамини за конска грива.Мажиш се преди къпане поне 2 часа страхотно е .
вика му се Тривитаминол и наистина е много полезно за коса .
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th September 2007, 10:03
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Аз също имах косопад миналата есен и ползвах шампоан Anaphase на Ducray и ампули Anastim пак на Ducray - наистина ми помогнаха. Но и аз мисля, че косопадът има връзка с прогестерона - пак по същото време миналата година имах проблеми с цикъла точно поради липса на прогестерон и оттогава пия хапчета за това, на които още карам
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th October 2007, 17:21
П-р-о-л-е-т П-р-о-л-е-т не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 37
По подразбиране

Аз ползвам ампули на Керастас - Аминексил. Родих преди 5 месеца и от 2 мееца насам ми пада страшно много коса. Като започнах ампулите на 5-тата вече почти не ми падаше косата. Но са скъпи -10 лв броя и се склагат минимум 3 пъти в седмицата в продължение на 3 месеца... Има ги само в някои фризьорски салони.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.