IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2005, 07:13
silvia
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране 4ERVENINATA PO LICETO

Моля пишете на кирилица.ZDRAVEITE!Ste mi dadete li savet kak da prekria 4erveninata po liceto mi?Predi ne beshe taka ama sled kato xodix niakolko pati na solarium po4erveniax i do sega ne moze da mi mine no opredeleno ne sam izgoriala.mozete li da mi obesnite zasto e zastoto ne mise verva da e ot sulariums
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2005, 08:00
Сияна
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ходенето на солариум е предпоставка за рак на кожата.Просто спри да ходиш и използвай хидратантен крем или иди на дерматолог.Ако толкова държиш да демонстрираш тен,ползвай авто-бронзант.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2005, 10:02
silvia
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

az ve4e ot edin mesec ne xoda ama pak si ia imam>Men me e sram da ida na dermatolog za tova. vse pak mersi
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2005, 12:24
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Възможностите са следните :-или не си се пекла по програмата (превишила си минутките),-или кожата ти е адски бяла,нежна и чувствителна ,-и не на последно място,лампите на солариума след като са изгорели ,са сменени с луминисцентни ,а не със соларни.Този трик се прави доста отдавна ,тъй като разликата в цените на лампите е доста голяма дано се оправиш скоро, че е адски наприятно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th May 2005, 12:45
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

blagodaria za savetite ama mai4e ve4e mi mina.Nisto 4e ot vreme nesto pak go prixvane moito lice i pak stava 4erveno.Sega u4ixme po biologia 4e iz4erviavaneto e ot nekakvi tam zlezi demek ne e vansno ama i u4itelkata si govoreshe kolko da ne zspi
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 4ERVENINATALICETO
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:23.