IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th April 2006, 23:10
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Доказателство могат да бъдат : фактури за извършената услуга, касов бон, болнични листи, запис на ден и час за операция - няма начин да не водят някакъв дневник, епикризи -от него и от следващия, който те е оперирал, и други. Също така снимки...преди, след...в развитие на проблема. Показания- на съпруг, естествено, на личен лекар за общо здравословно състояние, експертно мнение на друг хирург...на първо време за това се сещам...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th April 2006, 12:56
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

При постъпването ми във Вита бях заведена в компютъра им. Изследванията ми ги правиха там и имам документ за резултатите, а те служебно си придвижват за тях информацията. Имам банково бордеро да превода за имплантантите, както и паспорт на същите, на които пише моите три имена, името на хирурга, серийния номер на всеки имплантант и датата на извършване на операцията. Мисля, че все ще свършат тези неща някаква работа, ако недайси боже се наложи. Просто Динев работи по европейски. На него не съм платила нито стотинка. Операцията се плаща след като бъде извършена, събудена си и дошла на себе си. Шефа на Вита идва да те види, приказвате си и плащаш на него, а той съответно се разплаща с всички по веригата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th April 2006, 13:11
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз май доста наивна съм била при първия ми път,защото нямам нищо...Сега,когато Тонев ще ме оперира дали ще е нахално да поискам и аз някакви документи? Защото,като се замисля...миналия месец,когато ми махаше имплантите( а и това също си е операция ),платих на секретарката му непосредствено преди да ме настанят в стаята и имам само една ръчно написана квитанция
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th April 2006, 13:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Задължително си поискай паспорт. Този паспорт е необходимо да се носи в случай , че претърпиш някаква злополука и те заведат в болница за информачия на лекуващите лекари. А никой не е застрахован от такива неща. Освен това аз благодарение на него карам без колан и досега винаги минава номера:
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th April 2006, 13:34
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Задължително си поискай паспорт. Този паспорт е необходимо да се носи в случай , че претърпиш някаква злополука и те заведат в болница за информачия на лекуващите лекари. А никой не е застрахован от такива неща. Освен това аз благодарение на него карам без колан и досега винаги минава номера:
Е то паспорт не са ли два отрязъка( сертификатите на подплънките)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th April 2006, 13:48
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Ами моето е цяла книжка с указания за следоперативни грижи и на едната страница са залепени за всеки имплантант данните. На нея пише и посочените други неща.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th April 2006, 13:51
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th April 2006, 14:13
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
А моите са две картончета, като визитни картички, на които има номера на имплантите , а на гърба пише моето име и датата на операцията, но не и името на доктора
и моите бяха същите...и какво спира ме полицая и на въпроса Защо съм без колан показвам картончетата ли? Това някъде в закон опоменато ли е като основателна причина да не ползваш колан
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th April 2006, 14:19
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th April 2006, 14:22
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Е, не е законно, ама те са мъже и няма проблеми. Пък и нищо не разбират и затова предпочитат да ти признаят правото, отколкото да се изложат като некомпетентни. Само надничат леко и с интерес.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Иманещокоетонеразбирам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.