IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 13th January 2007, 19:48
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране Шапките-модни тенденции

Нека си направим и една темичка за шапките Аз лично съм голям любител и имам добра колекция шапки.
Шапката такава каквато ви е нужна- удобна,елегантна и модна.Шапките съчетават всички постижения на нашия ден-UV протекция,водоустойчиви покрития,полар и естественни материали.
цък
Трикотажът е много актуална материя за сезона – не само при дрехите, но и чантите и шапките.
Цветовата палитра е също доста противоречива през този сезон. Тъмните, дълбоки цветове се настаняват на подиума, като сивото във всякакви оттенъци е главният цвят. Същевременно парадността налага на модните подиуми, наравно със сивото и черното, да бъдат поставени-бялото,червеното и цвета на златото. Карето – шотландско или българско – е много модерно. Карирани са също палтата, панталоните роклите, полите и дори бельото. Леопардовата щампа е другият избор, ако искате да се впишете в стиловия образ на сезона.
И моята нова придобивка- тук
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Шапкитемоднитенденции
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.