IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th February 2010, 15:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Толкова ли е трудно да отбележиш дали има доставка или по лесно ти е да заемеш отбранителна позиция Ли4но аз когато давам такива сайтове отбелязвам дали има доставка до БГ за улеснение на форумците ?Ако разгледаш форума на много места ще видиш 4е потребителите много 4есто питат за това.Колкото за разните му фирми4ки които правят такива услуги много хора просто не искат да работят с тях тъй като оскъпява допълнително услугата!
Живея в английско говоряща държава така 4е немски не ми трябва достатъ4ен ми е само английския
А сайта който си посо4ила го има и в английски вариант така 4е ли4но аз нямам проблеми!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th February 2010, 16:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Susan, стига си се заяждала - като не знаеш немски - седни и учи, а недей да претендираш с това!
Второ - до България не доставя никой - както вече писах има фирми, които се занимават с това. Който има желание- намира начин!
Само не разбрах с какво претендирам или говориш за себе си
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th February 2010, 19:27
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Sorry Susan, но понеже вече за втори път ме засичаш реагирах доста остро- извинявай за тона ми!
По отношение на доставките до България - почти не знам фирма, която да доставя до България - затова е по-добре да се използват посреднически фирми - стига цената да е атрактивна
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th February 2010, 22:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Sorry Susan, но понеже вече за втори път ме засичаш реагирах доста остро- извинявай за тона ми!
По отношение на доставките до България - почти не знам фирма, която да доставя до България - затова е по-добре да се използват посреднически фирми - стига цената да е атрактивна
Няма проблем Не те заси4ам просто те помолих да казваш дали правят доставка до Бг или не, както и когато търсят парфюми да не им даваш рокли Много сайтове правят доставки до БГ така 4е посредниците в пове4ето слу4аи са излишни.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th February 2010, 13:41
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

laredoute доставят
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th April 2010, 16:40
titikakale titikakale не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране Re: Пазаруване от www.cheapsmells.com и разни такива :)

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Здравейте! Някой поръчвал ли е от www.cheapsmells.com? Има мн парфюми, козметика, гримове на супер ниски цени. Имате ли впечатления от сайта?
Има януарско намаление за това цените са малко по ниски но 4ак пък супер ниски не са Сайта има добра репутация така 4е може да се купува от там , единствения проблем е 4е няма доставка до БГ .
Moмичета, има доставка до БГ, сайта е ок. В Англия преди им ползвах услугите, ползвам ги и сега в БГ. Коректни са. Пристигат за 6-8 работни дни. На артикул се плаща и така се формира доставката. За един парфюм плащате 3-4 лири, което е ок на фона на нашите цени...успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пазаруванеотcheapsmellsразнитакива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:05.