IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th February 2013, 10:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

В деня на пъпката в теб е говорила женската ти половина... и без това страдаш от раздвоение (разчетворение) на личността така че пак идваме на моето!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th February 2013, 10:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Намерих некви проценти, които обаче не мисля, че важат за балканския мъШ

разпространена форма на женски мазохизъм
Днес обаче този феномен се среща все по-често и при мъжете. Какво стои зад него? Страх от неуспех, остаряване и/или изоставяне.
„От тялото си са недоволни 90% от жените и 70% от мъжете“, отбелязват специалистите в областта на дисморфофобията (негативната фиксация на човека върху свой въображаем физически недостатък – бел. ред.).


Това, че и мъжете вече се оглеждат в списанията пълни с идеални форми и фотошоп може би се дължи на тоз феномен "метросексуален мъж", а?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th February 2013, 10:55
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

В деня на пъпката в мен говореха само бесове. Защото тя се беше издула точно на върха на езика и ме караше да съскам като пепелянка. От звучните съгласни само Ш беше възможна. Шнаеш ли къф шор е когато пред теб ше ишправи шена шъш шиши ! /каши го бършо на един дъш!!!/.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 11th February 2013 на 11:01
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th February 2013, 09:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
В деня на пъпката в мен говореха само бесове. Защото тя се беше издула точно на върха на езика и ме караше да съскам като пепелянка. От звучните съгласни само Ш беше възможна. Шнаеш ли къф шор е когато пред теб ше ишправи шена шъш шиши ! /каши го бършо на един дъш!!!/.
Ммм, намери се кой да ме разсее от мойта гадна хрема (ма, така е, кат не ща да пия илачи).
Имам една огромна молба към Митю - молим та, смени го тоз аватар, че всеки път като го видя и изпадам в ужас (нема да обяснявам защо).
Иначе по темата (ама не съм я изчела още) - една от причините със сигурност е неувереността в себе си, което се формира още от детските години ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дисморфофобиястрахотсобственатагрозота
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.