IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2005, 18:43
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране otnovo tema za tozi tselulit

така!аэ съм на 16 и имам целулит по дупето а съм МНОГО слаба!!!като кажа на някой эа моя проблем той се скъсва да се смее!каэват ми че аэ ще се счупя!майка ми ми каэа че имам целулит эащото ям многа сладко а пия малко вода!help!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th April 2005, 22:47
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: otnovo tema za tozi tselulit

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
така!аэ съм на 16 и имам целулит по дупето а съм МНОГО слаба!!!като кажа на някой эа моя проблем той се скъсва да се смее!каэват ми че аэ ще се счупя!майка ми ми каэа че имам целулит эащото ям многа сладко а пия малко вода!help!!!!!!
Няма нищо смешно,за жалост.Няма никакво значение слаба ли си,дебела ли си...или го имаш или го нямяш.Ами постарай се наистина да пиеш повече вода и спортувай.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th April 2005, 22:45
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз също съм доста слаба, но имам същият проблем. Миналата година започнах да си правя дермосоник терапия. Направих си ударно 20 процедури без почивка и резултата беше много добър. Кожата се заглади и намалих обиколката с 6см. В момента си правя поддържащи като ги редувам и с други антицелулитни програми.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: otnovotematozitselulit
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:30.